Magazin /magazin/vip
54046 ogledov

Tanja Gobec končno spregovorila o tem, ali je bila med vodenjem opita

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 09:58 07.februar 2018.

    Bolje bi bilo, da te zadeve ne bi več pogrevala ! Drek, bolj ga mešaš, bolj smrdi. Ljudje smo že malo pozabili na ta RTV veseljačenja...

  • glicinija 12:26 07.februar 2018.

    moj tast je vedno krivil taščo, da se je zapil, ona ga maltretira on pa pije. NE, on je KRIV, ker je dovolil da ga maltretira. PIKA. Amen.

  • izRODEk 21:59 07.februar 2018.

    Edina verodostojna voditeljica Odmevov. To sicer popolnoma režimsko (ali SDS-ovsko, kadar vodi Rozi) oddajo sem gledal le, kadar jo je vodila Gobčeva.

  • Avatar olor
    olor 16:50 07.februar 2018.

    Kakor koli, škoda jo je, ker je bila v redu voditeljica, pa še prikupna je.

  • Avatar praufo
    praufo 11:16 07.februar 2018.

    ne vem zakaj se je iz dogodka delala taka drama in zakaj se to ponovno pogreva, mediji ste polili veliko gnojnice, komentatorji na portalih pa še dodatno popluvali, nikogar ne zagovarjam ampak tudi novinarji so ljudje in nekateri so tudi ...prikaži več garači, tisti članek je bil približno na nivoju ostalih, mogoče malo bolj vesel ... razčisti naj sama s sabo in z delodajalcem glede težav takih ali drugačnih

  • becar 18:23 07.februar 2018.

    Šel sem v kuhinjo, se spotaknil in padel ravno pod takšnim kotom, da se je Jagermaister v zraku odprl in se mi zlil v usta. Ker sem bil naključno zelo pijan, me je to zelo prizadelo.

  • Avatar Zala
    Zala 10:19 07.februar 2018.

    Gospa Tanja, ne zanimajo nas vaše razlage. Niste bila dorasla svoji nalogi in vodenju Odmevov. Profesionalki se to nikoli ne bi zgodilo pred kamerami. Osebno sem zelo vesela, da so vas spokali z Odmevov. Ostanite kjer ste in se ne ...prikaži več vračajta več pred kamere. Še najmanj v Odmeve. Oprostite, opletate z lasmi, kot Piggy iz Muppetkov.

  • Lovebites 10:41 07.februar 2018.

    In mi idioti ji vsak mesec placujemo,da je ona lahko v rozicah.Jebe se njej,glavno,da dobi vsakodnevno dozo.Naj ze spoka v svoj rdec levi kot s svojimi cenenimi izgovori.

  • mici79 12:38 07.februar 2018.

    Kadar gre za resnične posledice bolezni, ponavadi ne čakajo toliko časa s pojasnili, ampak se trudijo čim prej razčistiti, kaj je bilo narobe. Meni se ni zdelo, da ne vidi na boben, kaj piše, ampak kot da se ji jezik ...prikaži več zapleta in ne more izgovoriti, kar piše. Meni je vseeno, kaj je bilo tisti dan z njo narobe, niti me ne moti, če dela še naprej na tv.

  • 2ac0d92f39c29bc3e6af65fb55ad1cdaa120ad13 00:28 08.februar 2018.

    Z vsem dolžnim spoštovanjem menim, da bi bilo bolje, da nebi komentirala teh dogodkov. Mislim da je tu storila napako. Se bo pa vsekakor v profesionalnem smislu pobrala. O tem sem prepričan.

  • Thomy 10:52 07.februar 2018.

    Kar očitno je, da je bila opita. A tega ne sme priznati, ker bi ji bolj škodilo kot te neverjetne razlage.

  • glicinija 12:24 07.februar 2018.

    sami izgovori, vsi krivi, ona nič. V privatnem sektorju niti mimo vratarja ne bi prišla

  • McClain 14:34 07.februar 2018.

    hahahahaha, Jim Carey, pol pa takoj Tanja Gobec.

  • mirror 15:48 07.februar 2018.

    Lahko verjamemo ali pa tudi ne. Glede na to, da je odziv zelo pozen, se nagibam na levo.

  • pericarežeracirep 15:11 07.februar 2018.

    Okoli nje so bili že vsi siti tega, da je bila vedno malo nacejena. V Odmeve so jo namerno spustili, da so se je rešili. Iz prve roke.

  • perhan63 21:30 07.februar 2018.

    AHAHAHAHAAHAHAHHAH

  • perhan63 21:35 07.februar 2018.

    KER MAJO ALKOHOLIKI ...NIKOL PRIZNAT..sej ni hudo vstaneš in rečeš sem tanja gobec in sem alkoholik.

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 15:37 07.februar 2018.

    od javne hiše alkoholnih manekenk in manekenov kaj drugega od laži ni za pričakovati

  • seos 15:17 07.februar 2018.

    1.Zakaj RTV tega ne objavlja nič?Ker če bi to bilo res kaj je T.G.rekla bi RTV to objavila takoj drugi dan,In zdaj so rabili celo večnost da so najšli kak izgovor.Ampak ta izgovor ne pije vode pri poslušalcih in gledalcih ...prikaži več kateri plačujemo RTV naročnino.

  • minimaxi 21:16 07.februar 2018.

    Tanja Gobec,ne nakladaj in nas ne obremenjuj s svojim larifarijem. Priznaj, da si prisla na oddajo direkt iz Bangladesa cez cesto. Tako kot mogi novinarji-voditelji pred tabo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.