Slovenija
64 ogledov

SDS novači udeležence shoda

Komentarjev 69
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • hans 13:47 06.februar 2013.

    To se bo počasi treba vprašat: a vas ni sram in ste kljub praznim žepom še vedno pripravljeni verjeti v boga Janšo?

  • Stolp 14:14 06.februar 2013.

    K niso vedle da je gay. Baje da so mu morale ženske tudi na obraz scati, da se je vzburil.

  • Socrates 14:32 06.februar 2013.

    Komunajzerji so kradli 16 let in to naj bi Janša rešil v 4-ih letih ?Res ste pravi zombiji. Na ulicah je bil pa samo folk večinoma iz javne uprave, ki se bojijo za svoje stolčke. Vsak normalni državljan ve, ...prikaži več da imamo preveč javnega sektorja, ki praktično nič ne dela samo vleče denar in sedi, pardon zabušava v pisarnah. Samo naivneži lahko verjamejo, da je to vseslovenska vstaja :) A psloh veste koliko % volivcev je bilo na vseslovenskih vstajah? Če preračunamo točno toliko kot je dobil Jelinčič glasov na zadnjih volitvah. In ta peščica zombijev naj bi bila vseslovesnka vstaja?

  • mph 15:12 06.februar 2013.

    Komunajzerjev ni oz. definiraj. Klerofašisti pa so še kako realnost, bilo klero, bilo fašisti, bilo oboje. No, pa nekaj jih je tudi poštenih, ki so jih zavedeli.

  • Merkava4 15:56 06.februar 2013.

    Kva ste tle eni pedri?????'Pa kaj če jih pripeljejo 300 - to je njihova stvare!!! Novomeški čuvar - pa ne me basat - da ne bo ratou Stražni stolp!!

  • Žurnalček 23:59 06.februar 2013.

    Gonte se kmetje v 3PLM . Ljubljana vas noče , sam vi ste taki butlni , da mislite da v njo s svojo miselnostjo pašete. Ne pašete , kolkrat vam je to treba še povedat. Če vam je na SLO ...prikaži več nivoju podpora javnosti padla na 16% , lahko zračunaš kolko ste v LJ dobrodošli !

  • tralala 13:03 06.februar 2013.

    Razlika je, če se ljudje zberejo, ker želijo boljši jutri in pravno državo ali da se zberejo v podporo nekemu kriminalcu, ki razdvaja Slovenijo do onemoglosti?

  • mrki 13:04 06.februar 2013.

    jap , mi želimo tudi boljši jutri brez komunjarjev in udbašev, pa večno prisesanih na državne jasli ! Glih zadnič sem še enga partizana vidu k je pršu s hoste!

  • Avatar roksa
    roksa 13:21 06.februar 2013.

    Pa kaki boljši jutri!?!Sploh ne veš da z vami upravlja komunistično podzemlje, ki so tudi umetno sprožili tote vseslovenske vstaje.Kar poglej katera politična opcija se jih udeležuje in ti je lahko vse jasno!!!!!!Murgelsko ićevska mafija!!!!!!!!

  • hans 13:45 06.februar 2013.

    Pa kaj ste ja nori? A še sedaj, ko vam je Janša spraznil žepe in pobral še službe in vas spravil na rob preživetja, ne zmorete verjeti drugega kot to, da so za vse krivi tardeči? Kaj mislite, da ne ...prikaži veče obstaja svobodno misleči človek v Sloveniji? Jaz sem dolgo nasedal tej paranoji, dokler nisem spoznal, da so vsi politiki istega denarja vredni, brez izjeme in da na vstajah ljudje zahtevajo odstop VSEH politikov in njihovih podanikov. Končno se bo enkrat treba zanesti na lastne možgane in politikov ne ocenjevati po ključu: naši - njihovi.

  • Stolp 14:15 06.februar 2013.

    Ne spodbuja nasilnih protestov.

  • Stolp 14:23 06.februar 2013.

    Ti pa res rabiš iti tja kjer se ustavlja na končni postaji dvajsetka. Ne ne bo tam moj avto, če ga boste zombiji tam iskali.Pa ne tudi ne mislim tja kjer so vaši bratje t.j. na desno od ...prikaži več postaje, če gledaš proti golovcu. Ampak tam veš če greš od postaje nalevo pa prideš do ene bolnice, ki ima okoli veliko dvorišče pa velik zid. Morda pa že imaš tam izbranega zdravnika in mi to ni treba razlagati!

  • ac-dc 15:17 06.februar 2013.

    V govoru bodo gotovo omenjeni zarotniki; Klemenčič pa Janko, Telebajski, Zombiji, Kučko, strici iz ozadja in ospredja, pa Palček Smuk, Sneguljčica ter Pipi in Melhijad.....spisek je še dolg, vendar je zaupne narave.

  • mph 08:06 07.februar 2013.

    Ne bi razumel, za obolele od janšitisa je značilno, da ne dojemajo sveta kot normalni ljudje, je nekje kot nekatere druge bolezni, kjer je močno moteno zaznavanje. Če pa je oboleli še domobranček, pa je stanje sploh katastrofalno. Saj vem, ...prikaži več da nima smisla, ampak, mimogrede, 50 let se je delalo za LJUDI, "leva" in desna banda pa je to pokradla.

  • tralala 12:56 06.februar 2013.

    Miloševićeva taktika - s tem, da gre Gologlavc še korak dlje - evidentirali bodo prisotne SDSovce. Preverjali bodo lojalnost! Ne moreš verjet. Sekta častilcev kriminala/laži/korupcije. Vas ne bo sram?

  • tartufka2226 12:58 06.februar 2013.

    tako novačenje pripadnikov pelje v mobilizacijo---to pa pol se ve kam

  • MeršolLingvist 12:59 06.februar 2013.

    Ko so Sviz, Združenje veteranov, Trs in drugi organizirali prevoz na vstajo je bilo pa ok?

  • mrki 13:05 06.februar 2013.

    kam pa pripelje novačenje preko "fejstbuka" ? a mi znaš razložit !?

  • vrtnica 13:12 06.februar 2013.

    Kot vem SDS jevcem sploh ni potrebno sporočati,kako in kaj....organizirati se znajo čisto spontano.Poleg tega pa je jasno,da se jih bo v avtu peljalo 5,avtobusi pa tudi ne bodo prazni.

  • tralala 13:06 06.februar 2013.

    Kdo govori o komunajzerjih, partizanih in udbaših? A ti jaz govorim o neobstoječih zadevah??? Probej napisat en stavek brez, rdečkarjev,/komijev/udba, ..... Aja, zmanjka argumentov....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.