Svet
54 ogledov

Škandal v šoli: Koliko migrantov je treba vreči v morje

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:09 12.november 2015.

    Problem je da jih je označil. Ne rabiš ti ljudi označevat.. Pač jim rečeš ljudje. Sej so ravno tako ljudje kot mi. Če bi namesto "beguncev" rekel "ljudi" ali "oseb" do tega ne bi prišlo. Kje ste zdej tisti ...prikaži več ki ste se zgražal češ da gre za imigrante ne pa begunce? Zdej ste pa tih pa celo zagovarjate profesorja ki je uporabil izraz begunci. Dvoličnost ni lepa čednost veste?

  • Pepe007 08:16 12.november 2015.

    Podobne naloge smo reševali že nekoč in to ni bilo šteto kot mednarodni incident. Imaš plovilo, vzgon vode, koliko tovora (živega ali neživega) je potrebno odstraniti, da bo plulo...

  • Boris Odreitz 16:56 12.november 2015.

    To pa je zelo nehumano, protičloveško

  • Boris Odreitz 16:55 12.november 2015.

    Ti si še hujši od tako imenovanih muslijev oziroma popolnoma enak.Nekaj takega storiti ali izustiti to je svinjarija še posebno pred učenci in hujskati na tak način tipično po Janševsko- nacistično fašistično !

  • bojovi 12:39 14.november 2015.

    Jaz nisem Janšist, pravzaprav ravno nasprotno, jaz ne prenesem tega Ivana sladoljedarja in moraš oprostiti sprancem pač nimajo nobene volje in jih je lahko peljati okoli vode, zakaj bi mislil s svojo glavo če pa lahko nekdo drug misli namesto ...prikaži več tebe. Ampak se strinjam z nekaterimi ki pravijo brez, dokumentov ali vizuma, se pravi zakonito, vse ven iz Slovenije.

  • bojovi 12:36 14.november 2015.

    Jst bi umrl od smeha če bi meni profesor dal tako nalogo xD

  • KLOBO 09:56 12.november 2015.

    Črnogorec Dragec spet na svobodi !!! A je spet ušel iz Polja ??

  • Avatar čavez
    čavez 07:42 12.november 2015.

    Vse pa še tiste ki so slučajno prišli na kopno.

  • KLOBO 09:54 12.november 2015.

    To naj bi bil resen incident!! No ja, to da muslije sekajo glave "nevernikom" je pa poslanstvo kaj ne !!

  • Presvetli 08:58 12.november 2015.

    Dragec-ti si dokaz,da v sloveniji vsi norci niso zaprti!

  • janez 09:35 12.november 2015.

    @dragec Marš kući Yugić!

  • dragec 20:21 12.november 2015.

    mater vam vsem janšistom, nacionalistom, ksenofobikom....kaj je mirovniki,skrivate se za to SSDSSovsko bagro

  • stanekos 13:33 12.november 2015.

    Kje si ti privekal na plan iz jame? A si zaspal v juri pa se glih zbudil?

  • stanekos 13:35 12.november 2015.

    Kaj dela družinsko parjenje v 1. kolenu.

  • stanekos 13:37 12.november 2015.

    Res je, vse nore pristaše SDS pa NSi bi bilo treba v vlažne cerkvene kleti zapreti.

  • mph 14:21 12.november 2015.

    Mislim, da je nekaj takega povsem nedopustnega in nima kaj delat kot učitelj. To pa ne spremeni mojega stališča, da se imigrante po kratkem postopku (če nimajo statusa begunca ali političnega preganjanca) vrača čimprej od kjer so prišli. Oz. prepreči sploh prihod.

  • Boris Odreitz 16:53 12.november 2015.

    Tega profesorja bi dal takoj pred strelski vod to ni človek to je nacist fašist !

  • Boris Odreitz 16:54 12.november 2015.

    Tudi to ni dopustno kaj pa če bi rekli da bi ljudi tvojega bližnjega sorodstva vrgli v vodo ? a ti je to všeč ?

  • Boris Odreitz 16:58 12.november 2015.

    Točno tako Borut !

  • Poldek 17:14 12.november 2015.

    Takšne pač so uporabne naloge, ta pa je še posebej uporabna!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.