Slovenija
101 ogledov

"Ta zemlja ne bo nikdar banana republika"

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ronald Reagan 15:28 08.januar 2012.

    Uf, starec...ta dežela je že banana republika...in ti si jo pomembno soustvarjal...

  • Bik 13:58 08.januar 2012.

    Kdo se tukaj vrača na preteklost!In to z dogodki, ki temeljijo na eni sami laži.

  • ak 14:09 08.januar 2012.

    Seveda ne BO nikdar banana republika, ker JE ŽE! Žal. Čestitke vsem omenjenim v tem članku za nadvse uspešno deljenje slovenskega naroda in podpihovanje medsebojnega sovraštva.

  • ppero 15:34 08.januar 2012.

    Škoda izgubljat besed ob vnovični maškaradi.........

  • xy 16:13 08.januar 2012.

    ja po tvojem bi se morali pustiti umoriti oz. ujeti tvojim domobrančkom

  • chrt 16:26 08.januar 2012.

    TOOOOOOOO XY, jst sm s tabo, če bi jih use spucal se dons ne bi blo treba nm obremenjevt s tem!!!!!

  • Ronald Reagan 16:30 08.januar 2012.

    in od kod si ti v tej zgodbi našel domobrance?

  • Ronald Reagan 16:31 08.januar 2012.

    še matilda se jih otepa...bi tam doli preveč sranja naredili...

  • Darko 16:35 08.januar 2012.

    xy.........Res ni prav da so jih pobili brez sojenja, vendar se je to dogajalo povsod po evropi, le da le mi Slovenceljni .....a je s teboj vse v redu. Če bi tvoj sosed skočil v prepad bi ti ...prikaži več šel za njim?slovenceljni - takšna oznake me moti je žaljiva za Slovence in če se ne motim je avtorica svetlana makarović - intelektualna primitivka

  • krofeta 16:35 08.januar 2012.

    http://www.leljak.si/index.php?option=com_content&view=article&id=141:zgodovinska-resnica-o-dragoah&catid=1:zadnje-novice&Itemid=50

  • kurt 18:37 08.januar 2012.

    partizani so krivi za poboj civilistov v dražgošah..in čemu zdaj to proslavjati..?

  • KOJAK 18:47 08.januar 2012.

    Ma ja Trsten ne nabijaj... na Urh pri Ljubljani so partizani kar sami hodili al kaj?

  • Žurnalček 12:30 09.januar 2012.

    ak@ Ko bi vedel , bi bil za vedno tiho !

  • Žurnalček 12:21 09.januar 2012.

    Sem mislil nekaj napisati , vendar se mi gnusiš!

  • Žurnalček 12:27 09.januar 2012.

    Trsten@Moj osebni prijatelj je Simo Dubajić in ti povem , da je časten in pošten človek!Kaj je pa naredil , pa itak veš , ko že tako dobro poznaš "ZGODOVINO" zgodovine !

  • Žurnalček 13:51 08.januar 2012.

    Če bo kdo koga prosil za odpustke bodo to ta Črni in ne Zmagovalci. Problem je v tem , da so se klerikalci za odpustke svojih zločinov obrnili na cerkev, ki je tudi edini krivec za vso morijo in seveda ...prikaži več od njih velikodušno dobili odpustke, kaj in za kaj jih le ne bi. In sedaj tako očiščene krščanske duše , v svoji nedolžnosti napadajo tiste , ki so njihove peljali k eni mal drugačni in PRAVIČNEJŠI SPOVEDI !!!!!!!

  • Trsten 16:00 08.januar 2012.

    Zgleda, da še serješ in ščiješ v plenice, ker nimaš pojma o zgodovini.

  • mirko 16:22 08.januar 2012.

    Stari brkat komunistični revolucionar strumno koraka z ramo ob rami z svojimi brati srbi, proti katerim smo se 91 leta borili za samostojno državo. Velika napaka takratnega demosa je, da niso uzakonili lustracije, tako kot so Čehi. Danes nam pa ...prikaži veča ti stari bedaki delajo veliko sranje v državi. Upam, da bo mati narava čimprej poskrbela za njih.

  • franceljtancelj 06:26 09.januar 2012.

    Vsi se gredo neke borce za svobodo, moj narod pa ječi od onemoglosti zaradi tega boja. Meni se zdi, da se tile tukaj borijo predvsem za svoj žep kot pa za narod. Tujim ambasadorjem je že vsega dovolj in Vas ...prikaži več prosijo, da nehate s to ceremonijo in kaj se zgodi? Na njih skačete kot pobesneli psi, samo nič se bat! Narodu je vsega dovolj kmalu bodo stvari prišle na dan tudi vi boste srečali hudiča.

  • rogg 13:39 08.januar 2012.

    Prihodnost nas zanima. Huda jama se nas poštenih indelovnih državljanov ne tiče. Kdo pa ima kaj z njo, pa naj tam prižiga sveče. Nas zanima preživetje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.