Slovenija
32 ogledov

"Sodba je padla, ne da bi se lahko branil"

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • JaneDoe 17:18 09.januar 2013.

    KREDIT: "Pet tisoč evrov are je plačal na roke, izvor gotovine naj bi bili prihranki širše družine."AVTO:"Del denarja naj bi si izposodil, del pa naj bi bili prihranki; pozneje se je spomnil, da so denar dali starši ...prikaži več kot kompenzacijo za pomoč pri obnovi hiše."LOL - predsedniku vlade kao cela družina zbira za polog na banki in obnovo hiše?! Katastrofa za kakšne bebce nas ima ... pa saj to je pod vsakim absurdom no :(((

  • ennanova 08:44 09.januar 2013.

    Lažeš, kradeš...http://za-misli.si/kolumne/rok-kralj/721-lazes-krades

  • pravaresnica123 08:49 09.januar 2013.

    JANŠA BO ODSTOPIL!HAHAHAEvo, pa imamo vic stoletja.Ta bo še kot okostnjak (saj tud zdaj ne zgleda prav bolje) ždel na čelu SDS-a. Ga je pa po drugi strani za razumet, ker kateri, z diktatom nastavljen lider je ...prikaži več pa še sam odstopil? Če so se zgodile spremembe, so ga ven vlekli, ali za ušesa, ali pa za noge. Pokončno, kot časten mož ni šel še nihče.Aja, pa še njegova izjava, da ima doma leto in pol starega demonstranta, s katerim se z večjim zadovoljstvom ukvarja kot s politiko. Tale izjava je pa nekaj čisto novega v njegovem besednjaku, bolj bi pričakoval še kakšne zombije več!

  • pravaresnica123 09:19 09.januar 2013.

    Ga je pa predsednik KPK kupil s svojim denarjem, pa preživljat se tudi mora s svojo plačo, pa svoje odvetnice ne pretepa (vsaj vemo ne tega), pa ona ne dela samomorov, pa ne gleda te v oči in ti laže, ...prikaži več, pa ljudstva ne zmerja z zombiji, pa ni trgovec s smrtjo, pa bi lahko s temi "pa-ji" našteval še dolgo in dolgi in še bi ostalo svinjarij, pa se mi ne da več!

  • feferon 09:50 09.januar 2013.

    Oba odstopit pa basta. z Jankovićem ju druži ljubezen do denarja, samo tu sta si složna.najraje ima pa tako ali tako samo sebe, če sodimo po tem ,da pretepa ženo...

  • dragec 08:11 09.januar 2013.

    Sodba je padla, ne da bi se lahko branil - in najel enega sposobnega Matoza, da me brani, če se da 10 let, do zastarelosti postopka. Tako se dela v naši obuboženi državi.

  • Bizgec 08:11 09.januar 2013.

    A sodba da je padla, brez da bi se lahko branil? A bejz no. Kaksna sodba? Preklet demagog. Ce bi bila to dejansko sodba, bi imel ze sobico na Dobu. Ne pa se vedno v parlamentu.

  • dragec 08:35 09.januar 2013.

    Kaj praviš na ta nedužni, neprepričljivi obraz in njegovo tuc...muc včeraj v odmevih. In kaj bo naredila stranka SDS, svojega vodjo bo enotno podprla ter izsiljevala takojšno ukinitev (ali zamenjavo) v protikorupcijski komisiji.

  • rogixl 23:18 08.januar 2013.

    Seveda ga bo stranka podprla, saj v primeru njegove razrešitve razpadejo v nekaj mesecih.

  • sweetdogs 01:36 09.januar 2013.

    Slak ma odlično priložnost, da v studiu v četrtek sooči Janšo in Jankoviča s Klemenčičem. Pa se bodo stvari hitro razjasnile kdo, komu, kaj, zakaj...

  • dragec 08:38 09.januar 2013.

    Ti ga imaš, verjetno je skladen s trenutnim stanjem v družbi. Bizgec je želel povedati, da je ta bagra že 20 let v sistemi vladavine (ali v vladi---ali v parlamentu)

  • lovra 07:30 09.januar 2013.

    Kot ,da bi SDS kdaj glasoval drugače,kot jim naroči šefe.

  • puys 07:54 09.januar 2013.

    Odstop morda sploh ni neumna ideja. Dosti ljudi ne voli desnice samo zaradi njega osebno. Naj postane stric iz ozadja, podobno kot je Kučan na levici recimo.

  • Fertel 07:55 09.januar 2013.

    Spet neke igrice. Glavno je to, da ni spoštoval zakona republike Slovenije in se podvrgel postopku ter dokazal izvor premoženja. In take naj imamo na oblasti?

  • privat 07:56 09.januar 2013.

    ja nekateri imajo toliko denarja da se ne spomnijo od kje je vzel...jaz pa za položnice otroka za njegovo osnovno življenje moram dvigovati kredite in pri tem par mesecev urejati ustrezno dokumentacijo??!!! Kaj smo mi bogi.."prebivalci Slovenije"! Krediti za položnice ...

  • Presvetli 08:07 09.januar 2013.

    Če on zaradi tega odstopi bom jaz papež,najbolj naumna izjava kar sem jih slišal,da SDS nebi podprl svojega vodjo tralalalalilali

  • Avatar skeptik
    skeptik 08:31 09.januar 2013.

    Bizgec, Janša je predsednik vlade in ne predsednik parlamenta. Niti ni poslanec, da bi imel sobo v parlamentu. Imaš kar ustrezen vzdevek......

  • franke 08:46 09.januar 2013.

    JANŠA BLA BLA BLA BLA BLA. OROŽARSKI MOJSTER.

  • URIAH HEEP 08:59 09.januar 2013.

    Ta mali demonstrant bo kasneje postal tudi sam sovražnik svojega očeta.Sploh ko bo spoznal kak hinavec oz škodljivec je ter, da občasno pretepa njegovo mater.Ma itak, ko bo mulec najstnik bosta starša že ločena.Če mati že sedaj ...prikaži več dela samomore, kaj šele bo?Al pa bo takrat že tolk otopela od raznih antidepresivov, da ga bo še prenašala.Žal mi je Urške, ker je zaradi želje po moči in denarju oženila največjega kriminalca in morilca v Sloveniji.

  • dragec 09:24 09.januar 2013.

    kaj janševec, ti bi da ti taj hinavec vlada še 20 let???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.