Slovenija
165 ogledov

Tako poskušajo izigrati davčne blagajne

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mihatirs 16:42 27.januar 2016.

    Prvi inšpektor k bo želel od mene račun ga tko na pizdo ruknem, da nau nikol več hotu bit inšpektor...preverji trgovine/lokale itd...mene kot stranko pust na miru, v nasprotnem primeru letiš v lublanco!

  • miroslav.starc 23:02 27.januar 2016.

    Še tista nagradna igra je ena velika svinjarija. Ob nagradah večjih od 42 EUR ti poberejo najprej 25% akontacije dohodnine, nato jo moraš seveda prijaviti še v dohodnino in ti na koncu ostane tam nekje 50%. Pri raznih TV Kmetijah ...prikaži več in kuhinjah gre dejansko pol državi, edino pri igrah na srečo gre samo 15% občini stalnega prebivališča, dobitka pa ni treba prijaviti v dohodnino. Je pa seveda nagradni sklad prepolovljen, ker gre ostalo državi in pa nekaj malega invalidom.

  • Avatar Leon
    Leon 15:00 27.januar 2016.

    In če povzamemo ,bodo nadzorniki stali v lokalih in pražali na stranke ali jemljejo račune in jih oglobili in se tako izognili zameram nekaterim lastnikom.

  • Avatar čavez
    čavez 16:15 27.januar 2016.

    Vsakemu bom naprej povedal da ne rabim računa, pa se naj J... ta država.

  • h3o 17:24 27.januar 2016.

    sam da ni migrantov pri nas

  • mitjap 22:15 27.januar 2016.

    v tem primeru ni problema ker ni bilo gotovinskega poslovanja

  • zefacveta 18:39 27.januar 2016.

    Sploh me ne zanimakaj piše na koncu računa, za to se naj brigajo tisti, ki so plačani za to..

  • Avatar atojeto
    atojeto 19:01 27.januar 2016.

    Z davčnimi blagajnami bomo pobrali nekaj milijonov € več kot do zdaj, kar je kaplja v morje nepobranih davkov. Mnogo učinkoviteje bi bilo, če bi končno začeli izvajati zakon o izvoru premoženja, vendar ga ne bomo, ker bi s tem ...prikaži več padlo ogromno "poštenih" politikov, zakonodajalcev, sodnikov, itd... .

  • evelux 19:44 27.januar 2016.

    Za 124.000 evrov bodo oškodovali davkoplačevalce in se šli nagradne igre z denarjem delovnih ljudi ki se trudijo in delajo ter plačujejo pošteno davke dejansko nas bodo okradli naj raztalajo denar ki ga prikrijejo ukradejo da o korupcijah sploh ne ...prikaži več govorimo vsi so isti.

  • McClain 20:43 27.januar 2016.

    ravno danes sem sel v sosednji lokal mal s kelnarco poklepetat in 2 deci navadne vode mi je prinesla in malolimone notri ozela. In kaj naj zdaj recem na vratih ko grem ven ce me slucajno kdo ustavi? Tumarija vseh tumarij

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 21:45 27.januar 2016.

    Inšpektorji res lahko imajo svoje predpise in svoje delo. Ampak, v osnovi je plačevanje davkov razmerje med davčnim zavezancem in državo. Oseba, ki nakupuje s tem njunim razmerjem nima popolnoma NIČ. Zato kupca nihče ne more obvezat, da hrani račun ...prikaži več samo zato, da bo FURS lahko kontroliral odmero davkov. V končni fazi nobeno sodišče ne more potrdit te kazni, ker so zakoni in ustava nad davčnimi predpisi.

  • erikkk 03:56 28.januar 2016.

    Kako lepo je videt vse tiste ki se hudujejo ko sp orej pospravljali v žepe denar momo dvačne ... konec takih zaslužkov boli ... kar naj boli

  • Ferluci 08:15 28.januar 2016.

    Tudi v drugih državah je to stalna praksa - dvomim, da boš karabinjerja v 'pizdo ruknil'. Če ga boš, ti bo pošteno in upravičeno vrnil.

  • bendover 09:57 28.januar 2016.

    snitches get stitches!

  • davidg 12:52 28.januar 2016.

    Točno tako!!!!!!!! Uvajajo špijunsko družbo, ker sami ne znajo naredit reda!!!

  • Five 17:55 27.januar 2016.

    Ob vedno več ugotovljenih nepravilnostih in seveda izrečenih kaznih, (ali globah, kakorvam je ljubše, kaznovalci) boste pa ja povečali dobitke v vaši nagradni igri.

  • mph 18:57 27.januar 2016.

    No, inšpektorji so zaposleni in delajo svoje delo, eni bolj drugi manj pošteno, prizadevno, ... Ampak v tem primeru je pač takšen zakon in če se ne strinjaš z njim, še ne pomeni, da ga ne boš prisiljen upoštevat. Nekomu ...prikaži več je lahko bedarija, da ne more vozit avta brez vozniške, vendar na sodišću ta argument ravno ne bo držal. :-)

  • davidg 12:36 28.januar 2016.

    Manipulativen naslov - vsi davčni zavezanci niso obvezni imeti davčne blagajne!!! Kdor posluje preko trr davčne blagajne ne potrebuje. Obstaja kar precej podjetij, ki poslujejo samo preko trr, ker je v obratnem primeru popolnoma nepraktično.

  • Mla Den 15:34 28.januar 2016.

    Ne vem koliko več bomo pobrali - na Hrvaškem so eno milijardo več. In ne vem, če so Hrvati veliko večji lopovi kot mi.

  • dandoo 22:46 01.februar 2016.

    Tebi bi morali ulično razsvetljavo pred hišo izklopiti, asfalt po kateri se voziš odstraniti, prepovedati hojo po pločniku, ko boš rabil kakšno pomoč (policija, gasilci, zdravniki,...) zaračunati,...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.