Slovenija
95 ogledov

"Ta dogodek je proizvod gnilega odnosa do zdravnikov!"

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • logar 16:19 25.avgust 2016.

    po logiki zdravniške zbornice, da je za "Izolo" kriva ministrica je potem za dogodke v Šenpetrski bolnici kriva zbornica pa mogoče še Kuštrin.....tudi vase boste zdravniki morali temeljito pogledati zakaj vam pada ugled.......iz svoje izkušnje:zelo nesramen odnos zdravnice na URL ...prikaži večL LJ. pri interventnem obisku....nedorečena diagnoza ki se po mnenju mojega zdravnika bere kot prosti "spis".....z hudimi bolečinami čakam na uz ....pod redno ?!! groza me je nujnega ponovnega obiska na ORL.....

  • privat 13:06 26.avgust 2016.

    to podpisem kar si rekel. miro cerar je podlegel lobijem in lobisti se naprej kradejo drzavo in plodove nasega zivljenja. kaka ministerca je to da ne vidi pravega razloga za to neclovesko ravnanje enega posameznika ,ki si je vzel pravico ...prikaži več v svojo roko. zivim in vidim resnico in to je "beli bogovi imajo male ljudi za istrebke " in posledicno tudi tako ravnajo z ljudmi( vsekakor ne vsi bogovi v belem..so tudi prijazni bogovi) Res pa je da tudi dohtorji vidijo kako politiki ravnajo z malim clovekom..samo kopiranje je cloveska lastnost.

  • allstarr111 23:55 25.avgust 2016.

    Šel k specijalistu sicer privatnik ki dela zjutraj v KC popoldne pa doma na koncesijo, bil expresno hitro na vrsti v enem tednu, nakar čakam že več kot mesec in pol na IZVIDE, vem kaj je narobe, pomojem ne upa ...prikaži veča mi dat izvidov dokler ne bo plačano iz strani zavarovalnice, prej ne bom dobil pomojem.

  • privat 13:20 26.avgust 2016.

    nekoc sem slisal enega kapitalisticnega iztrebkaje dam miljone ,ki je dejal...nasa politika pravi..raje dam miljone za nesmisla in odvetnike,kot da popustim in dam delavcu 10 evrov visjo placo...Vidimo isto dejanje iztrebkov,da bodo raje kupili neke drage varovalne naprave in placali ...prikaži več varnostnike ,kot da bi dodali nekaj za malega cloveka...par aspirinov?? res malo sem verjel Cerarju vendar vidim da je to vse isto!! nikoli nebodo dali ze podpisane dogovore-pravice ,malemu cloveku!!

  • Ludvik Miholic 14:13 25.avgust 2016.

    zacel se je oborozeni upor v sloveniji tesko bo ustaviti ta upor

  • Plavi-mil 14:34 25.avgust 2016.

    Vseskozi že pišem, ni začel na pravem koncu, niti v pravem mestu ne, ljudje, kateri so odgovorni za katastrofalno zdravstvo niso v Izoli, ampak na Gregorčičevi.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 14:55 25.avgust 2016.

    Kriv je GNIL ODNOS DO PACIENTOV gaspud KOŠTRUN,to je ključen problem in dokler to ne bo rešeno boste še zalegali od jeznih pacientov,zato se ne čudit,ko bo spet počilo v kakšni ambulanti ali v najboljšem slučaju bo kakšen gaspud v ...prikaži več beli halji pobral zobovje s podna?

  • dd 14:57 25.avgust 2016.

    Pa ministrica naj odstopi, ker ni od nje prav nič, le kaj dela, če ne izpolnjuje svojih prioritetnih nalog.

  • JT_Thomas 14:59 25.avgust 2016.

    Moj pokojni oče je 14 dni pred smrtjo prepisal vse premoženje na svojega zdravnika. Zdravnik je bil toliko prijazen, da je notarja pripeljal v bolnišnico. To diši že kaj po gnilem odnosu ali moram še kaj povedat?

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:03 25.avgust 2016.

    Z vsem spoštovanjem,ampak tega dohtarja bi jaz lastnoročno zadrgnil?

  • stanekos 15:43 25.avgust 2016.

    ex-kriminalec jim je še kako prav prišel kot izgovor. Seveda, ja, pacienti so krivi, kaj pa imajo bolni (sploh tisti težko) za iskati pri zdravniku in pred njim moledovati za lastno življenje! Da jih ni sram. Saj smo zdravniki le ...prikaži več ljudje, z vse večjim apetitom po denarju in čim manj delat.

  • Dusan Kokalj 15:25 25.avgust 2016.

    To babo tako zvano ministrico za zdravje je treba nagnat,ker je popolnoma nesposobna z Cerarjem na čelu.

  • kapibara 15:25 25.avgust 2016.

    Primer : Nekrep..

  • Hi5 15:35 25.avgust 2016.

    Ta dogodek je lahko ali pa ne povezan z nezadovoljstvom pacienta do odnosa samega zdravnika ali celotnega zdravstvenega sistema. Danes se čaka na razne preglede predolgo, tudi če si naročen pod "nujno" na napotnici. Mogoče kakšna izjema ali dve. In ...prikaži več to pove veliko, koliko državo skrbi za njene davkoplačevalce. In kaj potem pričakujejo da bo narod vesel in spoštljiv do zdravnikov, uradnikov in državnega aparata?Ne se čudit, če bo takšnih in drugačnih incidentov vse več. Folku enkrat pač poči, presede in pride do sranja.

  • Hi5 15:40 25.avgust 2016.

    Odlično povedano. Potem naj se pa zdravniki že zmigajo in gredo sami pospravit kar je potrebno.

  • Avatar Leon
    Leon 15:58 25.avgust 2016.

    Očitno je gospa ministrica Kolarjeva več vredna za Cerarja kot celotno zdravstvo Slovenije ! Gospod Cerar ne jamrat .............................

  • primorka 16:33 25.avgust 2016.

    Tudi zakon je na njihovi strani,pa čeprav delajo pizdarije. So si ga lepo spisali,da so maksimalno zaščiteni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • francek 16:51 25.avgust 2016.

    Bogovi v belem slej, ko prej boste padli na tla, žalosti in jezi me, da moramo davkoplačevalci preživljati take osebke, kot je koštrin pa še kdo bi se najdel.

  • watcher 17:01 25.avgust 2016.

    Ta dogodek je proizvod gnilega odnosa do pacientov.

  • add 17:06 25.avgust 2016.

    Spoštujem in cenim delo marsikaterega zdravnika, a kar tako apriori ne, samo zato, ker je zdravnik!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.