Slovenija
250 ogledov

SDS: Brigajte se zase

Komentarjev 104
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • d 20:45 20.maj 2016.

    tudi jaz nimam nic proti, se pa sprasujem kaksen clovk mors bit, da se vclanis v sds ... dobr sigurno ne

  • prrotti 20:57 20.maj 2016.

    Danes bo Janša v Odmevih, stol kje bi moral sedeti sivi grivi murgelski poni pa prazen, NE UPA SE SOOČITI Z JANŠO, danes je Janša twitno, sivega murgelskega prtlikavega ponija sem dobil z obema rokama v marmeladi leta 1993 v ...prikaži večv kontejnerju z orožjem,

  • Penaldo Penaldis 00:41 21.maj 2016.

    glavna naloga v demokraciji opozicije je kontrola pozicije...to da je sds kontrola naše vlade razkriva vso bedo slovenske demokracije....ni nam rešitve...na eni strani bivši komunisti ki nam vladajao na drugi strani bivši komunisti ki so opozicija.....svetujem mladim da se naučijo ...prikaži več vsaj dva tuja jezijka(srbohrvaščina ne šteje) doštudirajo karkoli iz tehničnih strok in gasa v tujino kamorkoli....

  • Koka 08:53 21.maj 2016.

    Bolano na celi črti!!! g.Janez potrebuje enga ornk psihiatra, g.Milan pa naj se že enkrat umakne s politične scene. Oba in ožji krog okoli nju sta-so škodljivi za razvoj Slovenije!

  • dragec 09:39 21.maj 2016.

    To ti je povedal albanez, JJ, samo muhe enoletnico na volitvah pa sjebejo tvojo SSDSS

  • sprehajalec 09:40 21.maj 2016.

    Afganistanki postrešček (zadolžen za čiščenje sob in nabavo cigaret Afganistancem na Kotnikovi) in si prikazuje tukaj kot Dragec je glavni klovn tegale portala. Ne smeš vzeti vse osebno.

  • mph 10:20 21.maj 2016.

    Me zanima ali je ta stranka, ki ima v imenu besedico "demokratična" sposobna odgovoriti, kako je to možno, da ima že enih 27 let ENEGA IN ISTEGA predsednika in da niso bili na kongresih kar vem sposobni najti niti enega ...prikaži več SLAMNATEGA kandidata, če že ne resnega, ki bi konkuriral Kim ... pardon, Janezu Janši? A zmorejo vsaj to odgovoriti? Sicer bi predlagal, da črtajo črkico D iz njiihove kratice in kar ostane pač ostane.

  • tralala 10:35 21.maj 2016.

    Zelo težko (oz. nemogoče) je janšistu dopovedati eno stvar. Če nisi ZA Puklasto Trakuljo, še ne pomeni, da si za nekega Kučana, Cerarja ali bognedaj Jankovića. Če nisi ZA SDS, še ne pomeni, da si ZA LDS/Zares,SMC, itd...Bo šlo razumevanje ...prikaži več tega? Ne rabiš imeti veliko inteligence, da to dojameš....oh, wait, saj res - član SDS.....inteligenca ni ravno stvar, s katero se lahko pohvalite.

  • mph 13:13 21.maj 2016.

    Se pravi vsi ostali so popolni nesposobneži, ki niti slučajno ne bi mogli prevzeti vodenja. Ga boste nekoč balzamirali kot Lenina morda?

  • Kranjica 10:01 22.maj 2016.

    @dragec - Vidiš, to je pa tvoja napaka. Namesti, da bi ti in tebi podobni šli na volitve in volili tistega, za katerega mislite, da bi bil vsa približno dober poslanec, sedite ob vsakih volitvah doma in po tem se ...prikaži več jezite in pljuvate po tistih, ki smo jih drugi izvolili. Pravzaprav bi morali biti vsi tisti, ki ne hodite na volitve, lepo tiho.

  • blueone 20:04 20.maj 2016.

    člani pa izstopajo...

  • prrotti 20:21 20.maj 2016.

    IN mnogo mnogo se jih včlanjuje,

  • watcher 20:23 20.maj 2016.

    Ja, samo kakšnih...

  • Avatar Mitja Grmovšek
    Mitja Grmovšek 20:28 20.maj 2016.

    watcher jaz sem član, imaš kaj proti???

  • KOJAK 20:31 20.maj 2016.

    Jaz nimam nič proti, še vesel sem če se opredeljujeo kot člani SDS, vsaj vem od koga moram stran.

  • umetnik123 21:18 20.maj 2016.

    d, a ti ni jasno, kašen moraš biti, da se včlaniš v SDS ! Slep, gluh in glih prav nor, pa zasedaš dobro pozicijo v stranki. Pozabil sem : pa notorični lažnivec !!!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 21:20 20.maj 2016.

    Mitja,tvoj foter bi se v grobu obračal,če bi vedel,da si njihov član,ker je bil tak zaveden UDBOVEC???

  • valerijakregar 21:21 20.maj 2016.

    bi prišel, če bi stol imel kahlo.pa lahko noč.p.s:ja kje je pa dragec.omiljena tema zanj.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 21:23 20.maj 2016.

    A ti nickname voki toki kaj pove?

  • Žvižgač 20:40 20.maj 2016.

    Mene kot stranka in njihov vodja ne motijo, so se pač navohali bi rekel njihov Jerovšek, se dobro organizirali in izvolili svojega boga v katerega verujejo. Meni se zdi bolj zaskrbljujoč njihov modus vivendi, ki s svojim cinizmom, žalitvami, agresijo ...prikaži več nad drugače mislečimi in še kaj najde tako podporo med državljani. Tak odstotek enako mislečih je velik potencial, ki ga je mogoče zlorabiti, ker vsi levaki skupaj ne zmorejo več mobilizirati na podlagi svojega dosedanjega dela in načina reševanja težav. Bojim se, da bo kmalu prevladala večina neopredeljenih, ki se ne bodo več udeleževali volitev. Potem pa bo ajej.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.