Slovenija
53 ogledov

Stojnica za prepoved krsta dojenčkov

Komentarjev 77
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 17:43 23.april 2014.

    Dost sem star , samo še nikoli nisem slišal za tako duhovit opis začetka verske zatucanosti , kot je tale tvoj opis !

  • mojca003 17:44 23.april 2014.

    Delajo protiustavno, ker nasprotujejo moji ustavni pravici, da otroke versko vzgajam tako, kot želim (v kolikor ne gre za zlorabo, jasno; kaj je pa zloraba si pa najprej malo preverite).

  • Žurnalček 17:54 23.april 2014.

    Pripravljen sem sprožiti tožbo proti RKC zaradi izvedbe verskega rituala nad menoj , brez dovoljenja staršev , pravno sem bil ugrabljen od strani Stare mame , katere željo pa ne bi smel upoštevati nobeden črni cirkusant RKC ! Je ...prikaži več kakšen pravnik pripravljen voditi spor ?

  • mojca003 18:04 23.april 2014.

    Dokler razne parade, kvazikulturne zadevščine in podobne zadeve financirajo tudi iz mojega denarja, nimaš pogojev za take trditve.

  • mojca003 18:05 23.april 2014.

    Zgornje se navezuje na en prejšen komentar.

  • mojca003 18:08 23.april 2014.

    Razna planinska in športna društva tudi dobijo moj denar, mimogrede. Če zagovarjaš tako ločevanje države in vere oz. pravno interpretiraš tako ustavno določbo (zanimivo, da ustavni pravniki drugače, ampak ti si seveda bolj pravno podkovan od njih), potem pa naj ...prikaži več se res - npr. država naj se ne vtikuje, kako je organiziran krst.

  • zcmr 21:56 23.april 2014.

    Revez nimas niti za cigaretni filter,noben pravnik te ne oscije.

  • mojca003 22:06 23.april 2014.

    Se ti ne zdi, da je taka izjava rahlo (ali pa tudi ne rahlo) egocentrična?

  • Žurnalček 23:48 23.april 2014.

    No ne seri kvak ! Po tem si jaz lahko sposodim katerekoli otroka pod nekako pretvezo in ga peljem vpisati v Komunistično partijo in mu zahebem vso kariero. Brez dokumentov staršev , je bilo to dejanje protipravno in na skrivaj ...prikaži več in to v komunizmu , tolk je bila ta črna sodrga predrzna in pokvarjena in si lahko mislim kaj vse si danes dovolijo !

  • Žurnalček 23:51 23.april 2014.

    Jožefje bil neploden , Marija ga je fasala v bordelu in naivneža prepričala , da je sperma priletela po luftu ! In tkole ga serjejo že 2014 let !

  • Žurnalček 00:01 24.april 2014.

    Na moje veselje in vašo žalost, takšne izjave postajajo vse bolj in bolj policentrične !

  • wester62 08:27 24.april 2014.

    na tak način iskati medijsko prepoznavnost je skrajno podlo in bebasto. vsak ima pravico ,da se odloča po svoji vesti. če pa se išče krivec,so pa starši in nihče drug.oni se odločijo za krst po svoji vesti.

  • STF 11:11 23.april 2014.

    Folk tle ocitno ne razume, da je krst dogodek za starse ne za otroka. Otrok se ze sam podloci kasneje ali bo veren ali ne. Tist deci vode se nobenga ni PRISILIL v to da hodi v cerkev.

  • siesta 11:26 23.april 2014.

    Se strin jam, da je izbira veroizopvedi del človekove pravice do svobodne vesti. Samo, kaj pa je svobodnega v tem, da se otroka krsti na ŽELJO staršev? In še ena malenkost. To da starši vzgajao otroka v skladu s svojim ...prikaži večm verskim in moralnim prepričanjem, še ne pomeni, da ga morajo zato krstiti. Brez problema ga lahko vzgajajo tudi brez krsta. Je pa problem za verske ustanove, ker bi jim brez krsta močno upadla statistika vernikov, preko katere črpajo denar iz državnega proračuna.

  • Pepe007 11:44 23.april 2014.

    Kaj je svobodnega v tem, da se otroka pošlje v vrtec na željo staršev? Ali v glasbeno šolo?Dajmo vzet staršem te pravice. Naredimo STOJNICO.

  • zcmr 13:16 23.april 2014.

    Kristjani z prodano duso in prazno glavo.

  • sreca 13:24 23.april 2014.

    Vsi se pričkate okoli krsta. Krstite otroka matere, ki ni poročena, temu so duhovniki nekoč popularno rekli, da ima pankrta. Večji problem so zakramenti, ki jih starši vsiljujejo otrokom, ko so stari 8 in 14-15 let (obhajilo in birma). Vprašajte ...prikaži več otroke pri 14 letih, če so prostovoljno hodili k pripravam, je pa res, da se ta problem reši, če otrok ni krščen.

  • Žurnalček 16:26 23.april 2014.

    S svojo klerikalno zatucanostjo!

  • mojca003 18:02 23.april 2014.

    Mi je pa ful zanimivo, kako se danes vsi spoznajo na pravne in ustavne zadeve, sploh tisti, ki ustave še prebrali niso.

  • širhakl 22:19 23.april 2014.

    Kristus,kot Božji sin - Devica Marija naj bi zanosila s Svetim Duhom,torej brezmadežno,je bil krščen kot odrasel človek in s tem,pazi zdej,kot Božji Sin očiščen izvirnega greha?Naj mi,prosim,en Rimokatolik tole razloži.Argumentirano,seveda.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.