Slovenija
55 ogledov

"Slovenci enostavno ne marajo Janše"

Komentarjev 44
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • krtmen1 16:11 06.december 2011.

    šE KOLCALO SE VAM BO PO jANŠI. JANKOVIĆ JE NAJVEČJI DESNIČAR IN KAPITALIST, KI VAS JE NATEGNIL, DA JE LEVIČAR. OVCE DEBILNE!

  • Stolp 20:46 06.december 2011.

    Ej, če bi vsaj bil kapitalist. Takoj bi volil za njega. Je pa samo populist in ena od figur na šahovnici Kučanovega klana!

  • Stolp 20:46 06.december 2011.

    Bravo! Podpis!

  • Stolp 20:49 06.december 2011.

    Ti se boš ko te bo tvoj Klan umaknil po načelu: uporabi in zavrzi!

  • Stolp 20:51 06.december 2011.

    Ne Zoki je ena od figur na šahovnici Velikega Klana! Tudi njega bo po uporabi Veliki Boter zavrgel, tako kot je Kresalko, Golobiča, Rupla, Bavčarja, Jelinčiča,...

  • Stolp 20:52 06.december 2011.

    xy: Koliko te Veliki Boter plača za en post na žurnalu?

  • Veteran 21:21 08.december 2011.

    Jankovič je zmaga s pomočjo Kučana in njegovo udbo.

  • Žurnalček 14:18 09.december 2011.

    Kdo ti je kriv , če te je CIA-prepričala v zmago desnice, pa so ti sedaj vsi drugi krivi. Veteran v 10 dnevnem lokanju piva .

  • gec 21:54 09.december 2011.

    VETRAN V ČEM?V PISANJU NEUMNOSTI?TO TI PA PRIZNAM,PO VSEH FORUMIH DREKAŠ.SPOKAJ SE S SVOJIM 10+100 DOL IN DAJ LJUDEM MIR.HVALA...

  • gec 21:56 09.december 2011.

    KOLCALO SE BO TEBI PO JANKOVIČU,KRTEK ZAKOPLJI SE Z NJIM SKUPAJ...

  • Slo. 12:42 06.december 2011.

    Žalostno... vedno več nacionalistov...!Kaj niste volili Jelinčiča a!?Pejte se jokat z Janši, vrjetno bo vam dal kakor do sedaj kej... Še dodaten puf za poravnat...in še nižje plače... hahahaha..:DMmižerja!

  • cosmo 12:51 06.december 2011.

    Smešno je pisati, da ljudje ne marajo nekoga, ki na volitvah redno dobi med 26 in 30% in je že drugič zapored za malenkost zgrešil prvo mesto. še bolj smešno je govoriti, da ga ne marajo Slovenci. Jankovića so volili ...prikaži več izključno NESlovenci - to so tisti, ki bodisi niso Slovenci po narodnosti, ali pa niso Slovenci po duši in prepričanju, ker jim je Kučanova antislovenska komunistična banda oprala možgane in jih spremnila v daljinsko vodene zombije, ki sploh ne razmišljajo s svojo glavo, ampak to namesto njih počnejo v Murglah. Nimajo nobene narodne pripadnosti in ne čutijo ničesar do Slovenije, zato na ukaz partije volijo srbskega kriminalca, ki bo do konca izropal državo.

  • solakola15 13:26 06.december 2011.

    Sej Zoki je SLO državljan! hahahhahaPokradu bo tko k usi. Jst pravm: Avstrija zakon, pozdrav za Slovenijo...

  • Žurnalček 13:54 08.december 2011.

    Kako sem v 2s skenslal ime JJ iz spomina za vse večne čase . Leta 1992 sem bil pred Parlamentom , medtem ko so znotraj njega odločali o njegovi zamenjavi zaradi Depale vasi . Bil sem v skupini kakšnih 2000 ...prikaži več ljudi , ki so se proti takšni odločitvi zbrali in pred Parlamentom mirno demonstrirali. Takrat še ni bilo na sceni nobenih njegovih afer in sem smatral, da ima vojna obveščevalna pravico, da ščiti vojsko pred vsemi in kakršnjekoli vdori v njen sistem , pa magari bil to drugi državni organ, ki izvaja nadzor tudi z takimi sredstvi. No in je JJ prišel odstavljen skozi vrata parlamenta. Zgrnili smo se bolj skupaj in JJ namesto , da bi stopil k normalnim in resnim ljudem , ter se jim zahvalil za njih podporo, jaz sem bil sploh prvič na demosntracijah, stopi čez cesto k skupini , ki se je začela dreti z neartikuliranimi glasovi in , ki jo do tedaj tudi videl in slišal nisem.Pogledam v to stran in vidim mlade jurišnike , dolgih brad in zaraščene, ki kličejo svojemu oboževanemu vodji. Vsaka

  • Jaz 13:23 06.december 2011.

    bogi SDS-ovski Kalimeroti se boste razpočli od jeze ... dejstvo je da je Zoki zmagal ker mu tak % ljudi zaupa in Janezek zgubu ker mu ne ... pa se lahko mečete na trepalnice in cepetate kot mali užaljeni otroci ne bo nič pomagalo

  • hubertfast 12:00 06.december 2011.

    A bo Janša zdaj odstopil, ker je stranka že drugič zapored izgubila volitve po njegovi krivdi?

  • krtmen1 12:27 06.december 2011.

    Živimo v idiotski državi, edini v evropi (poleg Hrvaške, kjer so enako v riti) kjer ljudje volijo levico in nekoga, ki jih je in jih bo lupil. Bravo. Kmalu se boste jokali.

  • solakola15 13:24 06.december 2011.

    jaz že jokam od osamosvojitve dalje. TITO je bil za nas, a ne demokracija!!! Vsaj vedel se je za red, zdej pa tvoj Janša na vseh sodiščih po Evropi. Aja sej res, to je politični konstrukt! :))))

  • xy 13:41 06.december 2011.

    Cosmo ti si bedak!!! Kučan je pa supermen?? da je uspel vložiti obtožnice na Finskem in Avstriji proti SDS, no za Slovenijo bi timogoče že verjel, Hrvati in Bosanci pa so tudi pod vplivom Kučana? Ti nisi resen!!! Slovenci smo ...prikaži več imeli dovolj tvojega bivšega komunista, ki se je prelevil v belogrdista zraven pa je postal še vojni dobičkar, kot njegov oče. Pa tudi Slovenije ni osamosvojil tvoj Jajo, Bavčar, Njavro, Kučan, Peterle, Brejc in ostali vsi bivši KOMUNISTI! Slovenijo je osamosvojil SLOVENSKI NAROD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • moo 14:08 06.december 2011.

    Ma bodi tiho konj... kdo krivi tvojega zokija... v rit se mu potisni... To je bilo splošno mišljeno... dobesedno povedano... mona si ti... ! najdi prevod!:)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.