Slovenija
21572 ogledov

Nove stranke: Recept, ki še vedno zažiga

Komentarjev 47
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Minovak
    Minovak 11:11 02.januar 2022.

    Očitno je, da Golob nikjer več ne najde nove službe, pa se je vrgel v politiko, tako imamo novega, levega, družbenega zajedavca, ki mu je mar samo lastni izgled in polna denarnica. Bog ne daj pa, da bi bil na ...prikaži več čelu vlade, kjer vodi leva pot samo navzdol. Vedno je tako bilo, zato si ne želite tega!

    • Ender3 14:04 02.januar 2022.

      Vredno je, poizkusiti.! Slabše, kot je s temi kriminalci ne more biti. Prej, ko se jih znebimo, boljše bo za nas.

    • marko345 14:23 02.januar 2022.

      Ma sem predlagal, da bi jih že zdavnaj zamenjali, pa se držijo za rešilni čoln, ki pa mnogo pušča, kmalu potonejo.

    • matermila 08:39 03.januar 2022.

      Ender3,ne vem koliko si star,ampak verjemi,da je bilo pod levo vlado vedno slabo in tako dobro kot nam gre danes,nam ni šlo še nikoli.Zemljo klačim že od leta 55 in verjemi da vem kaj govorim,

  • matermila 08:50 03.januar 2022.

    Na hitro preletiš komentarje,pa ti je takoj jasno,da je edina stvar,ki zanima ovce,SAMO DA NI JANŠA. Ne briga jih kdo, kaj, zakaj. So jezni na Janšo, ker so morali oz. morajo nositi maske, ker se bi bilo dobro cepiti, pa ...prikaži več se nočejo, ker je nekaterim zaprl pipico do državnega denarja. In zdaj bo odličen kandidat model, ki si je dal 40 jurjev plače (PROTIZAKONITO-ampak to jih ne zanima), kandidat, ki se je že udinjal v Jankovićevi listi, potem v bratušcini listi.

    • VelikonjaMalenko 18:20 04.januar 2022.

      Jaz sem na vseh volitvah do zdaj glasoval predvsem proti Janši. Če se pa upokoji bomo pa imeli možnost pregledat še druge kriterije kandidatov. Najprej je treba največji problem izločit.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.