Slovenija
96 ogledov

"Ta dogodek je proizvod gnilega odnosa do zdravnikov!"

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 17:39 25.avgust 2016.

    Malo za šalo malo zares! Vsi naši zdravniki / izvzeta sta mogoče dva ali trije n.pr. dr. Brecelj/ bi morali gledati Gorskega zdravnika, da bi videli odnos doktor - bolnik.

  • allstarr111 17:40 25.avgust 2016.

    Pomojem si je ga. Kalan kar konkretno oddahnila, ker bi lahko čisk kamot na spisku tega strelca, almpak kaj pe če je teh s spiskom več ???

  • francek 19:47 25.avgust 2016.

    BOGOVI V BELEM ne se igrati z pacienti, kajti ti vam dajejo kruh, da ne bodo pacienti zahtevali, da se odstranite in da se pripelje nazaj v Slovenijo sposobne mlade zdravnike katere ste stari požrešni bogovi v belem pregnali v tujino

  • moder 04:45 26.avgust 2016.

    Kdaj bo mogoča diskusija o gnilem odnosu do pacientov?

  • dragec 07:44 26.avgust 2016.

    A, TO PA NE DRŽI, TO JE GNILI ODNOS BELIH BOGOV DO PACIENTOV

  • privat 13:12 26.avgust 2016.

    jaz imam vprasanje nasim dohtorjem,..kje je tukaj clovesko ravnanje do pacienta pri katerem se sumi da bo hitro pod cipreso in da mora cakati do leta????(KAKA LETA LENUHI??)da mu ti isti dohtorji pripisejo nevazna zdravila KI NIC NE POMAGAJO in ...prikaži več mu povejo resnico.."umrl bos" tukej mas aspirine ,ki si jih v zivljnju miljonkrat placal...kaka cakalna doba?? Kdaj vi mislite sploh zacet delat??

  • valerijakregar 15:09 25.avgust 2016.

    s takim " blefiranjem ", nas hočejo prepričati za novo zdravstveno reformo :po novem, prihaja " svet 12 modrecev ", da narede zdravstveno reformo..................sami izbranci prejšnjega in zdajšnjega zdravstvenega sistema, sami metuzalemi, oz. oprostite že ponarodelemu izrazu ...prikaži več - dišeči po cipresah.......................med temi mi je v oči padel tovariš DUŠAN KIDRIČ.......................malo poguglajte o njem, pa vam bo vse jasno.....................ma se mora narod res s ketne strgat, če ga nameravajo reševati take persone...............OGABNO.naj povedo, kolikšna bo njih dosmrtna renta za to "remek delo" !!!!!!!!!!!!!vemo, da ne delajo " gratis", saj še nikdar v življenju niso !

  • valerijakregar 15:46 25.avgust 2016.

    ta ministrantka se trudi, da bi se na daljši rok ukinilo koncesionarje.zakaj ?tam vlada red, držijo se ur pregleda, so prijazni, le najboljši strokovnjaki si upajo zapustiti varno, javno ustanovo, v te ustanove so vložili svoj denar, zato ...prikaži večo z njim ravnajo racionalno, delajo več in ceneje kot javne ustanove, predvsem pa -TAM NI PROVIZIJ !!!!!!!!!!!!!in to boli javnozdravstveno mafijo !!!!!!!!!!!!!!!!!!KAJ VAM ŠE NI JASNO ??????????????

  • Žvižgač 15:47 25.avgust 2016.

    Pa je večni sindikalist Koštrin našel krivce za tako stanje v zdravstvu, poleg nizkih plač (rekordnih v RS) smo krivci tudi anonimni komentatorji, ki smo brez vretenčni in se plazimo, medtem, ko je on pokončen kritik vsega in branilec privilegijev ...prikaži več in plač zdravnikov. Prokleta gnida človeška, si sam povedal, da vas je dosti v hladovini in da premalo delate, medtem, ko so nekateri obremenjeni. Pa bodi faca in povej rešitev, kateri tvoji člani uživajo in jim je treba snet plačo in katerim jo povišat. Ti bi pa kar vsem dajal po vseh privilegijih kolektivne pogodbe napram drugim in plačam ki presegajo predsednika države. Ti smet si pozabil, kako si odgovorno vozil, ko si imel nesreči in kako svinjaš čez vse brez predlogov rešitev.

  • korisnik_16140 17:59 25.avgust 2016.

    Vsako življenje je neprecenljiva izguba, zato tak dogodek nikakor ne sme biti izkoriščan za taka parcialna obračunavanja. Gospode, ki so na položajih že XY let pa vprašam: " Kako je lahko ministrica, ki opravlja to funkcijo še ne polni dve ...prikaži več leti je odgovorna za vse od stvarjenje naprej?" Na žalost še vedno veljata dva lepa domača pregovora. "Vsak naj najprej pomede pred svojim pragom. " in " Vidi trsko v očesu drugega, bruna v svojem pa ne." Janez Demšar

  • jakec1575 01:07 26.avgust 2016.

    Zalostno je to, da na primeru, ki smo ga eni napovedali nekaj let nazaj, zdaj gradijo okope in pogajalska izhodisca mnogi. Dejstvo je, da se sluzi na velikih dobavah in da vsi vlecejo procente. Pri placah ni odstopanja. namerno rusenje ...prikaži več sistema specializacij, da se dvigne postavka redkim kadrom. Potem, ko se sistem rusi zaradi starosti pa ni nihce kriv. potem ni denarja za cakalne dobe, ker denar zginja pri zmenjenih dobavah. Lahko bi nasteval se in se. Izgubili smo zdravnika. Ampak bi ga, ce bi sistem deloval in pacient morda bi imel se moznosti ozdraviti? Zalostno je to, da lobiji gradijo svoj ščit na tej zgodbi. Vidimo vas. prosojna je ta vaša. ne dase vec lagati. o organizaciji pa sploh ne bi. Za to rabis profesionalce, ki jih Slovenija ne premore.

  • francek 14:46 25.avgust 2016.

    Ko ti bogovi v belem zaradi malomarnosti, neznanja ... ubijejo bližnjega in za to ne odgovarja nihče in se ti nihče ne opraviči se vse neha.

  • dd 14:55 25.avgust 2016.

    Seveda je kriv zdravnik. Namesto, da bi ga povabil na pogovor v ordinacijo, ga je "obravnaval" v čakalnici na klopi. Fuj pa tak korekten odnos. Ni čudno, da se je bolniku utrgalo.

  • Janez_53 16:36 25.avgust 2016.

    Gospod Koštrin, vaša izjava o "gnilem odnosu do zdravnikov" je MANIPULACIJA PRVE VRSTE!!! Ste mar pozabili, kako "gnil odnos" so imeli zdravniki in zdravniška zbornica do ljudi, ki so z vso pravico terjali odgovornost zaradi zdravniških napak, storjenih pri njihovih ...prikaži več svojcih??? Ste pozabili na "gnil odnos" zdravnikov do otrok na srčni kirurgiji in do otrok, ki so jim v tujini rešili noge, pri nas pa bi jih kar amputirali??? KAKO VAS NI SRAM TAKO PLJUVATI PO SLOVENSKEM NARODU??? Hočete vzpodbuditi še večji revolt in še kakšno tragično zgodbo??? Če imate kaj pameti v glavi, boste stopili korak nazaj in krepko premislili o svojih besedah!!!

  • valerijakregar 17:52 25.avgust 2016.

    JAVNO ZDRAVSTVO :glavnega šuštarja KC, ki je uspel pridelati v svojem kratkem mandatu že 12 MIO € IZGUBE ( !!!!!!!! ) , MINISTRANTKINA IZBIRA (!), še niso menjali !!!bomo mi pokrili !!!!!!!!!"doktor" za Renejeve nogice še ...prikaži večce še vedno mirno spi na svojih zlatih palicah - zaposlil ga ne bi noben koncesionar !!!!!!!!!!!!!!!!!100 k€ provizij ( v enem kosu !!) znanemu zdravniku , ne bo nikoli dočakalo epiloga...............................................................TO JE VAŠE JAVNO ZDRAVSTVO MINISTRANTKA, VAŠA IZBIRA !da o 90 - letnem lobistu, ne izgubljam besed !!!!provizije !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • wester62 15:05 25.avgust 2016.

    to ni gnili odnos do zdravnikov ampak do pacientov.mnogi zdravniki se obnašajo do pacientov kot do živali oziroma še slabše.kar spomnimo se koliko so jih spravili iz tega sveta zaradi malomarnosti in neodgovornega dela.to je samo posledica njihovih svinjarij in ...prikaži več odnosov do pacientov.vsaka čas zelo manjšini zdravnikom ki so super.žal ti ne dosežejo niti 40% zdravnikov v sloveniji.povrhu so še ko nekoga likviditrajo zaradi slabega dela in nesposobnosti in malomarnosti,ne znajo se niti opravičiti.edino se čudim da je tega tako malo.meni je bolj škoda policaja,ki nič ni bil kriv in desetkrat manj dobi kot ti zdravniški šarlatani.edino so ekspertni ko treba stavkati za višje plače(zdravniki).upam da bo še veliko tega in da jih malo počistijo tiste ki ubijajo narod

  • leonardo 17:32 25.avgust 2016.

    Ja bravo logar. Samo zato, da pokasirajo privat, moraš na ultrazvok čakati pol leta ali več. Zdravnikov komentar? Ali nimate 20 evrov, da bi plačal ultrazvok. ZAKAJ? Sem dodatno zavarovan in naj mi ne bi bilo treba dodatnih stroškov. Žal, ...prikaži več da se bolniki morajo boksati z zdravniki! No pa noben ultrazvok ni samo 20 evrov, kajne?

  • ljimonad 18:34 25.avgust 2016.

    hodim na urologijo v celje, kjer je katastrrofa. pa ne zaradi pomanjkanja zdravnikov, niti ne zaradi prostorske stiske, niti ne zaradi slabih plač bogov v belem. katastrofa je zgolj in samo zaradi totalne neorganiziranosti kdo pa je kriv pa se ...prikaži več naj med sabo dogovorijo. naročen za 7,10, šel dati vodo in kri, prišel ob devetih, bil na vrsti ob 10,45 skupaj z gospodom ki je bil naročen 8,15. vprašam zakaj sem bil tako naročen če pa potem ni nikakršnega vrstnega reda. odgovor. kako dobimo izvide iz labaratorija krvi, tako kličemo paciente. torej loterija, da zadaneš hitro laborantko, ki bo naredila hiter izvid. sem že dal povpraševanje če je kdo pripravljen v labosu narediti meni prvi izvid za plačilo 10-20 e. raje dam denar, kot da štiri ure sedim pred čakalnico, zaradi nesposobnosti ljudi ki organizirajo delo v ambulanti. in potem me še, sicer korektni, zdravnik vpraša kaj menim sam o delu urološke ambulante. če ima kaj malega v glavi je po mojem kislem nasmešku vedel kako in kaj.

  • 49632c028116b4136aebb6b3dbb4a7bebf09663f 22:56 25.avgust 2016.

    Kaj pa, če bi zapisali naslov z besedo manj, in sicer: ""Ta dogodek je proizvod gnilega odnosa zdravnikov!" ... Ob poznanstvih ljudi v belem in za plačilo si na vrsti takoj, ostala raja naj pa čaka ... Ravno danes se ...prikaži več je moji mami zgodilo, da ob napotnici NUJNO prejme odgovor, da je najprej na vrsti februarja 2017!!! Če je samoplačnica, pa naslednji teden! Je še potreben komentar?

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 00:06 26.avgust 2016.

    Dokler ne bom za svoj denar dobil ustrezne storitve bom ZELO GLASNO kričal in zahteval, da mi vrnejo denar plačan za zdravstvene prispevke. Tudi jaz imam ničelno toleranco do takšnega zdravstva, kot ga imamo sedaj!!! Te čakalne dobe so čisto ...prikaži več umetno ustvarjene zato, da bi ljudje čimveč plačali samoplačniško. Hej, če se vam ne izide pa dajte malo več pokasirat pri tistih, ki sploh ne plačujejo nobenih prispevkov. Mi, ki delamo jih že zdaj plačujemo preveč, nekateri celo več, kot v primerljivih državah na zahodu, kjer ni čakalnih dob.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.