Slovenija
159 ogledov

Sodelovanje Slovenije v napadih na IS: infrastruktura in obveščevalni podatki

Komentarjev 47
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • h3o 20:16 17.november 2015.

    na radiu študent so samo levo usmerjeni plačanci z rdečim čipom v glavi

  • Jan Ethelwulf 20:45 17.november 2015.

    Nikjer jih ne zagovarjam... oz. zagovarjam njihovega prihoda. Moje mnenje: družine z otroci, ki imajo vse potrebne dokumente za dokazovanje svoje identitete in možnost preverjenja preteklosti so dobrodošli. Vsi ostali na prvi trajekt nazaj na Sirijo!

  • 108 21:05 17.november 2015.

    ok :]

  • valerijakregar 21:39 17.november 2015.

    pa obrambno ministrico ! :-))))

  • jakec1575 22:38 17.november 2015.

    I am not learning polish. it is the most dificult slavic language to pronunciation. Good for you with you 138+. i hope you finally find what you want to do. Architecture is.....let say it is difficult too get job nowdays.

  • jakec1575 22:39 17.november 2015.

    pronunciate

  • jakec1575 22:40 17.november 2015.

    hebes, ne da se mi popravljati zatipkanih.

  • jakec1575 00:09 18.november 2015.

    It's a pitty. You were such a fun. Explaining us all your future endavours. We gonna miss this intelectual level. I need to think about my future. We have enough intelectuals to think for the countries future. They can use ...prikaži več it, or lose it. The country I mean. I am sad because you dont' like me, but hey life goes on.

  • h3o 11:55 17.november 2015.

    toso islamisti naredili zato, da bodo povzročili zagon gospodarstva, večji napredek v okoljevarskem ozaveščanju in korak v smeri globalnega miru...

  • Francissco 12:38 17.november 2015.

    Mi smo v borbo proti islamu vključeni že od takrat, ko so Turki prodirali v Evropo. In na tem področju smo bili vedno v prvih vrstah. Zato se je pri nas ustvaril in obdržal najhujši katoliški fundamentalizem, ki je sicer ...prikaži več z stoletji obledel, vendar se bo zopet zbudil. Islamisti pa stoletij tudi ne pozabljajo. To je njihova in naša zgodovina. Nemčija ima z njimi drugačen odnos. Njim so bili zavezniki. Vprašajte povprečnega starejšega muslimanskega delavca, kaj si misli o odnosu Slovencev do njegovega dela in bivanja na naših tleh. Nič dobrega. Vse kar je doživel lepega, bo obrnil v slabo ali bo izkrivil resnico.

  • Presvetli 15:15 17.november 2015.

    Aha pozabil sem povedat kdo je tole!!! Bombaš v Parizu,je imel enak pasoš s podatki!!!

  • Presvetli 16:10 17.november 2015.

    40 in Putin jim je povedal na zasedanju G20 katere so to!!

  • Polhar 16:35 17.november 2015.

    Sem glasoval za, kar ima tudi razlog. Slovenija je polnopravna članica NATO, zato ima vse pravice in dolžnosti, katere izhajajo iz tega. Poraja pa se vprašanje, ali je prav, da smo člani NATO zveze.

  • Presvetli 16:52 17.november 2015.

    Pozdrav Poljski in višegrajskim državam

  • 108 21:28 17.november 2015.

    @jakec1575 You called me a hater, and you wrote I'm not tollerant, etc. And you undermined that I'm from Poland. I'm really from Poland. I'm not any hater. I'm not any fucking nationalist or racist, coz I know, that ...prikaži več we have to help refugees, but the refugees, not for migrants. Is it clear? Next, tell me, why childs, women stayed in Syria, but men in the majority between 25-35 years old come to Europe? It is invasion, don't you see? Can you count? Do you know how is the burden on the budget of Slovenia and for rest Europe? For example we have to allow 12 000 euros for one migrant in Europe. The same 12 000 euros could help for 3-8 people at location, in Syria. Don't you see how is the income statemant? The same money can help to a larger group of people in Syria. In addition immigrants destabilize the situation in Europe. They destabilize transport, because they walk to the roads, because they move to trains. Tell me idiot, want you get on a train where are immigrants? Or maybe wa

  • Hi5 08:13 18.november 2015.

    Če hočemo imeti v prihodnosti Evropo koliko toliko skupno in v njej neke vrednote, po katerih živimo naša moderna življenja, potem je potrebno iti v vojno, potrebno je dejansko izseliti vse, ki enostavno nočejo načina življenja, ki ga živimo v ...prikaži več Evropi. Samo odločiti se je treba. Bomo prepustili prihodnost načinu življenja, v katerega, verjemite ne spadamo ali bomo končno enkrat, ne za Slovenijo, temveč za Evropo kot tako, stopili skupaj in če je treba, ja tudi v vojno. Samo da bodo naši potomci lahko živeli življenja, kot so ga naši starši.

  • 123neutralen 20:12 17.november 2015.

    Ej ljudje,pa v kaj vse se še bomo mi vmešavali? Pa ta kur....va amerika nas je vse okužila....Z našo civilizacijo je počasi konec. Spet bo treba 'štartat z nule'...

  • jakec1575 11:52 17.november 2015.

    Vzorec je natanko isti kot po napadih na dvojčka. Najti podporo evropskega ljudstva za popolni angazma Evrope v Siriji. Gre za geopolitiko. Rusija si je premeteno vzela pravocasno velik kolac zaslug in sedaj se Evropi mudi. To se ne bo ...prikaži več dobro koncalo. Tudi za Slovenijo ne. Kdor bo vojasko sodeloval bo tudi tarca. kako smo od sprejemanja beguncev prisli v totalno vojno. Ker za to gre. Za vojno. Samo ne na lsatnih tleh. Zgodovina pravi, da se vedno to vrne kot bumerang. Slovenija ne sme vojasko sodelovati. lahko logisticno, vojasko ne.

  • 4krogci 12:53 17.november 2015.

    pa sej če se pridružmo nismo normalni!! Najbolše da jih hodmo dol dražit še bolj ane?? Vse arabske države so dokaj dobro funkcionirale, dokler se nekateri niso odločil da bi jim vsilili našo demokracijo, spotoma jim pa še nafto pobral! ...prikaži večl! Da se jih lotimo napadat je povsem isto kot da bi jim poslal prošnjo naj nas napadejo!!

  • markus 13:34 17.november 2015.

    Ob tem se vprašam, a si naši politiki želijo, da bi tudi pri nas nastradali nedolžni ljudje? Nismo vas za to izvolili. Če mislite napadati skupaj s Francijo, pojdite zgolj in samo v svojem imenu ter svoje glave zastavite za to. Naših ne!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.