Slovenija
126 ogledov

SDS potožila v tujino

Komentarjev 36
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stolp 17:50 16.januar 2013.

    G. Klemenčič: Ti in Praprotnik sta glede na to kak zmazek sta dala od sebe in glede na svojo preteklost, sama sebi ena velika diskreditacija!

  • titty 18:04 16.januar 2013.

    Glede poročila obremenilnih točk do Janeza Janše v poročilu KPK so zapisali, da je premier odločno zavrnil glavne obtožbe in javnosti pojasnil izvor vseh sredstev, " KI JE V SLOVENIJI NA RAVNI POVPREČNIH SREDSTEV SPODNJEGA SREDNJEGA RAZREDA???PA TA ...prikaži več PAJAC RES NI NORMALEN!!! DA NE GOVORIMO O TISTIH, KI GA (TOTALNO SLEPO) PODPIRAJO!

  • se_eden 21:59 16.januar 2013.

    sistemska korupcija se je zadnjih dvajset let izvajala s strani LDS, s tem, ko je bila večine zakonodaje napisana za posamezne interesne skupine in to je prvi korak, ki ga mora slovenska politika naredit. spremeniti vso to zakonodajo, ki je ...prikaži več omogočila rop stoletja...

  • Pepe1 10:41 26.januar 2013.

    Škoda se mi zdi časa,da bi komentiral Janšo in njegove prisklednike,ki jim tudi doktorski nazivi zbledijo

  • Kranjica 21:37 16.januar 2013.

    Ne, ni prav, če so kritizirali SVIZ in kulturnike zaradi pošiljanja pisem v tujino, ravno tega sami ne bi smeli narediti. Pljuvajo v lastno skledo!

  • Scott 22:43 16.januar 2013.

    Bruselj je zdaj naša prestolnica in prav je,da je obveščen o vsem,kar se pri nas dogaja,enako velja za NATO!Čudno,da vas ne moti,ko nasprotna stran vse,kar se pri nas dogaja expresno poroča v beograd ali pa se s tamkajšnjimi predstavniki sestane ...prikaži več kar v gostišču Jezeršek.?Naj poudarim;to je tisti beograd in tisti ljudje,ki so med osamosvojitveno vojno ubijali/morili nas zavedne Slovence!

  • pesekinmorje 07:12 17.januar 2013.

    Tožarjenje na mednarodnem nivoju je precedens brez primere, je dejanje ki se ga nobena politična stranka ne bi smela posluževati ... užaljenost vrhovnega je dosegla novo dno.

  • majdas 07:35 17.januar 2013.

    Kar se tiče pisem v tujino - KDO jih pa piše ? Zakaj dvojna merila, eni lahko lažejo, drugi so lahko pa samo tiho in vse požrejo ?!?! Če pišejo eni, naj pišejo drugi - naj se vidi, kakšen narod ...prikaži več smo ... Kar se tiče Janše - pa dajte ga že enkrat obsodit !!!! Zakaj je vse na sumih, obsodbe pa še nobene ?!?!? Sem pa nepoboljšljiva in verjamem, da se enkrat dobro povrne z dobrim in slabo s slabim . ne glede na barvo, prepričanje ... Prej ali slej, vsakemu.

  • klincek 07:40 17.januar 2013.

    bravo majdas

  • tralala 17:31 16.januar 2013.

    Ni vprašanje, če bo ta vlada padla. Pravo vprašanje je, koliko škode bo sistematsko, namerno naredila. Koliko strankarskih nesposobnežev bodo nastavili?

  • izvedenec 17:38 16.januar 2013.

    tralala, pejt raje na sistematski pregled, tvoje rdeče nebuloze so akutne :)

  • tralala 17:43 16.januar 2013.

    Akutne kot klerojanševistična politika, ki jo tako zavzeto podpiraš. Tik-Tak.

  • Stolp 17:44 16.januar 2013.

    Tralala pamet, kaj češ...

  • Stolp 17:48 16.januar 2013.

    Ne bi bilo slabo, bo vsaj red!

  • MeršolLingvist 17:54 16.januar 2013.

    Če lahko kvazi kulturniki in Sviz pošilja pisma v tujino, ga lahko tudi SDS.

  • pravaresnica123 18:01 16.januar 2013.

    Bravo lingvist, pa ti boš še pulitzerja za svoja pisanja dobil. Kulturnike ni SVIZ enačiš z SdS in njihovimi hlapci. Res bistroumno!!!

  • stela 18:02 16.januar 2013.

    Daleč od tega....zdej ste izpadli kot otroci, ki so jokajoč tekli k mami...mami, mami jožek me tepe....eh ja

  • stela 18:02 16.januar 2013.

    Daleč od tega....zdej ste izpadli kot otroci, ki so jokajoč tekli k mami...mami, mami jožek me tepe....eh ja

  • stela 18:02 16.januar 2013.

    Daleč od tega....zdej ste izpadli kot otroci, ki so jokajoč tekli k mami...mami, mami jožek me tepe....eh ja

  • stela 18:02 16.januar 2013.

    Daleč od tega....zdej ste izpadli kot otroci, ki so jokajoč tekli k mami...mami, mami jožek me tepe....eh ja

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.