Slovenija
41815 ogledov

Kacin povedal, kdo je najbolj kriv za širjenje virusa

Komentarjev 41
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 16:51 06.januar 2021.

    Ender3,malo osvezimo spomin. BAJE je ta virus zoonoza.Preskocil NAJ BI z netopirja na cloveka.Dokazali tega niso.Kljub temu so pobili,ce se ne motim milijon minkov,ker NAJ BI bili okuzeni. Druga plat te iste medalije. Nekaj psov so strenirali,da s smrckom odkrijejo ...prikaži večo covid. Ce me spomin ne vara,v 1 mesecu. Te pse so uporabili na letaliscu,mislim da v Zenevi ali pa Bruslju,pozabila sem. Imeli so 100 % natancnost. Torej do boljsi kot katerikoli test,pa kljub solanju,cenejsi. Po teh podatkih je

    • Avatar ovca
      ovca 16:58 06.januar 2021.

      vse potihnilo okoli tega. Iz tega sledi,da bluzijo,da je virus zoonoza,ker bi z direktnim vdihavanjem preskocil nazaj s cloveka na pse; da so brez veze pobili milijon minkov; niso nikoli dokazali tega,da je virus sploh zoonoza,itd itd. Ce si clovek ...prikaži več zapomni samo prenos mu je jasno,da se mozaik NE poklopi brez,da razpredamo o vladinih nebulozah dalje. Ce pa vse analiziramo pa vidimo,da je vse to sranje samo zaradi bogatenja vlade in njihove zlahte. Se 1x,MARS GNOJI!

  • Anica Kozlevčar 14:55 06.januar 2021.

    Kdo je on, da mi bo žugal? Ima svoje naslednike in naj jim grozi, če ga poslušajo. Govno.....SDssss

  • Nejc51 14:27 06.januar 2021.

    ...in še tale. "še en žarek na koncu tunela...odobreno zdravilo Moderne v EU..." So me s temi žarki že toliko prežarčili, da sem na koncu dobil korono...ha., ha., ha

  • Avatar Emma_Campbell
    Emma_Campbell 13:58 07.januar 2021.

    Zapustil sem služb0 in zdaj. S tem preprostim spletnim delom na domu zaslužim 139 na uro 0d doma. zaslužim 25 tisoč dolarjev na mesec s spletnim delom 3 ure dnevno. Za več p0drobnosti .... ➤➤➤➤➤ LovesMeetx.Com

  • simona32 20:05 06.januar 2021.

    Vlada ni kriva ničesar, tudi ne novinarji, zdravniki. Krivi so lažni pcr-testi. SZO je priznala. https://www.youtube.com/watch?v=rlSj9QdpTvc&t=1732s

    • Avatar DvaPlusDvaJe4
      DvaPlusDvaJe4 21:06 06.januar 2021.

      Kriv je vsak, ki verjame v zblode in sledi ne logiki in ne pravici. Dobro so vsi vse vedeli. Še preveč.

  • Avatar Elizabeta Pandurovic
    avatar2019 18:11 06.januar 2021.

    Kacin, se ti druzis in tvegas, ko si s svojo zeno?

  • ninchyka 19:25 06.januar 2021.

    edini kmet tukaj si ti. Ce bi ziveli v svobodni drzavi bi se lahko sami odlocili kaj je dobro za nase bliznje. Verjetno to, da vse propada. Kdo si sploh zeli tako ziveti. Ce ze bi vlada lahko predstavila na ...prikaži večna kaksen nacin se lahko zascitis pred virusi, ne pa da je to pod prisilo, oz. strogo diktaturo. Virusi so in bojo, ko bo konec bo najverjetneje atomska vojna ali kaj takega. Adijo normalno zivljenje. Na tak nacin nikoli ne bo uspeha. Se narava se upira. Ko je potres vse maske padajo.

  • mario3 08:38 07.januar 2021.

    resnica boli

  • Avatar pantani
    pantani 07:22 07.januar 2021.

    Ne kaži s prstom,ker boš ostal brez njega!!!

  • Avatar Elizabeta Pandurovic
    avatar2019 18:08 06.januar 2021.

    Kacin, se ti druzis s svojo zeno?

  • vzev 17:45 06.januar 2021.

    In to so opazili komaj sedaj? Za to imamo tako drago plačane "strokovnjake", da si pridejo po skoraj enem letu gor, da je ogromno zasebnega druženja. Pa to se vleče že od prvega zapiranja na občine naprej. Ko so takrat ...prikaži več zaprli občine je bilo zasebnega druženja pri skoraj vsaki hiši ogromno. Seveda je v mestu tega manj, toda na podeželju so ljudje še vedno zelo svobodni.

  • Miran Kušar 12:56 06.januar 2021.

    Nobeden več v tej državi ne ve kaj je krivda, kdo, kje, kaj povzroča širjenje, dejstvo pa je da se virus prenaša iz človeka na človeka, samo to vemo in nič druga. Levičarji vpijejo; vlada je kriva! Ko se bo ...prikaži več vlada zamenjala, bo nova marioneta v roke vzela čarobno palico in virus bo čudežno izginil, še prej pa bodo uvedli strogo policijsko uro 24 ur, ampak takrat to ne bo problem, ker bodo to naredili NAŠI.

    • Ender3 13:52 06.januar 2021.

      Miran, zopet pišeš neumnosti. Spet omenjaš neki politični pol, ki nima v tej kizi nobene vloge. Vemo pa, da se virus prenaša tudi iz človeka na živali in obratno, saj spada med zoonoze. Policijska ura je politični ukrep, ki za ...prikaži več epidemiološko stroko nima opravičila in podlage.

    • Naklonsky 14:09 07.januar 2021.

      Zanimivo: Miran, edini pameten komentar tega prospeka!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.