Slovenija
34 ogledov

Stanovnik: Zlato pravilo v ustavi leta 1989

Komentarjev 46
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 09:16 27.april 2012.

    Lupaš gluposti - spoštuj svojo zgodovino

  • Darko 11:29 27.april 2012.

    Jankovićev govor je bil presežek v tem tisočletju, primitiven do nebes

  • axl 12:19 27.april 2012.

    Smrt fašizmu, svoboda narodu.

  • xy 12:49 27.april 2012.

    Njavro tiho!!!! Pa hitro na tablo napisat "Malancan-Jajčko-IJJ me ma rad. kljub temu da po netu pišem neumnosti.

  • McClain 14:32 27.april 2012.

    se en Epp zarad katerga bo Zurnal se prideloval ze tako silno izgubo ki jo dela

  • 1111 16:41 27.april 2012.

    ...belčki se ne morejo pomirit...

  • francek 08:20 27.april 2012.

    TOČNO TAKO.

  • Tupamaros 08:44 27.april 2012.

    To je praznik redeče buržoazije in ugrabiteljev države.

  • nina 08:52 27.april 2012.

    razdvaja jih politika na oblasti,kdor ni z njimi je proti njim.

  • francek 11:13 27.april 2012.

    BIL BI ŽE SKRAJNI ČAS, DA ZA POVOJNE POBOJE NIČ KRIVIH CIVILISTOV NEKDO ODGOVARJA. PRAV BI BILO, DA SE TO ZGODI DOKLER SO ŠE STARI PRDECI ŽIVI.

  • Darko 11:50 27.april 2012.

    Stanovnik s svojim govorom ponovno razdvaja narod. Pozablja na povojne poboje.Jaz ga razumem, ker pri taki pokojnini ga motijo vsi, ki želijo tej državi dobro. On ne bi varčeval, ampak kot so jugo pripeljali v bankrot.

  • izRODEk 13:06 27.april 2012.

    Živela OF!

  • nostradamus 13:23 27.april 2012.

    borci kolikor je res pravih borcev jih je morda zivih se par 100 koristnikov borcevskih privilegijev je cca 22.000 ne osporavam proslave v cast OF in boja proti fasizmu a motijo me vsi ti dedici borcevskih pokojnin kaj so oni ...prikaži več storili za to drzavo??? pa se nekaj po toliko letih po veliki zmagi leta 1945 je cas da nalijete cistega vina vsem mladim generacijam ki jim ze od otrostva vcepljate neomadezevano borbo (povejte jim vse od usmrtitev pa vse do povojnih pobojev) oboji tako beli kot rdeci ste si umazali roke z krvjo a po toliko letih je cas da se zamislite nad bodocnostjo svojih otrok,vnukov in v imenu sozitja enkrat za vselej prenehajte pljuvati eden po drugemu

  • Mkovac22 13:32 27.april 2012.

    Smrt komunizmu, svoboda narodu! Kdaj bomo že frej rdeče mafije?!?

  • Mkovac22 13:33 27.april 2012.

    Smrt komunizmu, svoboda narodu! Kdaj bomo že frej rdeče mafije?!?

  • Mkovac22 13:33 27.april 2012.

    Smrt komunizmu, svoboda narodu! Kdaj bomo že frej rdeče mafije?!?

  • xy 13:57 27.april 2012.

    Rad bi res videl tale tvoj spisek 22.000 tisoč, takrat ko ga objaviš pa se takoj podpišem pod to kar si napisal. Drugače pa ne zavajaj. Moj stric je bil nosilec spomenice pa ni imel nobenih privilegijev, res pa so ...prikaži več si v vasi nekateri sodelavci z fašisti te privilegije z dvema pričama neupravičeno prilastili. Kaj se je med NOB in po njej dogajal naj komentirajo za to pristojni zgodovinarji (ne beli in ne rdeči), dam pa ti prav da bi vsem ki niso bili borci NOB vzeli nezaslužne privilegije in da se nehamo slovenci že enkrat razdeljevat na bele , rdeče in črne. Enkrat nam je to že uspelo in da skupaj nastopimo proti tistim, ki nam hočeje vzeti socialno državo, ki so na na naš račun (vseh belih in rdečih) neupravičeno obogateli in jih spravimo tako rdeče kot bele na pravo mesto na Dob.Živela samostojna, socialna in pravična Slovenija

  • nostradamus 14:19 27.april 2012.

    Pokojnine. Borčevsko pokojnino je še decembra prejemalo 27.610 ljudi, kar je slabih pet odstotkov vseh upokojencev, kažejo podatki Zavoda za pokojninsko in invalidsko zavarovanje Slovenije (Zpiz). Zanimivo pa je, da je med prejemniki borčevskih pokojnin le 8.864 borcev, dvakrat toliko ...prikaži več pa družinskih članov oziroma vdov in vdovcev, ki borčevsko pokojnino prejemajo po umrlem svojcu borcu.

  • nostradamus 14:21 27.april 2012.

    momogrede ce si dobro prebral moj komentar sem napisal (koristnikov borcevskih privilegijev je cca 22.000)to so stevilke ki so vsem javno dostopne lp

  • STANEK 06:41 28.april 2012.

    Pol pa idi papežu rit lizat

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.