Slovenija
159 ogledov

Sodelovanje Slovenije v napadih na IS: infrastruktura in obveščevalni podatki

Komentarjev 47
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jan Ethelwulf 13:37 17.november 2015.

    Umešavamo se v vojno, ki ni naša.. čemu? Ne vidim nobene koristi... edina država, ki ima korist od te vojne so ZDA, ki se borijo za ohranitev prevlade na naftnem trgu. Vsi ostali smo poraženci. Evropa bi morala biti nevtralna ...prikaži več pri temu, saj bi se tako izognili tudi terorističnim napadom. Tisočine civilistov so naše bombe ubili pri njih, sedaj se pa čudimo, da so jezni in se spravljajo na nas... le čemu? Čemu bi oseba bila jezna če mu brezpilotna letala uničijo vse in ubijejo nedolžno družino? Sedaj gremo samo prelivati še več večinoma nedolžne krvi za prazen nič, ki nam ga so ZDA zakuhale... sramota za celo Evropo!

  • Presvetli 15:20 17.november 2015.

    To ni res,saj kogar koli voliš je isti drek.Mislim tako na JJ katerega nekateri tako zagovarjate in kako bi on kaj drugače nardil.Bi ja nardil figo isto bi nardil kot ti slecihlačniki kateri poslušajo kaj jim naročijo,ker nimajo hrbtenice kot ...prikaži več všegrajci.JJ pa je bil ameriški hlapec tako,da ne mi več z drugimi ven hodit.

  • Presvetli 15:30 17.november 2015.

    Tukaj se strinjam s teboj in nekatere stvari mi seveda niso nikakor jasne.To niso ISIS naredili sami pa ni šanse,oni niso sposobni imet takšne logistike sami brez vodenja vsaj ene obveščevalne agencije;pasoš pri mrtvem đihadistu,pa ne me zezat no,jaz če ...prikaži več grem kokakolo vkrast v trgovino nebom imel pasoša zraven,če ni ravno namerno to da se zavede;pasoš kateri se je pojavil enak v Srbiji pri enem imigrantu;pomežik vodje masakra v kamero na semaforju v Parizu.Pa lepo vas prosim ne me imet za popolnega bebca.Tukaj nekaj ne štima in popolnoma smrdi.Aha pa še tole,da so ujeli nekoga kateri je imel poln kombi orožja in je povedal kam je namenjen pa niso nič ukrenili!!!

  • 108 21:29 17.november 2015.

    Or maybe want you send in journey your child in that train? You are total idiot. Do you know how we call like you in Poland? "Turbodebile". "Turbodebil" is "turboidiot" in English. It's something worse than lefties. Why? Because the ...prikaži več lefties have an ideology. They can think. You not. You are really tollerance and helpfully? Why don't you help to the Kurds? They are really peacefully muslims. They didn't attacked Europeans, never. And really we have to help them, because the Turks kill to Kurds. Now Turks are killing Kurds, tommorow Turks will kill Europeans. Next, ISIS is deathly enemy for Kurds. Maybe about me now. I have higher IQ than you think, idiot. My IQ is higher than 138... I speak English, Russian, German very well. And now I learn to Slovenian language. I was studying Political science, Environmental Engineering. I stopped my these studies. But now I study Architecture. OK. I can explain it in Polish language everything waht I was described. But I prefer to write shortly. Jes

  • jakec1575 22:34 17.november 2015.

    Dear amigo you chose very wierd way of learning Slovenian language. Half of comments here are poor in language rules. :) I find funny you coming on some non-popular news site to spread your feers from far away. You should ...prikaži več first do your homwork at home. You've just elected the most back reactionary party to govern. They are not from 20 century, but mora like from begining of 20 century. :) As for refugees. Man, last terorists were born in Europe, went romatically to Syria, learned stupidity and brain washed themselves, came back and shoot without thinking. Not refugees. Refugees brought all the money so your Poland and EU can go out of recesion. ;)

  • Avatar Zala
    Zala 23:25 17.november 2015.

    Osla ne vabijo na ohcet, da bi plesal, ampak vodo nosil. Pustite NATO naj se sam repenči, nazadnje se spomnim, da so bombandirali Beograd brez mandata OZN. ..... .... ...... ..... ..... NATO je ameriški jurišni bataljon, yenkiji se bodo ...prikaži večo potuhnili mi pa bomo frčali po kosih naokoli, kot v Parisu. ...... ....... ....... ........ Naša naloga je, da preusmerimo emigrantsko pot mimo Slovenije. Briga Evropo in NATO kako se naši na meji znajdejo z dnevnim prihodom 5.000 do 7.000 tisoč emigranti. Dajte no, kdaj so veliki in bogati še gledali na reveže? Pomagaj si sam in Bog ti bo pomagal je parala v tej zgodbi.

  • 108 23:34 17.november 2015.

    @ jakec1575 I know a few architects and everyone earn not bad. Of course, after education the graduate of architecture can earn about 500 euro. In Warsaw much more... And other cities like Wroclaw, Gdynia, Krakow not bad too. ...prikaži več. But if I permanently change my studies, I have to work for my "whims". Think... It is logical, don't you think? I have a good job I don't care if I will work as an architect. Better you think about the future your country. And please stop to me write stupid comments...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.