Avto
42707 ogledov

Slovenija očitno nima izbire, takšne tablice bo preganjala

Komentarjev 211
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tomi67 09:40 19.september 2023.

    Za zaplembo zasebne lastnine komurkoli mora biti podlaga v zakonu, torej enem od slovenskih zakonov, ki jih potrdi slovenski parlament in so objavljeni v Uradnem listu RS. Sicer gre za nezakonito zaplembo. Me zanima, kdaj bodo v našem uradnem listu ...prikaži več objavili "Nuremberške zakone" 2.0. Bo zanimivo branje, nekako v stilu "osebe ruske narodnosti in/ali državljanstva na ozemlju RS nimajo pravice do zasebne lastnine" - ali tako nekako pričakujem. Živeli!

    • blayo 13:24 19.september 2023.

      Ne, ker gre za šengensko območje. Če Slovenija ni prenesla EU uredb v svoj pravni red to ne naredi nobene razlike, velja pač EU uredba.

  • hubertfast 08:29 19.september 2023.

    Budale, upam, da bodo vsaj policisti toliko normalni in pogledali vstran, ko bodo naleteli na ruske tablice.

    • Soljatar 13:32 19.september 2023.

      a se sekiraš za ruse?

    • blayo 13:38 19.september 2023.

      Pospremili jih bodo do HR meje tako kot Hrvaški policisti pospremijo prebežnike do naše.

  • ahoteec 08:47 19.september 2023.

    Slovenija očitno nima izbire = Slovenija očitno nima jajc

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 07:34 19.september 2023.

    Ukrajinski begunci pri nas z velikimi limuzinami pa vse zastonj. Begunec ki pride za avtom ni begunec.

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:38 19.september 2023.

      Pa pravi begunci imajo avtobusni prevoz zastonj,pa še ene lopate ni dvignil v sloveniji

    • Ogledalce 09:21 19.september 2023.

      Večina ni ekonomskih migrantov ampak bežijo pred vojno.

    • blayo 13:28 19.september 2023.

      Anion, se pravi ti določaš kdo je begunec in kdo ne?

  • francek 10:33 19.september 2023.

    Ko jim bodo pa krko zaplenili bodo pa cvilili.

    • blayo 13:14 19.september 2023.

      Aha, se pravi oni pa lahko Krko zaplenijo?

    • fuckZ24 14:39 19.september 2023.

      @blayo Zakaj pa ne? EU je z Rusijo praktično v vojni. A ko so uničili Sberbank, si bil pa tiho? Tisto je bilo OK, ko bi Rusi udarili nazaj, pa ni OK. Dvojna merila.

    • blayo 17:14 19.september 2023.

      Najprej so Rusi napadli Ukrajino. Verjetno si to že pozabil. Sberbank je bila na listi sankcioniranih, ker je prek nje Rusija pač financirala vojaške projekte. Poleg tega so ji samo zamrznili sredstva. Krka ne financira nobenih vojaških projektov. Tudi zaplenjena ...prikaži več letala s strani Rusov niso bila vpletena v vojaški konflikt. Niti nacionalizirane podružnice Unipera ali Fortuma ne. Kaj pa Danone in Carlsberg? Kakšno vezo z vojno imata?

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 19:13 19.september 2023.

      Ne prerekaj se . Blayo ima vedno prav. Samo njegovo mnenje je edino zvelicavno.

    • fuckZ24 20:23 19.september 2023.

      @blayo kaj ma veze, kdo je koga napadel??? O čem ti to razlagas. Tukaj se pogovarjamo o plenjenju imovine. Sicer pa, ki mi plozas o sankcijah: kje so bile pa sankcije EU, ko so kajbojci s sodelovanjem podrepnikov, oljno koalicijo, ...prikaži več napadle Irak? Mimo vseh reglov mednarodnega prava? Z izmišljenimi, lažnimi razlogi? Ne mi prosim držat moralke.

    • blayo 21:07 19.september 2023.

      Noben iz EU še nobenemu Rusu ni nič zaplenil! Vse je samo zamrznjeno. Za razliko od zgoraj naštetih EU podružnic v Rusiji, ki so bile nacionalizirane! Pa kaj tebi tu ni jasno? A zakaj nismo sankcionirali Američanov? Zato ker smo ...prikaži več se tako odločili! Enako jih ni sankcionirala Rusija. Zakaj že? In ne, jaz ti ne držim moralke, samo podučit te moram, da EU nikogar ne pleni, Rusija pa to počne. Govorim o trenutnem početju, da se zastopimo.

    • fuckZ24 21:10 19.september 2023.

      Pa pizda, pejt si že enkrat prebrat, kaj ti piše v članku. Pol pa odgovarjaj. In tvoj odgovor "Zato ker smo se tako odločili!" je navadna aroganca in izmotavanje. Over and out

    • blayo 21:19 19.september 2023.

      Ne se pizdit, čez mene, pizdi se čez članek ki nekaj povzema ti pa potem narobe interpretiraš. Nobena arogance, to je del sankcij, ki jih EU izvaja zoper državo, ki je v 21. stoletju na teritoriju Evrope izvedla land-grab nad ...prikaži več drugo suvereno državo. Da, EU se je odločila tako, ti se pa nisi. Še kaj?

    • fuckZ24 21:21 19.september 2023.

      Še tle: ko bos dal link kje si ti preverjal, bova pa naprwj debatirala

    • fuckZ24 21:22 19.september 2023.

      "V primeru prehoda meje iz tretje države je treba ruski avto ne glede na njegovo vrednost zapleniti, tako kot tudi drugo vrednejše blago. Prišleki iz Rusije lahko na sebi dobesedno ohranijo samo obleko." Kaj jaz narobe povzemam. Ne me jebat. ...prikaži več. Najdi si drugo budalo.

    • blayo 21:38 19.september 2023.

      Ej bimbo: https://finance.ec.europa.eu/publications/imports-purchase-and-transfer-listed-goods_en

    • blayo 21:39 19.september 2023.

      Lahko pridejo kot turisti, vendar ne s svojimi avtomobili. Lahko pridejo z avtobusom recimo.

    • blayo 21:41 19.september 2023.

      Drugače je pa vse odvisno od carinika na meji. Kakšnega Rusa bodo verjetno tudi slekli, tako da bo šel nag v EU 😂😂😂

    • blayo 21:43 19.september 2023.

      Pa še brat ne znaš... napisal sem da članek nekaj povzema, ti pa to potem naprej narobe interpretiraš. Zato še enkrat, napiši pritožbo na Žurnal24 😂

    • fuckZ24 22:00 19.september 2023.

      Osel. Daješ linke, ki jih sploh nisi prebral. Bad luck. Če bi jih, bi videl, kaj ti notri pise o avtomobilih. 🤣🤣🤣

    • blayo 02:39 20.september 2023.

      Zgleda da jih sam nisi prebral. Je treba vse anekse prebrat, veš glavca🙈

    • fuckZ24 07:43 20.september 2023.

      Jaja. Ti še osnovnega štofa nisi pogledal. Tam ti vse piše. Ni anexov. Tam mas točko 13 pa beri

    • blayo 08:55 20.september 2023.

      😂😂 Pogledal sem točno tisto kar je treba, ti si se pa očitno zataknil nekje. 833/2014 3i priloga 21, to te zanima. Še kaj ni jasno?

    • fuckZ24 09:14 20.september 2023.

      Butec. Tole z avtomobili je frišno, ti se pa obešaš na zastarele regle. Tole, kar ti navajaš, je iz 27.4. letos. 🙄🙄🙄 zgiraj pravilno navajas relevanten vir, ampak kaj, ko dlje od tega, da si ga nasel, nisi prišel. Bral ...prikaži večl ga ziher nisi. Če bi prebral 13. točko, ne bi klatil neumnosti.

    • fuckZ24 09:23 20.september 2023.

      Samo zate: "It is not relevant whether the use of the vehicles is private or commercial as long as the vehicles are falling under a CN code listed in Annex XXI (e.g. CN code 8703) and are originating in or ...prikaži večr are being exported from Russia." Če ti angleščina dela težave, kopiraj v google translate

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 09:58 20.september 2023.

      Blayo a si ti zaposlen v javni upravi da imaš skoz čas tukaj viset in ljudi provocirati?

    • blayo 18:47 20.september 2023.

      Anion, to sem ravno jaz hotel tebe vprašat? Zgleda da nimaš dela, komentiraš vse, če pa nekdo tebe komentira v 10% tvojih postov si pa užaljen.

    • blayo 18:50 20.september 2023.

      fuck, ne, ne bo držalo. To z avti ni novo. To je staro! Ampak ker so si države članice to narobe razlagale, so bila 12.09. spisana nova pojasnila, ki dodatno razlagajo že staro uredbo.

    • fuckZ24 19:07 20.september 2023.

      Pusti ti te svoje flance. Bistvo ti piše v zgornjem citatu. Naj tu gugl prevede, če sam ne znaš. Citat potrjuje tisto, kar piše v komentarju glede avtomobilov.

    • blayo 19:29 20.september 2023.

      Zgleda tebi dela Angleščina probleme... vsa prevozna sredstva ne glede na to ali so privatna ali komercialna in spadajo pod 8703 (to je do 20 zicov) so predmet te uredbe in pristojni nacionalni organi morajo še posebej pazit na to, ...prikaži več, ker gre za dobrine pri katerih je možnost za izogibanje velika.

    • fuckZ24 19:48 20.september 2023.

      Gugl dobro prevaja, ne? Ti je le uspelo.

    • fuckZ24 19:49 20.september 2023.

      Daj ti men povej, a ti je mama lego kocke vzela pa zdaj nimaš kaj pametnejšega počet kot da drkaš in drkađ.

    • blayo 21:28 20.september 2023.

      A si se malo v zanko svoje funkcionalne nepismenosti ujel? A si še zdaj prepričan, da obstaja kakšna nova uredba o sankcijah na avte? Znaš ločiti med priporočili/navodili in dejansko uredbo?

    • fuckZ24 21:29 20.september 2023.

      Res ti je kocje vzela. Sirotek.

    • fuckZ24 21:33 20.september 2023.

      Ejga, bebo, tolmačenja oz avtentična razlaga ima isto veljavo kot sam predpis, ker ker tega pojasnjuje.

    • blayo 21:40 20.september 2023.

      A ne ga srat? Kaj je torej s členom 3 in starimi zadevami, ki češ ne veljajo več in si mi jih metal naprej?

    • fuckZ24 22:13 20.september 2023.

      A si res tolk butast. Veljajo, ampak je tolmačenje, ki ga pojasnjuje, novejše. Če prej stvari niso bile jasne, je zdaj povsem nedvoumo zapisano. V 3i členu same uredbe, na katerega si se najprej skliceval, o avtomobilih ni bilo nobenega ...prikaži več govora. Kar pa ne pomeni, da osebna vozila niso predmet plenjenja, kot si trdil. Glede tega zdaj obstaja nedvoumna razlaga zakonodajalca. Zastonj se kurčiš in hvatas za slamice. Bistvo je, da je zapis glede avtomobilov v članku pravilen, ti si pa trdil nasprotno.

    • fuckZ24 22:15 20.september 2023.

      Kdo je zdaj brcnil v temo? Potem si pa navajal neke regle, ki jih sam sploh prebral nisi. Če bi jih, bi vedel, kalo im kaj je glede teh avtomobilov. Sucker.

    • blayo 03:00 21.september 2023.

      Pa kaj je s tabo človek? 833/2014 iz leta 2014 je veljavna uredba z zadnjo spremembo 23.06.2023. V sosednji temi sem ti pripopal link do prečiščene verzije te uredbe, se pravi zadnje verzije s členom 3i v katerem je omenjen ...prikaži več aneks 21 in v njem so vozila do 10 zicov pod kodo 8703. Ne vem a si spregledal al si pa slep. Torej avtov iz Rusije se ne sme uvažati že od 24.06.2023 se pravi že skoraj 3 mesece ti pa sanjaš, da je to nekaj novega.

    • fuckZ24 07:51 21.september 2023.

      In zajaj se potem čudis, če bodo nq meji z EU odvzemali avtomobile?

    • fuckZ24 07:51 21.september 2023.

      Spomni se,kaj si na začetku trdil.

    • blayo 10:27 21.september 2023.

      No kaj, da te slišmo 😂 Ti si povzemal tale članek kot sveto resnico "Prišleki iz Rusije lahko na sebi dobesedno ohranijo samo obleko." in začel o plenjenju imovine pa sem ti razložil da EU za razliko od Rusije nič ...prikaži več ne pleni. Skratka jaz se nič ne čudim, ti pa precej pretiravaš. Poleg tega Slovenija ni na meji.

    • fuckZ24 10:28 21.september 2023.

      Ti si stal o ladah. Amnezija? Demenca?

    • blayo 10:48 21.september 2023.

      ? Kaj sem stal? Misliš ko se napisal komu bodo Lado Nivo vzeli? Slovenski cariniki se definitivno ne bodo ukvarjali z njimi oziroma to nikoli ne bo na njihovi prioritetni listi. Poleg tega sem napisal tudi, da če si kot ...prikaži več Rus v EU zaprosil za azil, boš dobil dovoljenje za začasno bivanje in si kupil avto. Tale ban je namenjen prvenstveno kvazi turistom.

    • fuckZ24 15:41 21.september 2023.

      Kaj pa ti ves, kaj bojo cariniki. Določba pravi svoje. Carinik ima diskrecijo. Določba mu daje pravico. OK Dost mam te drkarije

  • mb 10:35 19.september 2023.

    višek kretenizma EU .Namesto, da bi potrudili, da se vojna konča, so začeli zaiebavi navadne ljudi. Glavno, da se ukrajinci po EU prevažajo z dražjimi vozili in da jim financiramo vojno

    • blayo 13:13 19.september 2023.

      Se pravi ti bi rad, da se tu vozijo Rusi z dražjimi vozili, in da njim financiramo vojno?

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 09:23 19.september 2023.

    Morda je treba omeniti, da je takšna zaplemba nezakonita..Če kdo meni drugače, naj pove po katerem zakonu je to možno..In potem nekateri zanikajo očitni EU -ukrajinski nacizem, patetično..

    • Soljatar 12:53 19.september 2023.

      in kaj se ti zato sekiraš tudi če je?....rasi in njihovi simptezirji imajo kaj za govort o neki zakonitosti in pravičnosti pahahahha....a se zajebavate?

    • Soljatar 12:53 19.september 2023.

      *rusi

    • Soljatar 12:54 19.september 2023.

      za ruse nobeni zakoni več ne veljajo, ker nimajo več pravic, ne človekovih in ne pravnih...

    • Lion0077 13:32 19.september 2023.

      Tudi Covid-19 je za OVČKE. Tudi Covid-19 je za OVČKE. Tudi Covid-19 je za OVČKE. Tudi Covid-19 je za OVČKE. Tudi Covid-19 je za OVČKE. Tudi Covid-19 je za OVČKE. Tudi Covid-19 je za OVČKE. BEEEEEEE.

    • blayo 13:35 19.september 2023.

      Laki, zate, ki tega ne veš, ker si še majhen... vse članice so pač dolžne spoštovati EU uredbe, tudi če niso prenešene v pravni red članic samih. Sploh pa ne vem kaj se zdaj buniš, kot da se po slovenskih ...prikaži več cestah vozi na milijone ruskih avtomobilov.

    • blayo 13:40 19.september 2023.

      Lion, pozabil si omeniti, 5G, chem trails, zioniste, LGBT ter reptile 😂😂😂

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 14:00 19.september 2023.

      Blayo kreten, uredba EU ne more prejudicirati nobenega mednarodnega pravnega akta ali zakona..

    • blayo 14:07 19.september 2023.

      Lahko. O kakšnem mednarodnem pravnem aktu govoriš? Pa ne da tistem, ki ga recimo Rusi in Američani ne priznavajo? Torej pokaži mi zakon, ki velja in je nad EU uredbo.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 14:22 19.september 2023.

      Naš zakon to jasno ureja, ta pa je usklajen z mednarodnim tozadevnim pravom.... https://www.gov.si/drzave/rusija/za-drzavljane-rusije/

    • blayo 17:31 19.september 2023.

      Saj sem ti napisal da EU uredba povozi našo zakonodajo. Kdor živi v SLO, ker ima veljavno dovoljenje za prebivanje pa mora avto po 6-ih mesecih uvoziti in registrirati v SLO. Osebe s statusom pod mednarodno zaščito so iz tega ...prikaži več izvzete. To velja tako za Ruse kot tudi Ukraince, ki so v EU pridobili status begunca. Daj se malo pozanimaj no, predno budališ po vseh možnih portalih.

  • BenX 08:00 19.september 2023.

    Živel nacizem! Včasih so se naši predniki skupaj z Rusi borili proti, a žalostno dejstvo je, da je preoblečen v podobno EU-ja več kot le preživel.

    • blayo 13:27 19.september 2023.

      Se pravi EU je preživel, živela velika carska Rusija! 😂😂😂

  • Avatar Syn
    Syn 10:55 19.september 2023.

    Sramota! Ta EU je iz male greznice z malo smradu postala že velika kot jezero. In ta gnoj v Bruslju mi podpiramo? Resno? Daleč smo padli kot družba, resno.

    • blayo 13:11 19.september 2023.

      Pa kdo te sili da živiš v greznici? Preseli se kam kjer ti bo postlano z rožicami. Recimo v Argentino.

    • Avatar Syn
      Syn 15:15 19.september 2023.

      blayo, brez skrbi. Že nekaj časa si ogledujem nepremičnine v Sočiju.

    • blayo 17:16 19.september 2023.

      Ajde nehaj ogledovati pa v akcijo. Ogleduje si lahko vsak kmet.

    • Avatar Syn
      Syn 06:23 20.september 2023.

      blayo, daj revež. Koliko si star? Ne si delat sramote. Meni zveniš kot da še osnovne šole nimaš.

    • blayo 08:48 20.september 2023.

      Revež si ogleduje...

    • Avatar Syn
      Syn 10:02 20.september 2023.

      Bošček, ko bi vsaj vedel s kom imaš opravka...ha..ha.ha..

    • blayo 18:52 20.september 2023.

      O pa še poln samega sebe povrhu...

  • Francs 10:56 19.september 2023.

    Taki ukrepi žal ne bodo vojne skrajšali niti za sekundo , verjetno pa bodo imeli dolgoročni bumerang učinek . Nekega dne bo vojne konec in ruski turisti bodo spet dobrodošli pa morda ne bodo hoteli priti . Verjetno bo tudi ...prikaži več na drugih področjih podobno . Če pa se že gremo tako pa bodimo načelni tudi do Afričanov , Arabcev in ostalih Azijcev , ki že več kot desetletje masovno nezakonito vstopajo , ko pa jih dobijo pa izrečejo čarobno besedo azil in so rešeni

    • blayo 13:15 19.september 2023.

      Ti pa še nisi videl Ruskega turista kaj?

    • LukaMB 21:46 20.september 2023.

      Ruski turisti so pri nas pustili veliko denarja, tudi Američani. Sedaj smo pa pljunili sebi v skledo zaradi debilizma neizvoljenih in ne-izglasovanih brez referenduma nastavljenih fejk mafijcev s strani žido-globalistov imenovanih ZDA in VB ter Belgije in Nizozemske. 4x po ...prikaži več 4 sarmate na te cilje za začetek, hvala.

    • blayo 21:57 20.september 2023.

      Luka, pozabil si zioniste, 5G, cepiva in chem-trails. Aja pa reptile 😂 Ni ni več Sarmatov 🤣

    • blayo 21:58 20.september 2023.

      Aja, zdaj štekam, ti si hotel referendum, da nas Putin pripoji Rusiji. Ajaaa, pa tako povej, ane 🤣😂🤣😂

    • blayo 22:00 20.september 2023.

      Najbolj glupi in neotesani turisti na svetu so Angleži, takoj za njimi pa Rusi.

    • LukaMB 00:03 21.september 2023.

      blayo zate ne vem, ampak jaz bi rad glasoval kdo predstavlja mene oziroma kdo govori v mojem imenu, da je KOZAK in da deli usodo nacistov ter fašistov ali pa da je del zelene mafije EU. Skratka to me skrbi, ...prikaži več jaz bi rad povedal, da sem proti njim in da ne bom glasoval za njih. EU je bila kot takšna čisto vredu le če se ne bi po ameriško-židovsko vmešala v zadeve ne-nato članice in ne-EU članice, kaj nas pa briga nekakšna glede na BBC in CNN (azovski teroristi nekoč medijsko sedaj heroji) Ukrajina.

    • blayo 01:32 21.september 2023.

      Saj že govoriš, to ti je dovoljeno. Tudi glasuješ lahko, zbiraš podpise, s tem ni nič narobe. Ko pa enkrat začneš s Sarmati opletat, te pa nihče več ne bo resno jemal. No par tebi podobnih, tu na tem portalu. ...prikaži več Če misliš, da vas je več od ostalih, mislim, da ne bo težko tega dokazat. Zberi podpise za referendum o izstopu iz EU in NATO ter priključitvi Rusiji. Kar se tiče pa poročanja BBC oz. CNN sem ti pa že napisal... zate so MSM in pristranski, razen takrat, ko ti paše so pa OK.

    • LukaMB 19:11 21.september 2023.

      blayo - sej ti je fora, resno jemljejo samo države s sarmati druge države EU pa so samo sarma.

  • fuckZ24 08:44 19.september 2023.

    Zakaj bi bili malenkostni? Najboljš, da Ruse kar pobijejo, če se kakšen pojavi na meji. Idioti. Zaradi par oligarhov oz njihovih družinskih članov, ki se v tujini šopirijo z nakradenim, bodo kaznovali na stotine slehernikov, ki imajo poln qurac Putina, ...prikaži več njegovih nebuloz in njegove Rusije.

    • blayo 13:17 19.september 2023.

      Zdaj ti tukaj pišeš, kot da bodo pobrali Lade Njive ubogim Rusom, ki so prebegnili v EU? Verjetno se hecaš 😂😂😂

    • fuckZ24 14:25 19.september 2023.

      A se ti zdi? A ti veš, kaj je ruska tablica? Nikjer ne piše, na kaj mora bit montirana. Pa ne gre samo za avto, ampak za praktično vso osebno lastnino. Pejt si brat članek.

    • blayo 17:04 19.september 2023.

      Članek je v rubriki AVTO. Tablico L pa si ti lahko namontiraš tudi na čelo 😂

    • fuckZ24 20:25 19.september 2023.

      Ja, na avto. A lada ni avto? Pise pa v članku še kaj drugega. A si prišel dlje od naslova?

    • blayo 21:12 19.september 2023.

      Sem. Kaj drugega pa je tako pomembnega? Če bo Rus zaprosil za azil bo iz tega izvzet tako kot vsi drugi pod mednarodno zaščito, ki se znajdejo v EU. Samo to ne piše v tem članku, ti si pa ta ...prikaži več AUTO članek povzel kot dejanski zakon, ker si še majhen in ne veš kje bi dobil dodatne informacije. Daj malo se v roke vzemi, malo izobrazi, kaj preberi razen Žurnal24 člankov.

    • fuckZ24 21:18 19.september 2023.

      No, bos ti dal link na dodatne informacije. Ker si baje velik. Serator.

    • fuckZ24 21:20 19.september 2023.

      V osnovi te mam poln kurac. Nimaš druzga posla ko da drkas. Get a life.

    • blayo 21:22 19.september 2023.

      Da te en AVTO članek tako iz tira vrže 😂😂😂 Bodo Rusi pač peš v EU bežali tako kot Sirijci in Afganistanci, a je problem? Če imajo denar in dovoljenje za bivanje si lahko drugega tu kupijo.

    • blayo 21:24 19.september 2023.

      Daj preštej svoje komentarje danes pa moje potem pa jokaj o življenju 😂😂😂

    • fuckZ24 21:24 19.september 2023.

      Link???? Samo to me zanima. Se izmotavaš, a? Ne meče mene članek iz tira, pač pa tebi podobne drkadžije. Link?????

    • fuckZ24 21:24 19.september 2023.

      Pravi se oglasa. Drkas čisto pod vsako objavo. Get a life. Najdi si babo

    • blayo 21:28 19.september 2023.

      Na, tukaj ga imaš:https://tinyurl.com/4mrrd84r

    • blayo 21:30 19.september 2023.

      tvoj nadimek pove vse...

    • blayo 21:37 19.september 2023.

      Evo tle maš bimbo, da ne boš jokal: https://finance.ec.europa.eu/publications/imports-purchase-and-transfer-listed-goods_en

    • blayo 21:57 19.september 2023.

      Drugače pa te restrikcije veljajo že od 31. Julija samo so si jih določene države po svoje predstavljale, zato zdaj dodatna navodila.

    • blayo 21:58 19.september 2023.

      Na pa si malo preberi člen 3i: https://lexparency.org/eu/32014R0833/ART_3i/

    • fuckZ24 22:08 19.september 2023.

      Bedak. Se vidi, da svojih linkov sploh bral nisi. Če bi jih, bi (1) vedel, kaj piše v zvezi z avtomobili, in (2) bi vedel, da so nekateri outdated. Ali pa te jebe engleski. Kaj od tega bo?

    • fuckZ24 22:45 19.september 2023.

      BTW, ko meni očitaš število komentarjev: sem preštel tvoje. Komentiral si pod 16 objav. Brez štetja večkratnih komentarjev pod isto primarno objavo. Toliko o tem.

    • blayo 02:47 20.september 2023.

      V koliko temah v primerjavi s tabo? No vsaj štet znaš... za en dan ti še znese, več pa spet ne. Noben ni outdated, ne vem od kod ti to? O avtomobilih piše točno to ka sem tudi sam napisal... ...prikaži več če si Rus in prihajaš v EU kot turist, pusti avto doma, če ne bo le ta pač ostal na carini. To velja že od konca julija.

    • blayo 02:57 20.september 2023.

      12. Septembra pa dodatna pojasnila konkretno v zvezi z avtomobili in turizmom s tem da: For goods which raise insignificant circumvention concerns, like personal hygiene items or clothing worn by travelers or contained in their luggage and clearly destined for ...prikaži več a strict personal use during their trip, national competent authorities should continue to apply the prohibition in a proportionate and reasonable manner.

    • blayo 02:58 20.september 2023.

      ...in to zate zgleda pomeni sleči do nagega. 🙈

    • blayo 03:04 20.september 2023.

      Če imaš delovno vizo ali bežiš iz Rusije ti bodo seveda pustili tudi avto ampak tega ti še ne veš, ker si še premajhen in se nikoli v življenju nisi selil v drugo državo, niti nikoli še nisi bežal pred čim.

    • fuckZ24 07:41 20.september 2023.

      Sploh te ne mislim brat, ker je eno samo nakladanje. Get a life. Nahdi si babo. Ali tipa. Počni kaj

    • blayo 08:51 20.september 2023.

      Pa še kar bereš, ker te zanima, to je OK. Samo š razumet moraš kaj prebereš 😂

    • fuckZ24 09:15 20.september 2023.

      Preskočim flance, ker niso relevantne. Zakaj bi bral mlatenje prazne slame, če po dosedanjih flancah vem, kaj je.

    • blayo 18:59 20.september 2023.

      Ti se kar drži Žurnala24, to je tvoj funkcinalni doseg 🤣

    • fuckZ24 19:08 20.september 2023.

      Zate je še ta prezahteven. Ciciban je tvoj rang.

  • Ogledalce 09:21 19.september 2023.

    Se mi zdi da bo ukrep prizadel napačne. Tisti ki so šli iz rusije verjetno iz političnih razlogov ali varnostnih bodo sedaj tarče takega ukrepa.

    • blayo 13:18 19.september 2023.

      Slabo se ti zdi. Sicer pa prodaš avto v Rusiji, prebegneš in si tukaj kupiš drugega.

    • Ogledalce 13:42 20.september 2023.

      očitno še nisi nikoli registriral avtomobila pri nas :)

    • blayo 18:56 20.september 2023.

      Zakaj ga ne bi? Če imaš dovoljenje za bivanje si lahko tukaj kupiš avto in ga registriraš. Kako pa misliš ti da to poteka? Kot drugo pa tisti ki so šli iz Rusije zaradi političnih razlogov, bodo zaprosili za azil ...prikaži več in v tem primeru ne bo šlo več za turizem.

  • Anja1956 11:41 19.september 2023.

    EU ni nič drugega kot nadaljevanje Tretjega Rajha !

    • blayo 13:19 19.september 2023.

      Ja, zadni cajt, da prebegneš kam drugam.

  • Pišmevuh 13:02 19.september 2023.

    Zaprite vsa sodišča, ustavo si pa vtaknite v zadnjično odprtino. Dolfa je živ.

  • Avatar MS
    MS 10:07 19.september 2023.

    Znano je moje stališče do aktualne politike Putina in njegove agresije na Ukrajinski narod! Pozdravljam vse uvedene sankcije ki so posledica Putinove politike! Neselektivna zaplemba vozil z rusko registracijo pa je zelo sporna! V takih vozilih so lahko tudi oporečniki ...prikaži več in nasprotniki Putinove politike ki bežijo iz političnih razlogov, nekateri celo pred polonijem in novičokom! Tak ukrep ni v skladu z deklaracijo o človekovih pravicah!

    • Avatar pantani
      pantani 12:09 19.september 2023.

      Idiot!!!

    • Avatar MS
      MS 12:45 19.september 2023.

      Lepo si se podpisal!

    • blayo 13:22 19.september 2023.

      V čem je problem prodati avto v Rusiji in si tukaj kupiti in registrirati drugega?

    • LukaMB 19:32 19.september 2023.

      Rusija udari močno tokrat prosim, EU nacizem in fašizem se je zopet povzdignil in čipiranih bedakov imamo preveč, bedaki vprašajte kdo im v čigavem imenu prireja te fašistične zakone, kdo ga je jo je zbral, ali je bil lak referendum ...prikaži več in ali so bile volitve? S čigavo ideologijo se strinjamo procentualno po voliščih? blayo in podobni kretenoidi zamislite si malo kaj pomeni mednarodno pravo in kaj so človekove pravice in podobno, do takrat Rusija prosim 3x sarmat na Belgijo in Nizozemsko za štart.

    • blayo 02:37 20.september 2023.

      LukaMB, take kot si ti boli predvsem, ker imate pač v EU pravico biti idioti. Zanimivo je, da Zakharova govori o rasizmu, to pomeni da se ima oziroma ima Ruse za svojo (verjetno superiorno) raso? Ma kakšen Sarmat no, daj ...prikaži več no nehaj palamudit pa pojdi raje na eno sarmo ali dve.

    • Avatar MS
      MS 10:22 20.september 2023.

      LukaMB ti si totalni kreten ko Evropi očitaš nacizem in fašizem! Daj kretenček naštej značilnosti obeh ideologij ki so v drugi svetovni vojni pobile miljone ljudi in povej kje si najdu v aktualni evopi kakršnokoli podobnost s temi ideologijami! A ...prikaži večA Rusija? O ja! Rusija v imenu bolanih Putinovih ambicij po expanziji prav pridno raketira neodvisno suvereno državo Ukrajino in pobija otroke ženske starce! Putin je sodobni Hitler!

    • LukaMB 10:46 20.september 2023.

      blayo Rusija ni izvajala kolonizacijo in apartheid ter je bila vedno tam kjer je brez 14+ letalonosilk, ki jih imajo ZDA z namenom ekspanzije in dotikanje v interese drugih, Rusija ima defenzivno politiko. Konec zgodbe.

    • LukaMB 10:47 20.september 2023.

      MS fašizem je, ko te brez glasov ali referenduma vodijo nastavljeni zagovorniki tebe in vbtvohem imenu, to je še hujše kot nacizem ali fašizem, to je nekaj bolj drastičnega od tega in se mora na novo poimenovati to kar imamo v EU.

    • Avatar MS
      MS 11:02 20.september 2023.

      LukaMB, zakaj z vsakim tvojim komentarjem vztrajno dokazuješ kak kreten si, kreten ki o zgodovini pojma nima! V naslednjih postih ti dobrohotno podarjam nekaj zgodovinskih resnic da ne boš več sral po tem forumu!

    • Avatar MS
      MS 11:02 20.september 2023.

      1) Rusija in Sovjetska zveza sta samo v 20. in 21. stoletju sodelovali v več kot 65 vojnah . V javnosti namreč velja zmotno prepričanje, da so največji povzročitelj vojn po svetu Združene države Amerike. Kot lahko vidiš, sta bili ...prikaži več bili prav Sovjetska zveza in Rusija tisti, ki sta bili v 20. in 21. stoletju udeleženi v brezštevilnih vojnah, invazijah itd. Vseh preostalih vojn, ki so se zgodile v predhodnih stoletjih, sploh ne navajam, saj gre za obsežna gradiva.

    • Avatar MS
      MS 11:02 20.september 2023.

      2.Navajam ti še nekaj vojn, ki sta jih bili Rusija in Sovjetska zveza: ruska invazija Tibriza (Iran, 1911), 1. svetovna vojna, zatiranje upora v Turkestanu (1916-1934), ruska državljanska vojna (1917-1922), Ukrajinsko-Sovjetska vojna (1917-1921), Vojna v Kazahstanu (1917-1920), Latvijska vojna za ...prikaži večza neodvisnost (1918-1920), Estonska vojna za neodvisnost (1918-1920), Litvansko-Sovjetska vojna (1918-1919), Poljsko-Sovjetska vojna (1919-1921), Turška vojna za neodvisnost (1919-1923).

    • Avatar MS
      MS 11:03 20.september 2023.

      3.Napad na Poljsko, Okupacija Baltskih držav, Okupacija Moldavije Invazija Azerbajdžana (1920), vdor Rdeče armade v Armenijo (1920), Sovjetska intervencija v Mongoliji (1921), Intervencija Rdeče armade v Afganistanu (1929), Intervencija Rdeče armade v Afganistanu (1930)

    • Avatar MS
      MS 11:03 20.september 2023.

      3a) Čečenska vstaja (1932), Sovjetsko-japonski obmejni konflikti (1932-1941), Španska državljanska vojna (1936-1939), Napad na Poljsko (1939), Okupacija Baltskih držav (1940), Sovjetska okupacija Romunije (oziroma Moldavije) (1940), 2. svetovna vojna.

    • Avatar MS
      MS 11:04 20.september 2023.

      4).Korejska vojna (1950-1953), Vietnamska vojna (1955-1975), Invazija Češkoslovaške (1968), Eritrejska vojna za neodvisnost (1974-1991), Državljanska vojna v Angoli (1975-1991), Sovjetsko-afganistanska vojna (1979-1989),

    • Avatar MS
      MS 11:04 20.september 2023.

      5) Gruzijska državljanska vojna (1991-1993), Vojna v Abhaziji (1991-1993), Transnistrija (1992), Prva Čečenska vojna (1994-1996), Dagestan (1999), Čečenija (1999-2000), Gruzija, Južna Osetija, Abhazija (2008), Sirija (2015-2022) Srednjeafriška republika (2018) in Ukrajina (2014-2022).

    • Avatar MS
      MS 12:51 20.september 2023.

      LukaMB, spet serješ! Naštej mi kje v EU, (v kateri državi) so na oblasti nastavljeni in neizvoljeni voditelji! Res si kreten!

    • Avatar pantani
      pantani 19:41 20.september 2023.

      Evo ga,spet on,ki kopira,ker drugače se ne zna izražati!!!

    • blayo 20:50 20.september 2023.

      pantani, takim kot si ti je treba non-stop kopirat, ker itak vsak dan znova vse pozabite in ste čisto izgubljeni.

    • blayo 21:03 20.september 2023.

      Luka kaj so Američani aneksirali v 21. stoletju? Kaj razen Guantanama v 20.?Drugič, če želiš neposredno demokracijo, zaprosi za Švicarsko državljanstvo. Mah brez veze itak ti ga ne bi dali. Tretjič, NATO je na mejah Rusije takorekoč že od razpada ...prikaži več SZ in v državah članicah ki mejijo nanjo nikoli ni imela jedrskega orožja, za razliko od Rusije, ki ga je praktično postavila na samo mejo. Kaj se je torej spremenilo, da na ruski strani kar naenkrat vlada takšna histerija?

    • blayo 21:06 20.september 2023.

      Kar se letalonosilk tiče... Rusi bi jih imeli marsikje, če bi jih bili zmožni narediti, predvsem pa vzdrževati.

    • LukaMB 21:29 20.september 2023.

      blayo, eksploatacija resursev v Siriji, umor Gadaffija in zastrupitev Arafata, odtujeno mimo UN zakonov Kosovo in Bondsteel baza, ZDA v Kolumbiji polotični preobrat in dejansko okupacija Haitija, 60+ let vojn in uporaba napalma ter izmišljena besede colateral damage, ko namerno ...prikaži več pobijajo civile, podpiranje isis-umerjene opozicije glavorezcev z orožjem, okupacija EU politike in biznisa.

    • LukaMB 21:31 20.september 2023.

      MS si malo nerazgledan, Poljska je na lepe oči dobila Čehoslovaško od Angležev kar tako, ko je rdeča uvezda osvobajala je osvobodila prvo svoje Ruse na teritoriji, kinjo je zasedla Poljska od njih kot tudi kasneje osvoboditev Čehoslovaške izpod rok ...prikaži več takrat ekspanzivne Poljske. Rusi so jih ba Poljskem pričakali z rdečimi zastavami kot odrešitelje, sodelovanje Poljakov z nacisti in kruto ubijanje Rusov in židov.

    • LukaMB 21:33 20.september 2023.

      MS prosim naštej še vojn s strani ZDA, ker si tak znalec, prepovedati bi bilo treba EU kolonialistom, židom in ZDA 100let športat za vse zločine in to takoj jim dat sankcije!

    • LukaMB 21:38 20.september 2023.

      Romuni imajo radi Ruse, politika je proti njim ker so zopet v EU nastavljeni neizvoljeni mafijci s strani ZDA kot povsod, nisi free, ampak si v največjem vodenem multikorporativnem biznis fašizmu ropanja resursev in nadvlade s strani bank in zavarovalnic ...prikaži več itd. - BBC in CNN "vstaja azov navistov v Ukrajini, azov teroristi", 2020 BBC CNN: azov heroji s svastikami, bidenov sin in biolaboratoriji...

    • LukaMB 21:39 20.september 2023.

      MS afriške države in te ki si naštel so vse z Rusijo on za BRICS, long live BRICS. Afričani že vedo kdo jih je koloniziral in kradel resurse.

    • blayo 21:43 20.september 2023.

      Luka, a mi daš prosim link do spletne strani BRICS? Pa do njihovega statuta? Bi si rad prebral kdo je letos predsedujoči.

    • blayo 21:44 20.september 2023.

      Pol Afrike je trenutno Kitajske če še ne veš. Kupili so jo pa na puf.

    • LukaMB 23:59 20.september 2023.

      Super, čimprej vsa Afrika v BRICS in proti EU kolonizatorjem.

    • blayo 03:08 21.september 2023.

      Kako se bo pa to zgodilo? A tako da bodo sem pribežali? Pa nekaj nisi zastopil očitno Kitajska je lastnica pol Afrike. To nima veze z BRICS-om, ki še zdaj po 10ih letih ne vemo kaj točno je.

    • blayo 03:08 21.september 2023.

      Aja link do spletne strani BRICS si pozabil.

    • Avatar MS
      MS 09:50 21.september 2023.

      Blay, LukaMB je očitno nepopravljivo in do konca zabetoniran putinov ritoliznik! Vsi neovrgljivi zgodovinski dokazi in argumenti o Sovjetski zvezi, Rusiji in Putinu, ki sva mu jih dobrohotno posredovala mu ne prodrejo skozi ta beton! Lažje mu je zabiti v ...prikaži več rit kot v glavo! Vsa debata s tem trolom je jalovo delo! Pustimo mu užitek ki ga ima z lizanjem Putinove riti!

    • Avatar pantani
      pantani 11:09 21.september 2023.

      Vidim,da si se spustil na nivo jerneja65!!!

    • blayo 11:15 21.september 2023.

      pantani, ti si pa že od začetka čisto pod nivojem. Tukaj si s plusi in minusi bustate samozavest, da bi pa svoje besede v dejanja spremenili, to pa ne, ker vas pri tem kar naenkrat začne omejevat vaša lastna pamet ...prikaži več oziroma pomanjkanje le te 😂😂😂

    • Avatar pantani
      pantani 11:17 21.september 2023.

      Ti si pa očitno vseved!!!

    • Avatar pantani
      pantani 11:34 21.september 2023.

      Ubogi Ukrajinci, ki umirajo za geostrateške interese ZDA. 7. Septembra je Jens Stoltenberg objavil članek v katerem je jasno povedal, da sta vse mirovne pobude in načrte za varnost v EU zavrnili ZDA in NATO. Putin je kakšen mesec pred ...prikaži več specialno operacijo (to ni bila vojna, kajti vsak vojak dobro ve, da ne moreš sprožiti vojne s 80.000 vojaki proti 40 milijonski državi) predstavil načrt za trajni mir v Evropi.

    • Avatar pantani
      pantani 11:35 21.september 2023.

      V tem načrtu so bile v bistvu dve zahtevi. Prva Ukraina naj postane nevtralna država kot Avstrija, ki je ravno tako postala nevtralna na Sovjetsko insistiranje po koncu 2. SV. Drugo, da se izvršijo in izvedejo vse točke sporazumov Minsk ...prikaži več 1 in 2. Da so bili ti sporazumi prevara Rusije , danes vsi vemo, ker sta to javno priznala garanta teh sporazumov gospa Merkel in ex predsednik Holland.

    • Avatar pantani
      pantani 11:35 21.september 2023.

      . Izvoz žita iz Ukrajine, je zdaj onemogočen, ker se zahodne sile niso držale (ponovno) dogovorov doseženim ob sprostitvi izvoza žita. sicer pa so s to vojno ZDA hotele doseči 3 ali več ciljev. Prvi cilj: razpad Ruske federacije in ...prikaži več zamenjava oblasti, drugi cilj: oslabitev EU, tretji cilj: širjenje NATO. Četrti cilj: prekiniti, preprečiti vse gospodarske odnose EU s Rusijo in tako oslabiti EU gospodarstvo.

    • Avatar pantani
      pantani 11:36 21.september 2023.

      Drugi tretji in četrti cilj so ZDA dosegle. Prvega niso in ga nikoli ne bodo. EU politiki so vsi vazali interesov ZDA. ZDA ima v oblasti EU, saj je v EU okoli 400 ZDA vojaških baz in okoli 200 jederskih ...prikaži več bomb (okrohg 50 v Italiji) ZDA imajo po celem planetu okoli 800 baz in 400.000 vojakov od tega 150.000 v EU. To je okupacija. Rusija ima zunaj meja le 1 bazo, kitajska 2 - 4 baze. Ko bo konec te vojne - in enkrat bo - bo Ukrajina EU Libija, Irak, Afgamistan.

    • Avatar pantani
      pantani 11:37 21.september 2023.

      Od države s skoraj 40 milijoni ljudi bo to država z 20 milijoni ljudi, kajti kakšnih 15 milijonov je emigriralo, okoli 4 milijone je bilo že pred vojno zunaj Ukrajine. Mladih fantov ne bo več, kajti do sedaj so Ukrajinci ...prikaži več izgubili več kot 400.000 mladih in ravno toliko jih je trajno pohabljenih. EU bo gospodarsko umrla, postala bo le turistična destinacija, orožarska industrija v ZDA se krepi in na to industrijo je vezano vsaj 40% ameriške industrije

    • Avatar pantani
      pantani 11:37 21.september 2023.

      V EU je na avtomobilsko industrijo vezano okrog 30% industrije!!!

    • Avatar MS
      MS 13:14 21.september 2023.

      Pantani, napreduješ! Lepo opisuješ putinove zločine in etnocid nad ukrajinskim narodom! Putin nadaljuje Stalinove zločine ki je z gladomorom pobil cca 4.000.000 mio ukrajincev! Lepo si prikazal putinovo bilanco! 15. ooo.ooo je zaradi Putinove agresije emigriralo! 400.000 mladih Ukrajincev so ...prikaži več Rusi pobili, in 400.000 mladih ukrajincev so Rusi trajno pohabili! Da o ženskah, starcih in otrocih ki so umrli v raketiranih bolnicah, šolah, vrtcih in staovanjskih naseljih niti ne govorimo!

    • blayo 13:16 21.september 2023.

      BTW Ukrajinci lahko izbirajo katere geostrateške interese bodo podpirali. Odločili so se, da to ne bodo Ruski. Rusija je bila užaljena, ker spet nekdo ni kupil njihovih sanj, in je napadla. V letu in pol je krivdo za vojno valila ...prikaži več že na marsikaj (USA, NATO, EU, naciste, žide, jezik...) in vse se je izkazalo za popolne izmišljotine oziroma produkt ruskega propagandnega stroja...

    • blayo 13:16 21.september 2023.

      ...med tem so sami veselo trdili da Ukrajina sploh ne obstaja, da je to tako ali tako ruska zemlja do katere imajo pravico, saj so nekoč pred davnimi časi tam sadili rože. Skratka, daj še pluse si nabij pantani, si pozabil 😂

    • blayo 13:18 21.september 2023.

      Pantani, če greš nekoga reševat pred zionistično okupacijo, ne začneš na njih metati bomb in si prilaščat njihovega ozemlja.

    • blayo 13:21 21.september 2023.

      MS, vse številke, ki jih ruska propaganda izpljune in jih potem rusofili pojejo je treba najprej deliti najmanj z 2.

    • LukaMB 13:24 24.september 2023.

      blayo - vse številke iz zahodnih medijev o domnevno pobitih azov-nato inštruktorjih-američanih in angležih ter nemcih kot rednih vojakov v leopardih po naročilu scholza, je treba množiti x9, namreč skrivajo svojo izgubo, da narod na zahodu ne bi popizdil.

    • blayo 10:53 25.september 2023.

      Ja, baje so pobili na milijone NATO generalov. Baje so onega v Azovstalu ubili vsaj 317-krat.

    • blayo 10:56 25.september 2023.

      LukaMB, a tale fake misliš: https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/flash-traffic-german-army-tank-crew-caught-operating-tank-in-ukraine-attacking-russian-army

    • blayo 11:02 25.september 2023.

      ...slika je nastala aprila na Poljskem. Dajte nehat že ruski drek jest no.

    • blayo 11:09 25.september 2023.

      ...da niso Rusi spet kakega John Deere traktorja zadeli 😂😂😂 https://twitter.com/301military/status/1666088205358354432

    • Avatar pantani
      pantani 09:12 28.september 2023.

      Samo za ovce, ki imajo ploščato glavo: https://insajder.com/slovenija/kontaminacija-vdor-v-cloveski-dnk-znanstveniki-sokirani-ko-so-odkrili-kaj-se-skriva-v-mrna

    • blayo 10:55 28.september 2023.

      pantani, hehe, šokiran sem in me čudi, da se ti še vedno nisi spremenil v koruzo glede na to, da večina današnje hrane vsebuje koruzni škrob 😂😂😂

  • Šustet 11:08 19.september 2023.

    Kolektivna norost EU, ampak Slovenija "suverena, samostojna" država mora delat po diktatu Bruslja.

    • blayo 13:22 19.september 2023.

      Daj se ti lepo suvereno odstrani iz te države.

    • LukaMB 19:38 19.september 2023.

      blayo dej se ti suvereno preobleči v enoto azov, katero so BBC in CNN pred specialno operacijo označili kot teroriste in naciste, sedaj pa nam jih trenutna EU predstavlja kot heroje. Torej obleči se v azov in pa pred ruski ...prikaži več tank, da bo manj smrdeče nesnage na svetu in da se lepo pognoji zemlja za prihajajoče svobodne rodove BRICS.

    • blayo 20:56 19.september 2023.

      LukaMB, hoho, kar naenkrat verjameš MSM? Kako prikladno 😂😂😂

    • blayo 21:01 19.september 2023.

      Aja, pa kje si lahko kaj o BRICS-u preberem? Imajo morda kakšno spletno stran? Kdo mu trenutno predseduje? Katera upravna telesa imajo? Kaj so njihovi cilji? Kje so zapisani? 😂😂😂

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 16:13 19.september 2023.

    Smo bolj papeško od papeža. Sicer pa itak po luftu z avtomobilom ne morejo prit... Će to sprejme celotna EU. ZAKAJ ŽE? Banda vazalska, brez svojega jaza

  • urban0 14:17 19.september 2023.

    Škoda ko tudi NATO nima svojih registrskih tablic, ker bi se tem splačalo še kako zaplenit vozila, no da ne govorimo o ubogih Ukrajincih, ki so ubežali iz Ukrajine...

  • Lion0077 11:59 19.september 2023.

    Bedaki, kaj je kriv bežeči RUS pred terorjem...

  • Avatar MuškaKokoš
    MuškaKokoš 19:09 19.september 2023.

    Zakaj še potem Mercator dela,zapret kompleten Mercator

    • Soljatar 19:16 19.september 2023.

      zarad mene ga lahko požgejo do tal...

    • Avatar MuškaKokoš
      MuškaKokoš 19:26 19.september 2023.

      Se strinjam,samo zaposleni se mi smilijo ,nič krivi bi nastradali

    • Soljatar 20:20 19.september 2023.

      bojo šli pa hofer al pa lidl delat...bodo še celo na boljšem...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.