Slovenija
23 ogledov

Slovenija ne bo dopuščala izjemnih humanitarnih konvojev

Komentarjev 64
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wingspan15 14:10 12.september 2016.

    Pred enim letom je bila situacija povsem drugačna in ni bilo nikakršne potrebe po tem, kasneje pa se je tudi Cerarjeva vlada primerno situaciji odzvala. Pa jih ne zagovarjam, da ne bo pomote. Vaš veliki vodja pa bo tudi tokrat ...prikaži več dobil dlako v jajcu, da se bo usajal.

  • patrijarh 14:29 12.september 2016.

    Jim ga je le potegnil.

  • maresem 14:35 12.september 2016.

    Prepozno!

  • se_eden 14:37 12.september 2016.

    do azila so upravičeni državljani, ki so v svoji državi preganjani zaradi političnega delovanja. tako je bilo včasih, sedaj pa se pod ta termin baše vse živo...

  • dragec 14:46 12.september 2016.

    kaj najpovem kretenom SSDSS ovskim, saj, vaš veliki vodja je albanski ćefurček,ki se skriva pod slovenskim imenom in priimkom. Želim si pa da bi vam avganinategovali žene, sajniste niti za ku***rac

  • stanekos 14:49 12.september 2016.

    A boste domoljubi formirali kakšne prostovoljne brigade? A boste potem begunce po koruzi lovili v slogu filma Deliverance? Da branite svoje bajte, kurnike, svinjake, bogu izza hrbta? Tole mi diši po nacizmu. Seveda so za ograje najbolj tisti, katerih ...prikaži več kolaborantski predniki so hrabro bežali čez lužo in sami posatli ekonomski migranti.

  • valerijakregar 14:50 12.september 2016.

    evo tvoje avgan dragec :https://www.theguardian.com/business/2015/aug/11/ikea-knife-attack-suspects-vasteras-swedenoćitno si ponosen na svoje korenine !

  • sprehajalec 15:04 12.september 2016.

    Borat Al Bavari, lovec na Naciste.

  • sprehajalec 16:32 12.september 2016.

    Jaz sem ga imel z Jovotom. Kaj te zanima? Z njim sva se nekako sporazumela, čeprav mu je šla slovenčina slabo iz jezika, še po 30 letih.

  • sprehajalec 16:36 12.september 2016.

    Enako lahko je, kot vojake. Na začetku težko, vendar se ljudje navadijo, na oboje. Nekaterim celo postane zelo všeč. Takšne so pripovedi veteranov (ne naših, da se razumemo). In takšni so najbolj nevarni. Vse ostalo so humanitarno levičarske pravljice o ...prikaži več dobrem v človeku, ki ne bi zmogel ustreliti civilista. Težje je pa z nožem, tako kot to počnejo oni.

  • jakec1575 16:48 12.september 2016.

    svetujem ti, da ostanes na mocniku in kravjem mleku za vekomaj. Potem bos lahko ze cez 2 generaciji igral deliverance...

  • sprehajalec 17:06 12.september 2016.

    Delievarnce (video igra, tematika srednjega veka o.p.) bom igral, če se bodo migranti množično pojavili v Europi, kar za časa svojega življenja.. Kar v živo, vsi ga bomo morali.

  • Milan Novak 17:22 12.september 2016.

    Takih norcev kot si ti je malo !!

  • vzev 17:41 12.september 2016.

    "Meja še ni zaprta". Ja kaj še pa čakajo. Naj jo končno zaprejo, to bi bila edina pametna poteza te vlade, od kar je na vrhu.

  • blueone 17:42 12.september 2016.

    Citiram: "Avstrijska in italijanska policija sta sporočili, da bosta od danes skupaj izvajali poostren nadzor na mednarodnih vlakih med Celovcem in Vidmom" Zakaj še pri nas ni skupne kontrole z avstrijsko policijo?

  • Zmago 17:45 12.september 2016.

    Upajmo ;-\

  • Zmago 17:46 12.september 2016.

    Tako. ko pa se umiri pa ajd nazaj !!

  • Ferluci 18:19 12.september 2016.

    Zato, ker cmeralistom to nikakor ni jasno.

  • Zmago 18:39 12.september 2016.

    Glej pokavec @jakec1575 se o igricah meni. Take bi takoj mobiliziral v vojsko !

  • Zmago 19:27 12.september 2016.

    Žrl bi pa stare konzerve pa dvopek tak kot mi v JNA !!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.