Slovenija
80 ogledov

Ste nas kaj pogrešali?

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • beez 11:32 10.julij 2014.

    Končno ste nazaj med zaznamki, bodite kreativni, kredibilni, če boste pa še vaš vir dohodka - reklame, vsaj malo omejili da ne bo nadležnih pojavnih oken, ne verjamem da bom kadarkoli obiskal še kakšen drug slovenski novičarski portal.

  • BorutK 00:07 11.julij 2014.

    Ravno prav, glih ste mi bli že na zadnjem mestu obiskanih strani, sem vesel, upam, da vam uspe!

  • dezurni 15:28 11.julij 2014.

    Pozdravljeni! Drži, da so za zdaj vpisani le trije lastniki. Vendar pa smo se za tak korak odločili, ker smo tako lažje speljali vse postopke ob ustanavljanju podjetja. V zelo kratkem času bodo v lastništvo vstopili tudi drugi.

  • neuromouse 17:35 10.julij 2014.

    Sem vesel, da ste nazaj. Mi je pa zelo žal, da se niste (glede na AJPES) vsi odločili, da finančno sodelujete pri odkupu. Očitno so lastniki podjetja samo trije. Imam osebne izkušnje, kako je s tem. Na začetku vsi vsi ...prikaži več v tem skupaj, vaše srce bije za skupni cilj. Potem bodo počasi tisti trije lastniki prevladali in spet boste delali za "velikega šefa", čez 2, 3 leta ne bo nič več ostalo od tega, da ste "zdaj na svojem", le delodajalec se bo zamenjal. Ne želim vam vzeti poguma, samo delim svoje izkušnje ...

  • sasquatch 21:56 10.julij 2014.

    "Naše zaveze ostajajo relevantne zgodbe, dosledno upoštevanje novinarskih standardov, poštenje in spoštovanje do bralcev...."Samo tega se držite in boste hitro najbolj priljubljen portal v državi. V Sloveniji je žal zaradi vmešavanja politike in želje po čim večji branosti ...prikaži več na hudem preizkusu tudi novinarska etika novinarjev pri kar nekaj naših medijih. Slovenci potrebujemo objektivni medij s čim manj rumenimi trači o instant zvezdnikih doma in v tujini. Predvsem pa pišite resnico in bodite kredibilni. Kar se zgornjih navedb tiče v Sloveniji na žalost konkurenca ne bo prehuda in imate možnost postati najboljši portal v državi. Bralci si želijo "normalnega" in objektivnega in politično neopredeljenega medija, ki ga v Sloveniji že dolgo ni. Sedaj ste sami svoj šef in sami odločate o svoji usodi. Srečno!

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 22:57 10.julij 2014.

    Še ravno v pravem času, dokler je bil naslov še v bazi prstov na tipkovnici. Vso srečo pa da zberete še za jogurt in dober tek!

  • Evropski Slovenec 11:56 11.julij 2014.

    hja, oglasi so pa le vir dohodka. Mene ne motijo pojavna okna. Še kakšnega kliknem za vsak slučaj. :)Srečno Žurnal24. :)

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:48 17.julij 2014.

    Upal sem da boste nazaj in upam da vam uspe. Ste ena redkih strani kjer imam namenoma izklopljen ad-blocker, da vas podprem. Velikokrat sem tudi ko ste že odnehali hodil sem se prepričat če boste morda kot feniks prišli nazaj. ...prikaži več To se je zgodilo ravno ko sem že nekako obupal nad tem da se boste vrnili. Res je da vas čaka težka pot ampak z strokovnostjo, načelnostjo, moralo, etiko, nepristranskostjo in kapitalsko neodvisnostjo boste še kako dobrodošli v Sloveniji. Sicer tiskane izdaje ni ampak nič zato. Sam sem namreč tako ali tako večino časa bral vas na internetu pa še hitrejše so novice na internetu. Vso srečo in predanost vam želim. Vem da ni lahko ampak pravjo da je sreča na strani drznih. :)

  • Zoran Habot 07:38 10.julij 2014.

    Pozitivno. Upam da ne levo ali desno ali druge barve. Le pisat kot je res pa bo. Spet ste med zaznamki.

  • Avatar Anton
    Anton 08:14 10.julij 2014.

    Me veseli da ste se vrnili....srečno naprej.

  • stela 09:46 10.julij 2014.

    Jaaaaaaaaaa, pogrešani ste bili......:)

  • Dixon 12:04 10.julij 2014.

    Super, čestitke, pogrešali smo vas!

  • lovra 13:12 10.julij 2014.

    Končno,pogrešali smo najhitrejše spletne novice.Veliko poslovnega in novinarskega uspeha.

  • fabjan.renata 13:46 10.julij 2014.

    JUHU ,SPET STE TU!!Tega si nikar ne privoščite več ,da bi takole izginili

  • nikolesnik 13:57 10.julij 2014.

    Ooooooo super!!! Tudi sama sem zelo vesela vašega povratka. Uspešno naprej!

  • primorc91 13:59 10.julij 2014.

    Čestitke, zadovoljni smo vaše vrnitve.

  • Bedanc 14:07 10.julij 2014.

    Veselim se vaših člankov, srečno.

  • manch 14:10 10.julij 2014.

    Super, bravo! Moj najljubši portal, prvi zjutraj!

  • mihatirs 14:17 10.julij 2014.

    Hehe, jz sm vas tud dodal nazaj med zaznamke!!! :D Toooppp, srečno!

  • pjosko 14:29 10.julij 2014.

    sem se spraseval kaj tolk dolgo traja tale vas comeback.srecno!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.