Slovenija
27 ogledov

Štefanec: Odstopil ne bom!

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 07:38 13.marec 2014.

    Boris,ko malo premislim,ti imaš prav .Zajebavaj to politično parlamentarno mafijo,nič ti noben ne more. Zajebavaj tudi Barbiko.

  • dt 13:51 12.marec 2014.

    Ta gospod, je baje izjavil, da mora dobit službo v javni upravi, ker bi rad sigurno dočakal upokojitev. Prijavil se je na vrsto razpisov, če se ne motim za notarja, tožilca in seveda KPK. Ni bil dober za notarja niti ...prikaži več za tožilca, ni mi jasno, kako je lahko bil potem izbran za vodstvo KPK. Če pa komisija ni imela vpogled v to, potem jo za taka imenovanja pač ne potrebujemo. To je le mojo skromno mnenje.

  • nostradamus 15:36 12.marec 2014.

    bojim se da je nasa drzava res bananistan tole kar se dogaja je ne v posmeh vsem demokraticnim normam ampak kaplja cez rob g,pahor kot predsednik je vse to dobro vedel a je vseeno prizgal zeleno luc mar je to ...prikaži več cena stolcka v evropskem parlamentu?

  • ennanova 18:24 12.marec 2014.

    O matrici in prenavljanju sveta s kozmično energijoVčeraj sem imel kratko predavanje v Kinoteki v okviru Tedna možganov, ki se je pravkar pričel. Pred ogledom Matrice sem opozoril na izjemno aktualnost filma v teh časih; film je danes aktualnejši, ...prikaži več kot je bil tik pred koncem prejšnjega tisočletja, ko je nastal. Zlasti sem poudaril pomen filma za resnično razumevanje matrice in človekove ujetosti vanjo v časih, ko se zavesti ljudi spontano dozdeva, da upiranje ni več potrebno, da je nesmiselno in da je kapitalizem končno povsem zmagoslaven. Čisto mogoče namreč je, da bo dokončno prepričal ljudi, da je …http://www.za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/1524-o-matrici-in-prenavljanju-sveta-s-kozmicno-energijo

  • Senior 19:50 12.marec 2014.

    Končno so se tudi pisatelji oglasili in se z njimi popolnoma strinjam!

  • Scott 15:27 12.marec 2014.

    Pa ste res vsi prepričani, da je ta osebek moški?Je bil včasih, pa ni več, je še vedno ali sploh ni; tole vse skupaj zelo spominja na pokojnega Baričevića.?

  • ljimonad 16:39 12.marec 2014.

    kateri pisatelji pa so to' a morda titi ki tako radi čivkajo po spletu in se skrivajo sa kvazi strankarskimi interesi? očiten je ablastnik dal novo komando koga napasti, pa ga ritolizniki poslušajo.

  • Senior 20:08 12.marec 2014.

    Najboljše bi bilo, da formiramo Novo Jugoslavijo in bomo vsi imeli delo in ne bo take bede v državi, kot jo imamo sedaj, ko smo samostojna država. Postali smo država tajkunov, prevatantov in revežev!

  • Scott 23:12 12.marec 2014.

    Zelo, zelo spominja na omenjenega gospoda po izgledu, stas in faca, predvsem slednjo si dobro oglej in ugani spol.?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.