Slovenija
53159 ogledov

Čustven zapis: "Sodelavka pravi, da je vse to skupaj samo še smešno. Pa je res?"

Komentarjev 36
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mark035
    Mark035 12:40 09.december 2022.

    Vse desničarje odpustit in naj grejo na svojo Noro24TV.. Na RTV jih ne bo nihče pogrešal. Desničarjev se je potrebno znebit tudi v drugih javnih ustanovah, ker so to še vedno podtakjenci plešastega klovna in delajo zanj. https://beta.publishwall.si/bozan.zabjek/photos/photo/65353

    • klincek 14:27 09.december 2022.

      Še to povej kam ti pošlem prisilno položnico.

    • peter3 14:43 09.december 2022.

      Se takoj strinjam s tabo, tisti moment, ko nam "desnicarjem" ne bo treba placevati tega boljsevisticnega, neprebavljivega gnoja . Potem pa natepavajte in blejite kolikor hocete, ce si boste kloako sami financirali.

    • Avatar Leon
      Leon 14:49 09.december 2022.

      Ja ,zakaj pa gledaš boljševistično TV ,če imaš svojo gnojnico na NORA TV ?

    • Kmodri 16:08 09.december 2022.

      Nora TV je za kadre S(D)S!

    • jakec1575 06:46 10.december 2022.

      Niso problem pravi desnicarji. Problem so instrumentalizirani jansisti.

  • Avatar luckyss
    luckyss 13:54 09.december 2022.

    Banda z NoreTv hoče povsem potopiti RTV preden jih ta za vedno izvrže..

    • Avatar torolino
      torolino 14:01 09.december 2022.

      Posvečeni se ne rabijo registrirati , oni so samozadostni. Samo kreteni lahko to zahtevo kritizirajo, ker nihče ni za nič prikrajšan ali prizadet!

    • Kmodri 16:09 09.december 2022.

      Natanko to hočejo!

  • Avatar Leon
    Leon 14:47 09.december 2022.

    Model je zrel za vzgojno obravnavo . Noč ima svojo moč .

  • Janez11 08:48 10.december 2022.

    Kako se izplačujejo plače v tej javni hiši? Koliko ur na mesec mora opraviti Erika , Bergant, Ladika in podobni levičarski aktivisti , če ni registracijske ure , da bi se registrirali prihode in odhode iz delovnega mesta. Erika dobi ...prikaži veči plačo 4.195in se sprašujem za koliko ur dela. Plače na RTV https://siol.net/novice/slovenija/rtvs-razkril-place-zaposlenih-tokrat-z-vsemi-dodatki-575992

  • francek 15:14 09.december 2022.

    Na rtv-ju začnite delati ne pa da samo cvilite in se pritožujete, problem pa je, da vas je preveč in da ni dovolj dela za vse. Pojdite delati v gospodarstvo, da občutite, kaj se pravi delati.

    • Avatar cvekalo
      cvekalo 15:49 09.december 2022.

      ... in se boste srečali z listo prisotnosti. Tako ni izgovora "nisem seznanjen"

  • rd2dmk2 15:18 09.december 2022.

    ne veste kakšni občutki so preletavali novinarja, ki je prejel list na katerega se mora podpisat. ta tip naj gre dons brat opise zaposlitvenih oglasov na ZRSZ. tam je rubrika delovne naloge in v njej "vse ostalo po navodilih nadrejenega". ...prikaži več in kaj če se je štempljal ? in bil v hiši, lahko je pa počel kaj. karkoli. zato se pač da list,kjer se preveri kdo je bil. jest sem prišel na predavanje, ki sem ga sam plačal, pa sem dobil pod nos list z evidenco priotnosti. sem padel na rit ?ne, podpisal sem.

    • francek 15:47 09.december 2022.

      verjetno je ta tip po vezah prišel na rtv in se ima za nekaj več

  • Grof 15:56 09.december 2022.

    Šetinčeva, sramota ta Svobodo pa saj nismo v letu 1933

  • Matjaž Kotnik 23:38 09.december 2022.

    Dej no, ne delaj se butastega še bolj. Lista prisotnosti velja tudi v hišnih skupnostih in ne ti kvazit, da se tam, tudi ljudje ne podpisujejo. NE LAŽI MI, CVILI MOŽ.

  • Plavi-mil 09:34 10.december 2022.

    Pravilno, pa kaj so oni, nadljudje ? , naj gre v firmo, bo videl, kako se bo štempljal,

  • robi2107 17:32 09.december 2022.

    Boli me qurac za leve in ta desne in za rtv in za vse skupaj. Po tistem ko so naši idioti prekleti spustili ustase v sengen, da se nam režijo vsi kockasti, kako so nas nategnili ko pse, se mi ...prikaži veči jebe za cel svet. Brigam se samo se za sebe, svojo familijo in svoj biznis. Tudi volitve me več ne vidijo.

    • Avatar Zala
      Zala 22:53 09.december 2022.

      Od vstopa hrčkov ima več koristi Slovenija kakor oni. Njihove so zunanje meje EU. Vsi pregledi potnikov, transportnega prometa, vstopni vizumi, begunci, ... itd. so od 1.1. 2023 na njihovi grbi. Mi se gremo lahko, kakov Avstrijci, notranje kontrole na svojih mejah.

    • robi2107 04:27 10.december 2022.

      Zala, v šengenu je treba mejno kontrolo utemeljevat, morajo biti izpolnjeni doloceni pogoji, časovno je omejena (se mi zdi,da na pol leta). Poleg tega mi nismo Avstrija. Quod licet Iovi,non licet bovi. In ključno: lahko se obrisemo pod nosom glede ...prikaži več meje. Ustaši si bodo še naprej lastili pol Piranskega zaliva. Nikar se ne čudi, če te bo en dan ustaski policaj ustavljal na vrh smarskega hriba.

  • miro8 10:33 10.december 2022.

    Končno ! Zadnjih 70 let sami lenuhi in delomrzneži, z dobrimi plačami, za popivanje v "bangladešu" !

  • SlavkoKrizman 12:36 09.december 2022.

    par odpovedi pa se bodo začeli evidentirati in podpisovati

  • klincek 14:29 09.december 2022.

    Nabrcat v zadnjico,ne bom ga pogrešal.

  • Grof 16:15 09.december 2022.

    Ura je 16.10 zaslišanje bišega župana pa še kar traja , ena in ista vprašanja, a Madžarjih vozi lulat enega za drugim, buksl Žavbi, pa računa pred kamerami,kakoso prišli do 3025 eurov sramota za parlamentarnokomisijo, Šetinčeva sramoto fura naprej, kdo ...prikaži več plačuje te leve norce, … pa, a nam niso Šetinci že zdavnaj izpuhteli iz glave, …

  • lojs 17:16 09.december 2022.

    sem delal tudi v javnem podjetju, kjer je bilo obvezno evidentiranje prisotnosti, čeprav so nekateri tudi to zlorabili, to so dejstva javnih ustanov ... zdi se mi pa smešno ali bolje rečeno glupo, da nek delavec javnega podjetja v jasnost ...prikaži več lansira SVOJE kršenje internih pravil ... očitno je tudi to moteče oz. se smatrajo pritiske vodsta zato ker se jim mogoče niti ne da priti v službo ... rtv ima takih vsemogočnih frajerev kar nekaj, ampak večina folka še vedno misli, kakšna krivica se jim godi

  • asmas1965 12:37 09.december 2022.

    pravilno.Če se moramo vsi podpisati na "list prisotnosti" naj se še tile levi novinarji.Kaj pa so oni ,da se jim ni treba.

  • Grof 15:59 09.december 2022.

    Bravo, Madžar, bravo, s kakšno lahkoto si opravil s komisijo, brez Sukičke se pa tako nič ne zgodi, bograč jim ne gre v glavo, a kmalu bo na vrsti tudi pražen krompir, …..

  • Grof 15:48 09.december 2022.

    Šetinčeva danes, zasliševalka, 3025 eurov HALO, kaj se pa gemo, udba v parlamentu, bruka od bruke, Žavbi, sekretni povzpetnik, občina Lendava, pripeljite kotev bograča pred parlament, da nafutrate te bulne, …

  • Grof 19:33 09.december 2022.

    Bergant, mandeljc mali, so te oblekli v preveliko sraco nocoj, rokava do kolen, kloven mali

  • h4ck3r 12:44 09.december 2022.

    Zanimivo...po eni strani se podpira obvezna prisotnost poslancev in kaznovanje neupravičeno odsotnih, po drugi strani se pa pritožuje ko mora to dodkazati sam...ja šiba ime vedno dva konca. Tudi Prednik se je opravičil, da je imel sestanek v času seje, ...prikaži več pa za go. Klakočar to ni bilo dovolj dobro. Ampak ja v parlamenti gre menda za delanje reda in upoštevanje delovnih obveznosti, na RTV pa za šikaniranje. Ni lepšega primera dvoličnosti.

    • Janez11 08:50 10.december 2022.

      No to ,odličen opis levičarske dvoličnosti

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.