Slovenija
1025 ogledov

Šoping centra zaradi dveh sosedov še ni

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 09:35 26.marec 2016.

    sej ni treba, da kaj kupiš, lahko se greš na kakšno klopco pogret, če ne moti preveč promenada, potem pa ven na zrak, ko te bo pa zebl, pa spet nazaj

  • Avatar praufo
    praufo 20:27 25.marec 2016.

    Zakaj motilo ? Ker pač živim v tej državi in vidim in čutim, kako gre vse skupaj navzdol. Ne da se živet od same potrošnje, treba je še kaj ustvarit. Po mojem še nekaj let, pa se bodo tuji trgovci ...prikaži več umaknili. Kot so prišli tako bodo tudi šli. Lep primer je recimo baumax v šenčurju. Ne gre, enostavno ne gre. Ker premalo ustvarimo, zadolževat se pa ne da v nedogled.

  • Lavdan 14:32 25.marec 2016.

    Bedarija ki na žalost ni edina, ki jih naše banke podpirajo s krediti, ki ne bodo nikdar vrnjeni a mi dokapitaliziramo banke. Sicer pa rabimo prostore za migrante in ta bo zelo primeren, ker je v Ljubljani. Šenčurjani ga v ...prikaži več propadlem Baumaxu tako ne pustijo narediti.

  • Harrison 09:05 26.marec 2016.

    Katero koli farbko naredijo je že v načrtih nerentabilna. Zakaj? Ker je pri nas treba za vsak dr*ek nabit davke v plafon. Na koncu pa s ceno za izdelek zaradi vseh mogočih dajatev ne prideš v pozitivo. Tako je uvožen ...prikaži več izdelek cenejši, ti pa se s svojim kar lepo jeb.. ! Žal !

  • s.i.k. 13:25 25.marec 2016.

    .? kdaj bo pa kdo sezidu kako fabrko./ ni mi jasno kako Kupovat , če pa nimaš kje Zaslužit

  • BorutK 14:16 25.marec 2016.

    Podpiram sosede, že preveč je trgovskih centrov tako in tako. Rajši naj izgradijo otroško igrišče!

  • nergač 14:28 25.marec 2016.

    A da se boš lahko igral?

  • Phonak 14:32 25.marec 2016.

    sej niso delovna mesta samo v fabrkah :D

  • BorutK 14:42 25.marec 2016.

    Otroci potrebujejo več narave, otroških igrišč, ne pa šoping centrov.

  • BorutK 14:47 25.marec 2016.

    Tudi v privat sobicah se punce prodajajo, da gredo lahko v šoping centre si kupit capice in ličila, ker so odvisne od nakupovanja :( Žalostne zgodbe

  • Avatar praufo
    praufo 15:24 25.marec 2016.

    Ma kakšen šoping center. A ma res folk še tolk dnarja ? Tudi po številu štacun na prebivalca smo rekorderji. Do kdaj še ? Dokler bodo penzionisti še kaj dobili vsak mesec in dokler bodo zunaj še posojali. Po mojem ne več dolgo.

  • Skippy 16:21 25.marec 2016.

    In zakaj bi te karkoli od tega motilo? Saj za gradnjo ne gre ne moj, ne tvoj denar. Naj te raje skrbi tam, kjer ti kradejo tvoj denar.

  • Plavi-mil 16:26 25.marec 2016.

    Kakšen šoping center, naj odprejo kakšno tovarno, teh šoping centrov immo že dovolj.

  • BorutK 19:39 25.marec 2016.

    Starši so žrtve te potrošniške mentalitete in s permisivno vzgojo vzgajajo nove in nove odvisnike, žalostne zgodbe... :(

  • Papaja Popi 20:28 25.marec 2016.

    Če ne bi ljudje hodili v takšne centre jih tudi gradili ne bi.Torej ??????

  • h3o 21:56 25.marec 2016.

    v času krize bi se moralo rušiti, ne graditi!!!

  • dragec 13:32 26.marec 2016.

    kako si čeden???????

  • uni65 12:50 05.julij 2016.

    Naj gradijo, delavci bodo dobili delo, sosede pa dat ročno mešat beton

  • YaKo 15:01 05.julij 2016.

    700 delovnih mest se bo preselilo, ne pa na novo ustvarilo.

  • blueone 20:58 25.marec 2016.

    OOO super še en center...v soboto grem za cel dan v center...tam mi bo lepo...imam zabavo in vse...kako hudo...noup, a ste že mislili...to je samo sarkazem :-)...grem raje na svež zrak, da mi bo lepo...denar bom pa raje zapravil za ...prikaži več joto in za žgance...uff kako mi bo lepo :-)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.