Slovenija
44217 ogledov

Šarec ostro nad Kacinovo izjavo za hrvaško televizijo

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kmodri 17:15 21.avgust 2020.

    Hlapec je znova pokazal kdo gospodar......

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 17:38 21.avgust 2020.

    Sem tudi prejšnjo vlado kritiziral, ko se mi je zdelo potrebno... Ampak tudi tokrat ima Šarec prav...Za hlapce vzgojeni, za hlapce rojeni je že Cankar ugotovil.... In tudi sam, kljub temu, da "v nulo" obvladam tudi Srbo-Hrvatski jezik, ki smo ...prikaži več se ga nekoč celo v osnovni šoli učili, z ljudmi, ki so že dvajset let tukaj in ne govorijo našega jezika vedno uporabljam čisto slovenščino, čeprav obvladam jezik priseljenca bolje od njega samega... Torej Kacin..Vrati se kući..na Krk..

    • srecko7 19:49 21.avgust 2020.

      Bravo tako je ce si domoljub bos govoril slovensko

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 21:59 21.avgust 2020.

      znanje tujih jezikov je v domeni intelektualcev in ne skromne pešćice levih buzijev, ki najdete vsako vejico za kritiziranje. v vsakem primeru pa podpiram tudi vas ploskoglavce, ker je to demokracija. bolje, da izražate svoja mišljenja, kot pa terorizem, vsi ...prikaži več enaki , vsi enakopravni, sicer se vam vsi smejijo, ampak ne obupajte.

  • srecko7 17:39 21.avgust 2020.

    Dusan11 Šarec je čisto prav povedal intervju je bil v Ljubljani in lepo bi bilo da govori uradni govorec materin jezik slovenščino hrvatje pa naj prevajajo ali podnapise

    • asmas1965 13:03 22.avgust 2020.

      srečko7 dobro da ni govor v angleščini kajti potem ga "rekorder s popravci alias komedijant" nebi razumel čisto nič

  • porko2 21:27 21.avgust 2020.

    Kacin, s tem dejanjem si res dokazal da si hlapec. Ampak, dobro plačan. A te ni sram, da si vladni govorec in ne govoriš slovensko?

  • boris96 01:39 22.avgust 2020.

    V Bruslju je eden od uradnih jezikov tudi slovenski jezik. Kacin sram vas bodi, kje je trohica ponosa in vi ste uraden govorec vlade, ki trdi ....

    • asmas1965 13:04 22.avgust 2020.

      ko je pa tvoj kučan govoril hrvaško je bilo pa vse OK

  • Janez 07:31 22.avgust 2020.

    To me je vedno motilo kadar so se slovenski predstavniki vlade poniževali z govorjenjem v hrvaščini kot je to počel nazadnje Kacin v Ljubljani. Kot je nekdo zapisal Kacin ne premore ponosa in se še v Ljubljani obnaša kakor hlapec. ...prikaži več. Naši mediji hrvaške govorce prevajajo v slo kar bi končno lahko naredili tudi Hrvati. Hrvati dobro razumejo slovensko. Sram me je , da imamo takšne predstavnike vlade, ki niti lastnega jezika ne spoštujejo.

  • boris30 07:26 22.avgust 2020.

    Kacin kot vladni govorec med osamosvojitveno vojno za čisto deseto, danes pa bi bil primeren za debato z lokalnimi pijancki v kaki zakotni gostilni... pa še ta intervju z hrvaškim novinarjem.. in to bi naj bil vladni predstavnik za javnost?? ...prikaži več To dosti pove o njih samih, sramotno!!

  • francl12 07:47 22.avgust 2020.

    Šarac, tokrat si zadel v nulo +++++. Sramota je, da Slovenec ne govori Slovensko!!!! Kaco bi moral takoj odstopit in naj gre k ustašem!

  • Avatar @narhist
    @narhist 17:36 21.avgust 2020.

    Bravo Marjan. Odpusti(mo) jim, saj ne vedo kaj delajo.

  • 893013820ee00f6d7f0f6e7ff02849229c05d5dd 18:25 21.avgust 2020.

    Šarec domoljublje=denar za te lopove.

  • ferlic 21:11 21.avgust 2020.

    Škoda besed za gasilskega zabavljača,cepec na kvadrat.

  • porko2 21:31 21.avgust 2020.

    JJ, domoljub! Kje si, da mu daš rdeč karton?

  • Francisscos 06:08 22.avgust 2020.

    Kac je ljubitelj ustašev, tako kot njegov gospodar.

  • dd 10:26 22.avgust 2020.

    Slovenski politiki, novinarji, turisti,..s Hrvati vsi ponavadi govorijo hrvaško. Hrvaški politiki, novinarji, turisti, prebivalci v Sloveniji, z nami Vsi govorijo hrvaško in jim niti na misel ne pride, da bi se kdaj potrudili prevajati.

    • Avatar praufo
      praufo 13:14 22.avgust 2020.

      odlično ... pred leti, ko sem še hodil na morje, ko sem še obiskal hrvatijo, sem na krku govoril z nekom v polomljeni hrvaščini, ki je ne znam, ne vam zakaj, pa mi je lepo rekel govori ti slovenački ... ...prikaži več prav presenečen sem bil in navdušen ... kar se tega tiče so najboljši italijani ... vedno samo makaronarsko, pa če bi šli na luno ... ja ta standard je pod vsakim nivojem, naj si najdejo prevejalca

  • leonardo 07:59 22.avgust 2020.

    Še v Jugi me je " vojno lice" na mojem delovnem mestu opomnil, da moram z njim govoriti v srbohrvaškem jeziku. Kot zaveden Slovenec / kar sem še danes) sem mu odgovoril, da nisem ne pri vojakih ne v njegovem ...prikaži več štabu, da bom govoril v slovenščini. Res mu je vzelo sapo ampak mi je dal mir.

    • Žurnalček 14:13 22.avgust 2020.

      V JNA je bil službeni jezi Srbohrvaški pisani v latinici ! Če si bil kot civilno lice na službi v JNA , si moral znati in govoriti Srbohrvaško , kajti to je bil pogoj za službo .

  • Janez Mušič 10:01 22.avgust 2020.

    Toliko komentarjev pa vse OD ENEGA IN ISREGA

  • bogdan76 07:21 22.avgust 2020.

    Marjan kaj pa Nataša sta že bila na morju.

  • Korona0 07:51 22.avgust 2020.

    Pezdetki Slovenceljni! Tudi v Zagrebu bi moral govoriti slovensko! Kaj pa je slovensko manj vredno? Sicer pa usrane Kacin, rožice naj sadi tam, kjer ga nihče ne vidi in sliši. Tako ali tako, pa se ve, da so JJ in ...prikaži več vsi njegovi samo na slo TV programih domoljubni, sicer pa so največji izdajalci in usraneti!!!!

  • Žurnalček 14:10 22.avgust 2020.

    Pravilno je da je govoril Hrvaško , da Hrćki niso mogel potvoriti s prevodom njegovih besed ! Lepo in jasno jim je povedal , brigajte se zase in za svojo korono !

  • albert 21:29 21.avgust 2020.

    Saj je odgovarjal v materinem jeziku.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.