Slovenija
23 ogledov

Slovenija ne bo dopuščala izjemnih humanitarnih konvojev

Komentarjev 64
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 21:00 12.september 2016.

    Stran za izživljanje SLO kretenskih ksenofobov

  • Johan Spohan 21:16 12.september 2016.

    Daj vzemi k sebi domov teh deset migrantov ne pa da serješ po vseh ki jih ne marajo. Izkaži se ne pa da samo goniš gobec.

  • stanekos 22:49 12.september 2016.

    debil, sploh ne veš, kaj je Deliverance.

  • sprehajalec 23:48 12.september 2016.

    Afganofofobov, Afgane...

  • Zmago 09:43 13.september 2016.

    Zanimivo, Borut Jevrejski se ima za ................. Bavarca. Kako ................ pomenljivo. ???A zato tako vneto zaničuješ slovenske "fuzlne", "debile",.............http://englishnews.org/informative-news-headlines/anti-ethnic-european-nature-of-the-eu-is-exposed.html

  • sprehajalec 11:07 13.september 2016.

    Vedno kakšna kje rojeva, na poti, kar je vaba za novinarje. Vendar ne obstaja en samcat posnetek, da je oče otroka zraven. Kot da je princip razmnoževanja drugačen in je rojevanje prepuščeno samo ženskam. Vloga tipa pa je zaploditev. Že ...prikaži več prej sem slišal zgodbe iz Afrike, da če gre ženska sama po cesti, jo tip naskoči. Že v Sloveniji so primeri, ko so ostale same z mulatki, tipi so pa izginili. Izgleda v Afriki še sploh ni stopnje razvoja družbe, ki bi poznala družino, kot jo mi poznamo, torej nuklearno celico oče, mati otroci.

  • Zmago 18:32 13.september 2016.

    A take navade imate pri Vas ?Pa se mi je zdelo, da je pri tebi šlo nekaj hudo narobe.A je to po Tori ??

  • boogin1 15:17 12.september 2016.

    Borut BavarskiTile, ki so v evropi niso begunci, temveč užitkarji na moj račun. Pravi begunci, kateri potrebne pomoči nikoli ne bodo dočakali so doma in jih je približno 1 milijarda in nekaj čez.

  • tipi-topi 16:52 12.september 2016.

    jaz na parkirišču pri Križankah. Tam je beračil...vsak, ki je plačeval na blagajni mu je pustil drobiž. Naredil se je bogega se prijel za rokice in govoril, da je begunec. Ko so stranke obrnile hrbet pa se jim je smejal, ...prikaži več neki punci je z jezikom pokazal "kaj bi ji delal" Bil pa je vidno zadet.

  • valerijakregar 15:26 12.september 2016.

    oglejte si prosim spodnji video.pokažite ga tudi cmerarju in njegovi blondinki iz mnz !!!!!!!!!!!!!!!!!nobena ograja, nobena uniforma,ne vojska, ne policija, nobena prepreka , noben zakon ..........ne more preprečiti tega, da nas bodo te človeške kobilice preplavile !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!preprosto ...prikaži večto jih je preveč....................zato si pravico do prehoda prepovedanega območja vzamejo sami :http://m.peacefmonline.com/pages/local/social/201608/287912.php

  • jakec1575 18:40 12.september 2016.

    Moram priznati, da portalu cestitam za organizacijo obcasnih skupinskih masturbacij za sprostitev napetosti, ki ne presegajo akcij v realnem zivljenju. Verjetno naroci kar vlada. To je predigra, da folk navadis na novo stanje. Sicer pa svet se spreminja. okoljskih beguncev ...prikaži več Bo vedno več. tudi mi smo krivi. kri se bo premesala, kar je dobro za genetsko sliko. enkrat huni, drugic marocani. zal bo veliko tudi medkulturnih nerazumevanj. strinjali se mi s tem ali ne. varnih casov je pocasi konec. Ko se premikajo celi narodi je tudi nemogoca.

  • cogocogo 15:23 15.september 2016.

    vse tole humanitarno zaletavanje je zeloooo bogo ,,veliko teh cudeznih humanitarcev zeloooo dobro zivi na ta racun ,,ne recem za prostovoljce ki se vode niso dobili ,,so jih pa tile vodilni humanitarci lepo nasankali in izkoristili ,,gledal sem slike teh ...prikaži večeh junaskih mladcev v kolonah ki so trumoma prihajali v dezelo ,,in ce jih bolje pogledas vidis v njihovih oceh neizmerno sovrastvo do nas domorodcev ,,med temi begunci je bilo prekleto malo takih ki si res zasluzijo pomoc ,,razen zelo starih in zensk z lastnimi otroci ne bi smeli pustiti cez meje nikogar ,,naj se ta mlada razvita mladina ki izgledajo kot naboljsi marinci sami izborijo boljse zivljenje tam od kjer so ,,a zal so tile samo veliki paraziti ki bi ziveli na naivni politiki evrope ,,in med temi je najmanj polovica zlonamernih celo morilsko nastrojenih fanatikov ,,humanitarci vseh dezel peljite si te junaske mladenice domov hceram ,,zenam,,dekletom ,,ce jih seveda imate ,verjetno ne ker ste talo zaljubleni v te zlonamerne

  • Zmago 18:02 12.september 2016.

    Borut Jevrejski ?? A po tvoje nimamo pravice branit svoje bajte, kurnika, svinjaka ???No pa ti razdajaj svojo bajto, svoj kurnik, svinjak,........................... nak ti si ??? ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, le parazit ........................ pa ne rabiš ne kur, ne živali, ne bajte,

  • patrijarh 14:31 12.september 2016.

    Nehaj barvat .

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 15:17 12.september 2016.

    Gre za izrazito taktično potezo ki pa ima glavni vpliv v Avstriji ne Sloveniji. Namreč če bomo mi strogi in ne bomo spuščal imigrantov in beguncev čez našo državo kar tako bodo Avstrijci po politični plati imeli več možnosti ...prikaži veči da obdržijo svojo uspešno demokracijo in gospodarstvo. Populisti so ratal premočni, in edini način zaporstavit se takim močnim avstrijskim populistom je naredit kar se da velik ograj in nadzorov nad mejo ; in pa zagotovilo sosednjih mejhnih držav : Madžarske in Slovenije da ne spuščata teh ljudi skozi.To bo seveda šlo v nos Hrvaški ki edino kar hoče imet opravka z begunci je transport čez lastno državo. Torej bodo spet mal nap.... glede nas. Ampak po geoplitičnem položaju nekak razumem to potezo. Ščitimo do sedaj zelo uspešno avstrijsko politiko starih a za avstrijske ljudi dobrih dveh velikih strank. Avstrija je zdele tako uspešna in tako dobro nastavljena..da jo edino populizem ali pa vojna lahko povozita.

  • jakec1575 16:23 12.september 2016.

    Kdo od vas je ze imel stik z migrantom, ki je ostal? kakrsno koli izkusnjo. Slisal sem, ne steje. prej vam vlamljajo turisti in Romuni v vikende. ne pravim da so migranti idealni, ampak vec ljudi se letno priseli v ...prikaži več Slovenijo, kot je migrantov. Nic nimam proti, ce se "umiri" radikalizirane posameznike. ampak koliko od vas je imelo dejanski stik, pogovor, druzenje, srecanje na ulici? Ker pametni ste mnogo.

  • ginko 17:20 12.september 2016.

    Tovariš predsednik, skupaj z SMC, ste zamudili vse vlake. Žal prepozno.

  • valerijakregar 21:31 12.september 2016.

    oćitno je avgan dragec prezgodaj investiral v kozjerejo .hvata ga panika.

  • stanekos 22:48 12.september 2016.

    Zelo lepo napisano, bravo. Echtes ćefurka, majke mi

  • stanekos 22:51 12.september 2016.

    eh, ponesrečenemu stranskemu produktu brata&sestre se ne splača odgovarjati

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.