Slovenija
5268 ogledov

Snežič grozil s sekanjem glave, veleposlaništvo zahteva ukrepe

Komentarjev 65
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 11:31 29.november 2023.

    On ni za na Dob, on je goden za psihiatrijo. Sicer pa od kot mu denar za poslikave na majice, maske, gate in še kam. Revež si gotovo odtrga od ust ko prejme socialno podporo!

    • puelasedulaest 23:58 29.november 2023.

      Lahko me obsojate ampak jaz se zares bojim, da bodo naši vnuki in pravnuki imele velike težave ali celo teror od muslimanov. Krivi bomo tudi mi, ki smo to dopustili. Resnično mislim, da se gremo zelo slabo politiko ne glede ...prikaži več na to kar počne Snežič. Ubogi naši vnuki in pravnuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moja domovina, narod moj trpi!

  • Avatar Zoran
    StarMačk 11:44 29.november 2023.

    Model ima lahko še sto doktoratov pa je kot človek bil in bo ostal primitivec vse dokler bo živ! Bojim pa se, da bo, s svojim življenjskim slogom in poslovnimi odločitvami na tanki meji med sprejemljivim in nesprejemljivim težko dočakal ...prikaži več pričakovano starost!? Pa to nima veze s kakršno koli vero ali narodnostjo, on ima goro raznoraznih sovražnikov v povsem drugih vodah, le pravi mu (na srečo) še ni prišel naproti ali pa mu še ni dokončno počil film...

    • Avatar SS666
      SS666 14:08 29.november 2023.

      To je vse res,ampak bodimo vseeno realni do omenjenega dogodka.Jaz groženj na posnetku nisem zaznal.

    • Ender3 14:56 29.november 2023.

      Posranci SDS in troli nikoli nič ne zaznajo, ker vse kar je proti njim je natolcevanje in diskreditacija. To sta dve orodji za obrambo maloumja, ki izhajajo iz evangelija po JJ..

    • Avatar SS666
      SS666 20:33 29.november 2023.

      Obstajajo ljudje kjer brez žaljivk ne gre.Ne mine dan,da ni obkladanja z žaljivkami,je nekaj čisto običajnega... .To je samo v Sloveniji in pri nekaterih narodih Balkana prišlo v običaj...,narobe pogledaš"A VI MEN SLUČAJNO GROZITE",si se pa kar zredil,si lepo ufutran"TEGA ...prikaži več TI NE OPROSTIM,TOŽIL TE BOM ZARADI ŽALITVE".V glavnem,najhuje je,ko se drek pokonc postav.

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 12:07 29.november 2023.

    Kakršen svetovanec, takšen svetovalec...Janša je vedno okrog sebe imel bando in to pod nujno zarukano, da se ne bi kdo polastil njegovega prestola...Edina, ki ima lahko v Janezovi bližini IQ preko sto, je Irglova, pa še ta samo zato ker je kao lepa...:))

    • www 12:28 29.november 2023.

      mah, irgl, tko pametna že ni, če paktira z ivanom... za to morš bit ornk ruknjen.

  • trtmrtsmrt 12:05 29.november 2023.

    Svinja debela smrdljiva!! Upam da ko, ga obtožijo- upam da kmalu, pošljejo na prestajanje kazni v kakšen bosanski zapor skupaj s svojim mentorjem-čelavim.

    • puelasedulaest 00:01 30.november 2023.

      Mislim, da so komentatorji na tej strani samo muslimani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Toma 11:24 29.november 2023.

    Tudi sam sem šel po sledeh našega narodnega junaka in v Jugopizdiji švercal kolikor je šlo. Namesto soli sem prenašal vrhunsko tehnologijo, vsakič za par jurjev DM. Nikoli me niso dobili ;-)

    • www 12:30 29.november 2023.

      balkanec... in ta miselnost se vas takih drži še kar naprej...

    • Toma 13:19 29.november 2023.

      Kakav Balkanac ti totalni idiot!? Zakaj bi filal riti prekletih komunistov v Srbiji, ki so živeli na naš račun? Poglej v kakšnem dreku je sedaj Mala Srbija! Ne govorimna pamet imam podatke s prve roke sodelavca Srbijanca. On je še ...prikaži več OK, njegova familija pa gamad od gamadi, ki živijo na njegov račun. Oba otroka gresta proti 30-im, pa ni noben še dinarja zaslužil. Pametni pa toliko kot leni, še ne še bolj!

    • Avatar SS666
      SS666 14:10 29.november 2023.

      Dej čapac,ne fantaziraj.

    • Ender3 15:02 29.november 2023.

      Kdo je kdo med čapci @ss666 ?

    • Avatar SS666
      SS666 20:23 29.november 2023.

      Od Kolpe navzdol čapci in od sončne strani Alp navzdol Balkanci.

  • Soljatar 13:15 29.november 2023.

    kakorkoli je ta Snežič prevarant in mutibarič, je vsaj eden redkih ki ima jaca... ostali pa tiho ko presrane pičke, medtem ko nam Balkanci počasi državo prevzemajo na vseh področjih in ne sam to, še omogočajo jim da se prerinejo ...prikaži večjo do vodilnih poziciji...marš...

    • Ender3 15:00 29.november 2023.

      Soljatar pa ne reči, da smo poleg migrantov ogroženi še od balkancev. Snežić in Jajoš imata toliko prijateljev iz Balkana, ki jima poklanjajo zaslužne doktorate na lepe oči..

    • munja 19:12 29.november 2023.

      Ender tebi ne bo nihče poklonil doktorata, ker si preneumen, da bi ga znal vnovčit.

  • Dejan Vehovec 12:41 29.november 2023.

    Snežičeva nova primitivna provokacija dosegla svoj namen - postaja "heroj" slovenske drhali, kakršen je včasih bil zdaj že amortizirani plemeniti Zmago. No ja, za vsako poredno rit raste palica, morda raste kje tudi za tega "heroja". Jaz na njegovem mestu ne bi mirno spal.

  • leonardo 13:28 29.november 2023.

    No, tukaj berem kritiziranje in žolc čez Bosance. Vse počez. Ko sem bil v rosnih letih sem silom prilike potoval po vseh republikah Jugoslavije. Imel takšne in drugačne težave ( tudi z avtom). Kdo mi je pomagal. Bosanec. Šofer avtobusa. ...prikaži več Vzel me je domov in me gostil kot prijatelja. Niti Hrvat, da ne rečem Srb mi ni niti ustavil. Ta Bosanec mi je posodil tudi denar. Prvič videl. No ja, ne pa zadnjič. Tako da, ne serite po vseh poprek.

    • Avatar SS666
      SS666 13:38 29.november 2023.

      In,od kje veš,da so bili za volanom Hrvati in Srbi,ko ti niso hoteli ustaviti...????😂🤣

    • leonardo 13:47 29.november 2023.

      Čudno, a ne? Rekel sem oziroma napisal, da sem prepotoval Jugo po dolgem in počez.Vsak narod ima svoje posebnosti, vsem pa je eno, nekaj je dobrih, nekaj barab. Tudi pri nas.

    • Avatar SS666
      SS666 14:03 29.november 2023.

      Ni važna vera,korenine...,važno da nisi podvržen konfliktom,da si človek na mestu.Jaz sem se ob gledanju posnetka smejal,medtem ko zaradi medetnične sovražnosti ena stran oziroma dve strani entitete gledata na zadevo kot grožnjo(kar nikakor ni).

    • alojz73 14:07 29.november 2023.

      V Sloveniji vlada mafija,italijanska mafija je za naše mafijce amaterska.

    • Avatar SS666
      SS666 14:13 29.november 2023.

      Slovenija je čisto zavozila... .

    • Ender3 15:11 29.november 2023.

      SS👎 zavozila zaradi koga ali česa..Kaj trikrat na oblasti Janeza ni bilo dovolj.

    • Avatar SS666
      SS666 20:21 29.november 2023.

      Strici iz ozadja(bivši pripadniki politične policije)+tuji jugo politiki+ita. krim.organizacije...= država brez sodstva,policije in zdravstva.

  • lojs 13:16 29.november 2023.

    s temu snežičem se ukvarjate tako kot s tisto bajto od grimsa ... sem pred časom govorl z nekom, gradbeniki imajo št. od snbežiča ... medtem ko tukaj obračate preževčeno govno, nekateri pač služijo ... medtem ko se ne sme ...prikaži več koristit gramoza iz vodotokov, ga nekateri od plazu na gorenjskem porabijo za svojo betonarno

    • Ender3 15:06 29.november 2023.

      Omenjena bi rabila pomoč Matoza za to kar počneta in ne up.ime prikletnega aktivista. Poskus relativizacije na forumu je obsojen na neuspeh @lojs.

    • lojs 15:22 29.november 2023.

      pa kdaj boš ti men nehal tukaj gor srat? tako govno kto si ti je očitno nemogoče iztrebit ... kaj pa pips, a ti to kaj škoduje ... moram najti kakšen pantakan strup, da te iztrebim, govno

    • munja 19:17 29.november 2023.

      Ender vedno bolj tečen kot podrepna muha. Vtakne se v vsak komentar. Ko bi bil vsaj pameten, pa je neumen kot bukva. Bednik visokošolski.

  • Ogledalce 10:25 29.november 2023.

    Pričakujem da slovensko veleposlaništvo urigra vsakič ko kak bosanc komu jebe mater :D

    • Palson 11:21 29.november 2023.

      Koga imaš v mislih, Snežića?

    • Avatar Leon
      Leon 11:49 29.november 2023.

      Snežić ni Slovenec !

    • Avatar Gustl
      Gustl 13:09 29.november 2023.

      Snežič je janičar. Janičarji so bili vedno največji klavci. Potem je pa tu še oni Leljak, ta je pa ustaš. Matr, SĐS Domobranclsko-četniško-ustaška naveza.

    • Ender3 15:20 29.november 2023.

      Gusti👍 čisto prav imaš in trdiš..

  • Soljatar 13:17 29.november 2023.

    včasih je treba določenim pokazat, kje jim je mesto...kam pa pridemo da nam bodo balkanci v lastni državi diktiral....

    • Ender3 15:08 29.november 2023.

      Soljatar vedno bolj nestrpni in ogroženi postajate tudi troli na forumih..Za vas prihajajo težki časi..Bog se vas usmili..

  • LukaMB 20:19 29.november 2023.

    Veleposlaništvo musli-federacijske bosne nima kaj srat o lokalnih zadevah suverene države Slovenije, če bi bilo slovensko vodstvo tapravo, bi moralo poslati ULTIMAT, ki zahteva, da se bosni-musli ambasada opraviči Sloveniji, zaradi poseganja v pravne zadeve na lokalni ravni Slovenije ali ...prikaži več pa bo Slovenija poslala njihove bosna-musli diplomate ven iz Slovenije. Ultimatum pred izgonom!

  • Friderik1950 15:51 29.november 2023.

    Veleposlaništvo govori neumnosti, verjetno zaradi neznanja jezika. V stavkih ni zaznati sovražnega govora, saj je povedal le, da je Krpan odsekal glavo muslimanu, on pa, da ne seka glav, je pa Krpan. Na koncu je novinarju še povedal, da ga ...prikaži veča v Bosni preganjajo in da gre v Srbijo, če se ne motim, kar je iz vidika, če se želi zaščititi od muslimanov gotovo dobra poteza. Tako vsaj mislim, lahko pa, da se tudi motim,

  • LukaMB 20:24 29.november 2023.

    Ljudje, kaj majo iz ambasade musli-federacije Bosne za intervencijo pri lokalnih zadevah vezanih na lokalno sodstvo in če že po možnosti na stopnji lokalne ravni in ne državne ravni. Kaj te muslimani mislijo, da lahko spreminjajo miselnost in zakone suverene ...prikaži več države Slovenije? Ultimat ambasadi musli-federacije Bosne pred izgonom njihovih veleposlanikov, če se bodo še enkrat vmešali v pravne spore in zadeve lokalne ravni suverene države Slovenije! Kaj vam muslijem ni jasno, EU ni muslimanska!

  • Fredi34 13:46 29.november 2023.

    Bravo Rok!

    • Ender3 15:22 29.november 2023.

      Zakaj, ker ima xxx doktoratov?. Če imaš denar, si jih na jugo lahko kupiš ali pa, ti jih poklonijo za zasluge..

  • lojs 13:18 29.november 2023.

    s res mislite, da je ta snežič samo eden ... mislim ne snežič, al pa klon, ampak nekega snežiča gonijo po medijih, 10 drugih pa dela nemoteno ... pizda so glupi slovenčki

  • Avatar SS666
    SS666 13:35 29.november 2023.

    Dario Novalić lupeta na pamet... .Očitno je pozabil obiske slovenskih preiskovalnih novinarjev v BIH(primer Bosnić,pa Đuđić...).Tako,da ni lepo govoričiti,da so bili Slovenci oziroma so v BIH vedno dobrodošli.Poleg tega nikjer ni bilo zaznati,da Rok Snežić komu grozi.Sicer mi ta človek ...prikaži več niti malo ni všeč,ampak je samo pokazatelj,da tvorba BIH ne bo obstala zaradi sovraštva,nezaupanja,neprivoščljivosti uspeha,vojne 91-96 in predvsem mentalitete oziroma miselnosti tam živečih prebivalcev.

  • Soljatar 13:11 29.november 2023.

    a ko pa čefurji pri nas že desetletja grozijo in povzočajo nasilje in kriminal jih pa ne moti ?...ni pa Snežič gozil s sekanjem glave, ampak je to prispodoba, kar je vsakamu z delujočimi možgani jasno.

    • Ender3 15:18 29.november 2023.

      Soljatar zakaj se ne uskladite z vodjo Janezom. Njegovi posranci v DZ so ogroženi zaradi napadov migrantov prikletniki pa, balkancev. Skupno vam je, da imate navidezne sovražnike vse okoli sebe. Postajate maloumna, marginalna, paranoična, ogrožena vrsta

  • lojs 14:40 29.november 2023.

    zanima me, če kdo ve, če ima ta snežič konkurenco ... meni se zdi to zelo malo verjetno, a je možno da obstaja samo en snežič? kdo bi vedel?

  • Puklastimiha 10:29 29.november 2023.

    Kaj tukaj komu ni kaj jasno ? Brdavs je bil musliman, Martin Krpan pa je narodni junak , ki mu je odsekal glavo.

    • Avatar SS666
      SS666 13:46 29.november 2023.

      Tako je.In to ni samo pravljica,ampak pravljica po resnični zgodbi.

    • Ender3 15:30 29.november 2023.

      Saj je večini forumašem jasno, da je @puklasti še eden od kletnih up.imen, ki služijo aktivizmu maloumja..

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 16:30 29.november 2023.

      Si vzel vzdevek po svojem idolu?

    • Avatar Leon
      Leon 17:46 29.november 2023.

      Pravljica po resnični zgodbi ...😁😁😁😁😁

    • munja 19:30 29.november 2023.

      Ender, ne vem, zakaj hudiča se kar naprej vpikavaš v druge komentatorje. Vsak ima pravico povedat svoje mnenje. Sicer pa nisi sam kriv, če si brez možganov in so te naučili dva stavka, ki jih kar naprej ponavljaš do onemoglosti.

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 21:27 29.november 2023.

      Strela, razumem, da si navajen le brozge, ki jo vsakodnevno konzumiraš, ampak lahko si hvaležen za čisto vino, ki ti ga naliva Ender3. Je pa res, da kot zaslepljeno bitje tega nisi zmožen doumeti.

    • munja 21:57 29.november 2023.

      uros8, ti si pa drugi zaslepljen ender in si tudi vedno bolj dolgočasen s svojimi gnilimi in maloumnimi komentarji. Ender še mimo mikro kapljice od čistega vina šel ni, ne pa, da bi ga nalival, tudi kozarca ne premore, ha, ...prikaži več ha, ha!! Sta že dva bebčka, ki streljata večje kozle, kot sta sama, ha, ha, ha. Jaz že zelo dolgo pijem čisto vino iz svojega vinograda za razliko od vaju, ki se utapljata v svojem brezumju.

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 22:48 29.november 2023.

      Že v redu munja. Razumem ostarelo pijanduro in blodnje, v katerih živi svoje bedne in zagrenjene dni.

    • munja 09:09 30.november 2023.

      Ha, ha, ha, uroš, originalno in natančno si se opisal. Bravo!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.