Slovenija
357 ogledov

Telemach podpisal, da bo plačeval Pop TV in Kanal A, podražitve malo kasneje

Komentarjev 63
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • fritolin 20:29 07.december 2016.

    Bravo kar tako naprej....

  • fritolin 20:34 07.december 2016.

    Je pa zanimivo Zurnal , da ze par dni samo vi tole nabijate....Ocitno je to edino kar se bere pri vas ??????;))))))

  • Johan Spohan 20:36 07.december 2016.

    Ko si povedal brez česa bomo ostali sem planil v jok in bom neutolažljivo jokal celo noč in še nekaj dni. Res groza kaj bom zamudil. Oh pardon, sem že!

  • korektor 08:54 08.december 2016.

    Država je arogantna in ignorantska do potrošnikov, ker je povsem ustavila financiranje brezplačnega svetovanja: https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/zps-drzava-ignorira-potrosnike-ministrstvo-ni-res/328569

  • Ludvik Miholic 09:43 08.december 2016.

    jas bi totalno zabranil v sloveniji pop tv ker je to ena velika nevarnost to je ena spojonska tocka pod klinko tv programa

  • Presvetli 09:49 08.december 2016.

    Bravooo,Proplus pa je slovenski!! Bravo še enkrat. S tem si pokazal kdo samo laple........

  • jozicamurn 11:29 08.december 2016.

    To ni nič "slovenski program", ampak pro-Hillary pro-NATO ter pro-ameriški boss program, ki hoče postati lokalni voditelj njihove gnile propagande! Pika in konec.

  • mp5 16:02 08.december 2016.

    Ludve, pozabu si napisat, da za tem sigurno stoji JJ in, da bo za to še odgovarjal.

  • Dare Dado 18:27 08.december 2016.

    kdo bo pa gledal same reklame, gnoji

  • ode 18:34 08.december 2016.

    Prikrita reklama za telečji mah. Telekom je podpisal prej, šele nato teletina. Sicer pa teh dveh programov ne gledam in jih tudi ne bom.

  • kmetek 14:07 09.december 2016.

    odjavim TV naročnino takoj.

  • Uroš Mrvar 10:27 07.december 2016.

    Tole sem danes poslal na Telemach:V medijih se pojavljalo informacije, da ste se za lastno korist in dobrobit prodali oz. predali izsiljevanju POP TV, seveda na račun uporabnikov vaših storitev. Poudariti moram, da sem z vašimi storitvami, do ...prikaži več sedaj, več kot zadovoljen, vendar so me zadnje novice, kot večino Slovencev, zelo vznemirile.Več kot očitno, za prihodnje leto načrtujete podražitev paketov, na račun nesmiselnega bogatenja na vaš ???? in POP tv-jev račun. Očitno nam uporabnikom niste in nam ne boste dali možnosti izbite programske sheme, temveč nam jo boste vsilili, seveda z podražitvijo. Torej plačevali bomo več, za popolnoma isto ponudbo.Z omenjenim mailom vas obveščam, da v kolikor nam boste to podražitev vsilili na račun sramotnega sporazuma s POP tv, brezpogojno preklicujem vaše usluge.

  • pravičnik77 13:54 07.december 2016.

    sem se že pozanimal... vezave ni nobene, tako da ni ovir za odhod s telemach-a... zdaj čakam na njihovo konkurenco

  • Omega_v6 15:33 07.december 2016.

    Ko tako razmišlja pridem do enostavnega zaključka!! Zakaj bi pa imel trojko,če je pa dvojka dosti cenejša!? Itak pa na netu najdeš vse kaj rabiš!! Najlažje pa najdeš te stare filme,ki jih ponavlja PRO plus!!

  • Avatar praufo
    praufo 17:31 07.december 2016.

    pa dejmo malo razmišljat, tale poptv je že kr dobrih 20 let na sceni, le kako je preživel ... z oglaševanjem ... in kako bo v bodoče ... z oglaševanjem! ... naj pove po pravici koliko stane sekunda časa ... ...prikaži več. vse skupaj mi bolj smrdi po tem, da bi radi operaterji še kaj pokasiral, ki jim ni nikol dost, ... paj tole je kao izgovor, da bodo še v gorah gledal gorskega zdravnika in vsake 5 minut obilo reklam, najbrž preko 4g omrežja v HD ... treba je nekaj zaslužit, investitorji in lastniki čakajo na ... keš

  • allstarr111 21:47 07.december 2016.

    Pa sej ni problema, se obstaja en kup plačljivih tujih servisev, ki za razliko niti ne morijo z reklamami, pač plačaš tistih 10 eur mesečno, ter še za internet, pa si zmagal, naše programe pa itak lahko gledaš (vsaj dnevnik ...prikaži več in še kaka oddaja) preko interneta. Na ta način se bodo določeni operaterji sami sebi posrali v skledo, razen tistih ki pogojujejo IPTV z Internetom, čeprav gre tudi samo INternet lepo skozi isto infrastrukturo, ampak oni pač vedo kako je treba, ma so zreli k tepke za močno skupinsko tožbo.

  • Avatar praufo
    praufo 11:11 08.december 2016.

    zakaj so sploh tv paketi, to je tako kot bi poštar prinesel paket revij, pa čeprav te ne zanimajo, jih ne bereš in je polno reklam, naj bodo takšne revije in naj hvala bogu oglašujejo, saj morajo preživet, ampak tukaj ...prikaži več se vedno najdejo nekateri, ki zagovarjajo kako je treba nekaj plačat ... ok, plačaš tisto kar ti odgovarja, svobodno, kar te zanima in to je to, nikdar in nikoli pa ne morem pristat da bom še plačal oglasni prostor, ki ga ZELO DRAGO plača naročnik oglasa ... ok rtv mormo plačat in to je bolj gvišno kot smrt, in če je tako gvišno mamo pa tud pravico gledat ga, pa makar samo 5 min na dan, ... in če že mam kabelsko, naj se odjavim, zakaj

  • Koka 07:57 07.december 2016.

    Jst sem že nekaj časa na uspešnem "odvajanju" od POP TV in kanala A! Niti slučajno nisem pripravljen plačevati POP-a in A kanala, 80% itak samo reklame :(

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 09:58 07.december 2016.

    Enako tut jaz,v zadnjem letu sem to sranje od POP in A jarka gledal samo pod prisilo v bolnišnici in to zarad sobolnikov v sobi,in še enkrat ugotovil, daj je ta TV drek od dreka največji drek.

  • Avatar praufo
    praufo 13:13 07.december 2016.

    a ti slučajno telemach kaj odgovarja, ker problem je v tem , da zakonodaja jih ščiti, keša majo za najdražje odvetnike, in tudi zakonodajo imajo podkupljeno, naši posrani poslanci so itaq skor vsi podkupljeni in vse lepo lavfa ... ubogi ...prikaži več folk je pa treba ožemat

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.