Slovenija
13505 ogledov

Slovenski škofje pisali Janši: Prepoved verskih obredov naj se takoj odpravi

Komentarjev 54
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • stromar 19:19 09.december 2020.

    Saj res, večina cerkvenih miši so najbolj ogrožena populacija, izreden predlog, čestitke

  • Porko2 19:23 09.december 2020.

    Vsi muzikanti in kulturniki so že celo poletje brez dohodkov, v času ko je največ zaslužka. Zdaj, ko se bližajo božični prazniki, pa bi banda duhovniška delala maše. Vatikan naj jih financira, ki je cel v zlatu. Papež naj proda ...prikaži veča prsten, ki je velik kot šalca za kafe!

  • Avatar praufo
    praufo 19:08 09.december 2020.

    jajo, zdej že fajmoštri čivkajo, ... ja soldom manjka, sploh pa ne vem zakaj bi se z njimi ukvarjal ... vsak vernik pride po smrti v varne roke, za državo je pa penzija manj ... pa kje vam je matematika ...prikaži več 2+2=3 ali 2+2=5 ... no to je zdaj vprašnje ... nekje vmes je glih prov

  • Avatar Zala
    Zala 01:53 10.december 2020.

    Hura, Zore bo dosegel, da nas bodo spustili s ketne. Vsaj med prazniki. Puščice so prazne, ofrov ni ... 700 ojrov je župnikom premalo.

  • Decko 22:22 09.december 2020.

    Kdo pa financira stranko in njene medije?

  • igor669 07:10 10.december 2020.

    Kaj, če redno ne pereš možgane vernikom, lahko začnejo razmišljat?

  • rexuathe 18:20 09.december 2020.

    www︎.︎ictec︆.︆net - oddličen prrojekt za odrrasle, ki želijo najti partnerja za sseks

  • abraham5 19:17 09.december 2020.

    no zdej bo pa janša pr levakih čislan...ahahahha

    • Ivo 20:12 09.december 2020.

      Zakaj že? Ker se bo prepognil, če se ni že dolgo nazaj?!?

  • deneb 21:15 09.december 2020.

    Bog rabi denar.

    • Avatar Zala
      Zala 01:55 10.december 2020.

      Ne, Bog ga ne rabi ... njegovi odposlanci na Zemlji ga krvavo potrebujejo za svoje razsipno življenje.

  • dusan9 14:19 10.december 2020.

    Kva je, vrli klerikalci? Vam dobri Gospod ne nafila malho dovolj, morjo se mamke svoje penzije poleg tlact..? Golazn zahojena, prav siht si najdte, ne pa pravljice prodajat za evre. Pravmu verniku je tut domac oltarcek dovolj, al pa kapelca ...prikaži več iz kamna in lesa, ne pa da cerkve z bakrom prekrivate in z marmorjem oblacte, ljudje pa za kruh nimajo. MARŠ!

  • alibaba40 18:38 09.december 2020.

    ne hodim v cerkev in tudi ne podpiram nobenih izjem. ni mi pa povsem jasno, kje kremenčkovi jemljete to izjemno sovraštvo, po drugi strani pa ste za lgbt, migrante itd... pustite vernikom naj povedo svoje predloge, ki tako ne bodo sprejeti.

    • Žurnalček 19:14 09.december 2020.

      Zato ker je vera fikcija migranti in ostali nesrečneži so pa resničnost . Ampak vseeno sem jaz psamo proti Cerkvi in v enaki meri proti Sirijskim zdravnikom, zato ker ne mislim še enkrat končati kot ateist v medverski vojni !

    • Ivo 20:15 09.december 2020.

      Jaz upam, da dovolijo maše. Upam, da vlada za maše predpiše, da ni obvezna uporaba nobene zaščitne opreme in da vsak vernik naredi iz istega vrčka požirek blagoslovljene vode ob vstopu in izstopu iz cerkve. Podpišem, če je treba!

    • alibaba40 20:23 09.december 2020.

      ivo, imaš smisel za humor in sarkazem. ampak če lahko čobani brez mask protestirajo na sredi ljubljane. zakaj te moti , če nekdo želi v cerkev- povečini se to dogaja na vasi in minimum ljudi. po moje so ti ljudje ...prikaži več celo bolj ozaveščeni , kot ljudje v mestih. kmečka logika pač, ki marsikomu v sloveniji manjka.

    • si_rob 11:43 10.december 2020.

      No 40. razbojnik, jaz sem tudi za. Da se odpre vse. In tudi cerkve. In tudi, da se omogoči zbiranje, da spet pridejo kolesarji, da JI je....o vse po spisku. VLADI!

    • Ivo 14:59 10.december 2020.

      alibaba40 narobe sva se razumela! Jaz podpiram POPOLNO odpravo vseh ukrepov v cerkvah! Kaj se ima država za vtikat v to? To je stvar posameznika kam hodi in cerkev naj bi bila ločena od države, ima svoja sodišča in vse ...prikaži več ostalo, torej se država niti ne sme vtikati!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.