Slovenija
95 ogledov

So organizatorji protestov Peče, Špehar, Pelko in Pigac?

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 16:31 29.november 2012.

    JAZ SEM ORGANIZATOR PROTESTOV!

  • varan 16:47 29.november 2012.

    tudi jaz sem organizator protestov

  • t16 16:50 29.november 2012.

    kakšna preusmeritev pozornosti kaj ne znaš brat? tema je o kanglerju ne pa o janši jankoviču in ostalih

  • ljimonad 17:03 29.november 2012.

    to pa je podobno temu kar počne sds in njen veliki vojskovodja jj. napadati vse okrog sebe, pa bodo nehali razmišljati o pizda.... katere počnejo in o krajah tega kar je za ukrasti v naših Butalah še ostalo. je morda ...prikaži več sds svetovalec kanglice?

  • crvit 17:28 29.november 2012.

    nena se mejni jaz sem organizaor

  • vladek 17:29 29.november 2012.

    Nobenega priimka ni bilo,proti kateremu bi se protestiralo.A ste pozabili Tovšakovo,Zidarja,Bavčarja in njima podobne.Ti so pokradli za celi letni proračun Slovenije.Pa kje so protesti prodi dilerjem droge.Janša je sitna riba proti tistim.Lep pozdrav Slovenija

  • Huhu 15:45 29.november 2012.

    Peče je že prejšnji petek vedel, da bodo protesti krvavi ... kako le?Pigac na svojih spletnih straneh in FB že dolgo veselo nažiga ...Pa tudi novi župan je že pripravljen ... gospod poslanec Frangež bi to ...prikaži več naj bil, kar pa bo seveda odločno zanikal ... :-)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.