Slovenija
380 ogledov

Rupel: Schengen je naša zadnja možnost

Komentarjev 66
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zg89 21:36 29.julij 2015.

    ajde se ti dečko molim te ostavi pisanja u ime "Hrvata" i "Hrvatske" i vrati se u spilju iz koje si ispuzao, jer pišeš takve nacionalističke idiotske baljezgarije koje nemaju veze s pameću. sramotiš državu i sebe.

  • Marjan Valič 15:22 29.julij 2015.

    Dimitri Rupel lepo molči tti si dočakal penzijo in nič narediil samo gobec imaš da te ni sram zakaj si pustil da so na našem hrvati delali mejni prehot z Drnovškom niso bili zadovolni in sedaj se ti tepec mešaš ...prikaži več ki te nobeden po nič ne uprašapiranski zaliv je zmiraj spadal pirani in tako tudi bo

  • Jeftina Struja 16:59 29.julij 2015.

    Dragi moji alpski Hrvati!Arbitraža je UCJENA!!Međunarodni sud za pravo mora je PRAVO!!!Dimitri ponovo prijeti ucjenom (Schengen je zadnja prilika) .Koja sramota za tzv slovence "europljane" !Uhvaćeni ste u pokušaju prevare.Vaši političari su podliji od ...prikaži več Bizantinaca.Ipak dođite se malo okupati u Jadranskom moru i ostavite koji euro kod nas.

  • Ferluci 14:36 29.julij 2015.

    Imaš slab spomin, prodali so jo komunisti. Poglej si kakšen star učbenik za osnovne šole, DO LETA 1960 je bila Savudrija celo v Sloveniji, meja Hrvaške pa zarisana tik ob njej. Imeli smo Kardelja - in to je rezultat! Enako ...prikaži večo v Pahorjevi vladi, mar ne? Malo realnosti, prosim!

  • Modriportal 17:37 29.julij 2015.

    Vsaj v parih procentih se strinjam z g. Ruplom, ki pravi, da imamo samo eno možnost, ki pa je niti ne navede :) In ta možnost je, da SLO pristopi k uveljavitvi meje med SLO in HR v skladu z ...prikaži več zgodovinskimi dejstvi in ZK Katastrom.Če se eni ne držijo nič, kar podpišejo, potem lahko tudi druga stran odstopi od podpisa, s katerim smo se zavezali, da se uveljavijo meje po zatečenem stanju leta 1991, kar pa je bilo za SLO izjemno neugodno. Torej naj se pristopi k uveljavitvi meje, ki je zgodovinsko edina pravična.

  • miho 20:16 29.julij 2015.

    Hrvati hočejo nekaj, kar nikoli ni bilo njihovo, Slovenija jim pa popušča. Slovenija ima pravico zasesti celotno Istro (z Rijeko vred), Medžimurje, del Gorskega Kotarja (tam, kjer je mesto Delnice (btw. ime mesta sploh ni hrvaško, ampak slovensko)), Žumberak, pa ...prikaži več še kaj bi se našlo. To je bilo vse nekoč naše (rightfully our v angleščini).

  • HrvatskiVitez 20:24 29.julij 2015.

    Tu arbitražu ste dobili ucjenom, i kao sve druge stvari koje se postignu ucjenom, od toga nema ništa. Okačite mačku o rep i najave novih ucjena od ovog mudrijaša Rupela. Savudrijsku valu možete dobiti jedino ratom, a spletkama i ucjenama ...prikaži več ne. To zapamtite jednom za uvijek. A ako ćete ratovati, slobodno navalite, jedva čekamo naplatiti višegodišnje ucjene sa vaše strane.

  • asmas 20:36 29.julij 2015.

    če bi bila na oblasti desnica hrčki nikoli ne bi videli EU kaj šele shengena

  • matermila 20:45 29.julij 2015.

    Prvič:Si na slovenskem forumu,zato piši v slovenščini,če ne znaš,odfu..j.Drugič.pozabi na moje € in na evropske € prav tako.Še leta se boš spopadal s kuniči in še leta ne boš čikal Schengena.

  • zg89 22:08 29.julij 2015.

    dečko, imam previše godina i obrazovanja da bi me tvoje sirovinske provokacije natjerale da ti posvetim vremena za odgovor jer tvoja namjera da trolaš po slovenskim portalima je više nego očita i žao mi je da nema tipke za prijavu ...prikaži več jer bi to odavno već napravio. jedna stvar je napisati komentar, druga stvar je satima biti ovdje i pisati provokacije na sve komentare koji su ostavljeni. Nemam ništa protiv da napišeš da je Sabor izglasao izlazak iz arbitraže, ali se suzdrži šovinizama i nacionalizama, prijetnji oružjem i sličnih gluposti jer to što si online te ne izuzima odgovornosti za ono što pišeš.

  • zg89 21:32 29.julij 2015.

    Molim vas da zanemarite provokacije ovog idiota i trola koji s nekoliko različitih imena piše gluposti... Apsolutno nitko u Hrvatskoj nije takvog mišljenja za niti jednu od stvari koje je spomenuo. Iako ne podržavam, kao vjerujem niti većina normalnih ljudi, ...prikaži več ponašanje osoba koje su dale ostavke - treba imati na umu da se u Hrvatskoj približavaju izbori i da se takve stvari eksponencionalno potenciraju i koriste u predizborne svrhe i u tom kontekstu ovaj slučaj treba gledati. Nakon izbora, nikoga od vladajućih neće biti briga, što će se vrlo uskoro vidjeti i tad će vjerujem cijela situacija biti razrješena. Slovenija i Hrvatska oduvijek su imale dobre odnose i siguran sam da idiotska predizborna kampanja koja se kod nas vodi, na to neće ostaviti traga. Pozdrav iz Zagreba

  • HrvatskiVitez 22:42 29.julij 2015.

    I vidiš li gdje sve ovo vodi, ne pravi se blesav, zamisli situaciju da taj arbitražni sud nastavi sa radom i presuda bude na našu štetu, a mi od danas taj sud ne priznajemo. Misliš da bi se mi mirno ...prikaži več povukli s toga teritorija i podvili rep tek tako, teško očekivati. da bi Sabor dvotrećinskom većinom tako odlučio, a granice se mijenjaju dvotrećinskom većinom.E pa vidiš, zato sam ja veći mirotvorac od tebe, međunarodni sud za pravo mora u Hamburgu je prava adresa a ne put ucjena i spletki, pa kako se presudi. Što se tiče oružja, nama nije potrebno navaliti, mi taj teritorij već držimo, ali, ne bi se ni povvukli radi odlukre arbitražnog suda kojeg ne priznajemo, bar ne milom.A sad nastavi živjeti u oblacima, ja im govorim o realnosti, a ti o kulama u zraku. Kažeš da je radi predizborne kampanje, pa očito je da si u kontradikciji, jer u istoj rečenici kažeš da narod ne misli tako, pa onda zašto političari računaju na glasove govoreći ovako, a ne poput tebe, dakle, očito si manj

  • Žurnalček 08:13 30.julij 2015.

    E moj Rupel. Meja se mora rešiti in če Hrvatarji nočejo z Arbitražo , je naslednji korak samo Mednarodna konferenca o delitvi Jadranskega morja , kjer meje niso bile definirane na vse članice ex SFRJ , kakor tudi Italijo ! ...prikaži več Pa naj se Hrvatarji potem mislijo kaj bo s Shibenicom in Spalatom . Mi se nimamo kaj bati , kajti obveljale bodo črte takratnega republiškega nadzora , če pa na njej zahtevamo še cono C , pa še boljše !Pa ne se mi tu cmerat in zopet groziti z nekimi sankcijami in ne vem še s čim !

  • Žurnalček 08:14 30.julij 2015.

    Takoj na vsako vozilo potrabiti 10 minutni pregled !!! TAKOJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

  • francelj 08:14 30.julij 2015.

    Mi lahko nekdo pove, kje pravzaprav živim? Na spletni strani, ki je domnevno slovenska, ni niti enega komentarja v slovenskem jeziku. V Sloveniji je uradni jezik slovenščina in to bi bilo treba nemudoma prepovedati. Če pa smo tako zelo panslovanski ...prikaži več in hlapčevski do hrvatarjev, pa prosim za razpis drugega koroškega plebiscita, na katerem se bomo odločali za priključitev k Avstriji. Raje sem Avstrijec kot balkanec. Največja zgodovinska napaka slovenske politike je bila, da je leta 1918 obrnila hrbet Evropi in vstopila v balkansko krčmo.

  • Žurnalček 08:29 30.julij 2015.

    Tistega svetnika, ki je predlagal Pahorju sporazum z že enkratnimi izdajalci in to v najvažnejšem trenutku razgraditve SFRJ , ko so podvili ti hrabri bojovnici i raznorazni Vitezovi , rep med noge , kot največje podgane , zabrisat takoj iz ...prikaži večz državne službe. Hrvatarji so naredili afero , ker so iz NEZAKONITIH prisluhov zvedeli , da so Arbitražo izgubili in razgovor dveh , označili kot največji zločin , o njihovi prvi in začetni aferi prisluškovanja, so pa tiho ! Na vsak način so oni PRVI PADLI V AFERO S PRISLUŠKOVANJEM , za pogovarjanje so pa zvedeli KASNEJE !

  • aless 09:28 30.julij 2015.

    Hrvatje vedo, da so puhnili in zato bežijo. Sodniki so se kot kaže že odločili in odličili so se na podlagi dejstev, ki sta jih predstavili obe strani. Tole pogovarjanje med našim arbitrom in agentko je bv. Arbitraža ...prikaži več ima 5 članov, trije so popolnoma neodvisni in se odločajo na podalgi dokumentov, zemljvidov, katastrov.... Hrvati ne gredo zaradi okužnosti arbitraže ampak zato, ker vedo, da ne bo arbitraža v njihovo prid.

  • jakec1575 14:28 29.julij 2015.

    Mislim, da je največjo napako naredila demosova vlada, ko je dovolila de facto zacasne kontejnerje in s tem odprla pot za de iure, ki se ga gre naša soseda že dobri 2 desetletji. In oni so igrali takrat prljavo, ker ...prikaži več so vedeli, da dobra soseda pac ne bo pritiskala z ureditvijo meje, medtem ko je država v vojni. Umazana igra. Mnogo tega so Hrvati zbrisali iz spomina, kar je počel njihov največji nacionalisticni predsednik Tuđman. Pa trajno naseljevanje Vukovarcev in ostalih v Istro in spreminjanje poselitve Istre. No, vsaj poizkus. Ker mnogo se jih je raje vrnilo domov. Hrvašaka se že od vsega zacetka vlece iz balkanskega kotla na racun nas. Mi se držimo za rob posode, oni pa za nase noge in dokler imamo odprta vprasanja, vlecejo tudi nas nazaj v kotel. Ker imajo pač za par desetletij resevanja problemov z drugimi sosedi in sami s seboj.

  • atzz 14:31 29.julij 2015.

    Rupelček, ti pa raje čisto tiho. Kdo je že zbežal z meje, umikal objekte na mejnih prehodih in jih prepuščal Hrvatom??? Kdo je že bil takrat minister? Eno samo širokoustenje, ko pa malce zapihlja s severa in iz Amerike, pa ...prikaži več nula od nule! Eden izmed serije narodnih izdajalcev, ki zasluži sojenje!

  • kranjskias 14:54 29.julij 2015.

    Rupko ima trenutno prov, so pa tlele prisotne tudi njegove napake iz preteklosti, ker nikoli nismo bili sposobni zagovarjati svojih stališč in smo zmerm počepnli pred nekom, ki nam je usilil svojo igro..........

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.