Slovenija
144 ogledov

Slovenija že postavlja ograje, Hrvati so nam postavili ultimat

Komentarjev 85
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Koka 20:21 11.november 2015.

    Ni mi jasno kako smo rvate lahko spustil v EU, če meja ni dogovorjena - spoštovana niti na enem metru državne meje !!! Pahor prosim za odgovor !

  • mezgo 21:06 11.november 2015.

    jebala vas kitajska ograja na meji jaz sem bil graničar v jla na romunski meji in vam lahko povem recept za preprecevanje ilegalnega prehoda meje najprej se zadereš stoj te te tak ne zastopijo potem se zadereš stoj pucat ču ...prikaži več pol izstreliš metek kao v zrak pol pa samo rafal pa je to to

  • valerijakregar 21:09 11.november 2015.

    na vse vaše komentarje, eno samo vprašanje -kaj jih lahko ustavi ? !!!!!!!!!!?????????????pošljite dalje :https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc

  • Demokrat117 21:43 11.november 2015.

    Video, ki pove vse..

  • kranjskias 21:46 11.november 2015.

    pa kaj se napihujejo tile purgeri, še dobr da ni blejski otok njihov..........za OI 84 sm biu na meji z romunijo, tanajb so se rukal hrčki, zdej bi pa oni našo žico, da bodo trto prvezval..........bagra.........

  • h3o 23:14 11.november 2015.

    če so ograje na njihovi zemlji, čigava je pa volja, da mi sprejemamo njihove ilegalce?

  • Pavao Kaljužić 23:18 11.november 2015.

    ti si vjerojatno srbin, baš kao i pola hrvatske vlade..jer takve laži mogu izaći samo iz srpskih čvalja..

  • barbatusdoo 00:32 12.november 2015.

    Ti si bil srednji graničar, mi smo bili pravi na albanski meji in v kasarnah okoli nje, naše je bilo mrtva straža, upam da veš kaj to je

  • barbatusdoo 00:34 12.november 2015.

    Kakorkoli in kjerkoli mi vedno potegnemo kratke, ker nimamo pravega voditelja. Če bi bil Zmago plemeniti glavni bi bil red /takšen ali drugačen/. Bolje srednji red kot pa anarhija od g. Cmerarja in Barbike

  • maresem 06:58 12.november 2015.

    Kaj jih lahko ustavi? Ko se gre za biti ali ne biti - z vsemi možnimi sredstvi - žal. ne gre drugače. Oni ali mi?! Jaz imam sebe rajši!

  • Vladimir Turnsek 14:26 12.november 2015.

    Hrvat je tat

  • alibi 13:39 14.november 2015.

    vSAKA DRŽAVA ima pravico in obveznost zavarovati svoje meje !!!

  • zdrej 10:23 11.november 2015.

    Saj niti ograja ne bi bila potrebna, če bi že julija poslali 10% vsake vojske in 5 policije ter tisto EU agencijo za nadzor meja, ki bi dosledno jemala vse podatke, ter jih nato zavračala ali spuščala v EU. Potrebni ...prikaži veči bi še bili postopki za preverjanje pismenosti in izobrazbe za tiste, ki se jih spusti v EU.

  • joza 10:36 11.november 2015.

    tale ograja je bolj podobna fižolovim preklam,bojim se,da to ne bo ravno uporabno,razen,če bo pred ograjo še minsko polje

  • dragec 12:10 11.november 2015.

    pa tebe priklopiti,ha

  • marabunta 12:18 11.november 2015.

    to igračkanje je podobno tisti igri s škatlo, ki si jo podajaš iz roke v roko, samo da ne poči tebi pred nosom...nekako tako si podajamo te begunce z meje na mejo, se bojim, da bo "škatla beguncev" počila ravno nam v rokah

  • Lavdan 15:54 11.november 2015.

    Tale ograja je čisto razmetavanje denarja. Beguncev ne bo ustavil kot kaže nihče. Hrvati se jih bodo hoteli rešiti in jih bodo vozili na druge prehode in bo stvar še bolj komplicirana za Slovenijo. Ne vem zakaj imamo Bruselj ...prikaži več in ZN. Edini ki stvar rešujejo tam kjer se je začela so Rusi.

  • mph 10:36 11.november 2015.

    Edina trajna rešitev je, da se po ekspres postopkih in poteh vse, ki niso upravičeni do status begunca, spakira nazaj od kjer so prišli. In da se to redno počne. Nemčija bo cca. 50t Albancev vrnila v Albanijo, ker tam ...prikaži več ni vojne. Ni je v Pakistanu, Iraku, Iranu, .... Nemčija bo v enem letu zapravila menda 20 milijard za izmišljene begunce, niso pa hoteli pomagat Grčiji, ki je del EU?? In zdaj se trudijo nemški kapitalisti ukinit minimalno plačo in še kaj, kar je bil med drugim cilj invazije. Dokler se narod ne bo uprl, bo pač tako.

  • jakec1575 13:12 11.november 2015.

    Samopasni in vzviseni Milanovic je naredil medvedjo uslugo Sloveniji in Hrvaški. Zmagala je desnica. Bolj zanimiv odziv na ograjo bo od Hrvaške oblasti kot pa beguncev. Ocena nemških oblasti izpred par dni je bila kar pravilna. Zelo dobro poznajo mentaliteto ...prikaži več in zgodovino balkana. Preveč petelinov na gnoju je resen problem. In to so obelodanili begunci. Tudi siromašenje beguncev je problem. Če bi begunci, ki prinašajo vse prihranke v EU zaceli takoj delati, bi to zelo pospesilo EU gospodarstvo. Ker bodo cakali v karantenah bodo osiromasili in postali ne samo socialni problem, ampak sredstvo za dumping minimalne plače po vsej EU. In ker EU ne razume tega, se bo zgodilo tocno to. Bolj ko jih bomo obravnavali kot govedo, vecje govedo bomo na koncu sami za elite.

  • principiumnovum 13:18 11.november 2015.

    Naši nimajo znanja in izkušenj s takšnimi situacijami. Operativci, ki so imeli bogate izkušnje s kriznimi situacijami iz vrha policije in teritorialne obrambe ter kasneje vojske so bili prisilno upokojeni, da so eldeesarji (danes se imenujejo SMC) lahko v miru ...prikaži več pokradli državo. Na terenu imamo danes sicer vzdržljive uniformirance, a kaj ko jih vodijo moje "sošolke" iz filofaxa ter fdvja pa eni ekonomisti in pravniki, ki nikdar niso bili niti na krvodajalski akciji, kaj šele da bi odslužili vojaški rok ali pa bili pri gasilcih. To je danes naša realna slika. Policiste in vojake komandirajo otroci gospodarskih kriminalcev, ki so do 27 leta molzli štipendije (ki so skoraj večje, kot plače policistov, vojakov, gasilcev, med.sester...), se hodili drogirati na rock koncerte in metati granitne kocke v policiste na študentskih demonstracijah. Takšni pezdetje danes vodijo državo in vi od njih pričakujete, da se bodo obnašali kot voditelji?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.