Slovenija
1492 ogledov

Telemach spreminja pakete in draži

Komentarjev 79
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Anastazija234 16:48 16.februar 2016.

    tale telemach.... naj si uredijo nove kadre (spodobne za vodenje evidenc in upravljanja samih podatkov in pogodb strank), ker tole bi še en Cerar boljše vodu (pa sami dobro vemo kako mu gre z državo ;)) KATASTROFA!!!!!

  • puys 09:45 17.februar 2016.

    Jaz v tej novici vidim tržno nišo za nove operaterje. Internet za 10 eur na mesec. Ogromno ljudi ima internet samo za občasno delo in te bi pridobil k sebi brez težav.

  • Vesna Dolšak 22:42 17.februar 2016.

    Hvala, lahko bi pa pisalo ali so z DDV ali brez, ne pa kar tak "po domače".

  • Vesna Dolšak 22:43 17.februar 2016.

    Enkrat, ko sem klicala, sem bila 40 minut na telefonu, da sem dočakala, da se mi je nekdo oglasil, kar se mi zdi katastrofa. Kot da imam čas celi dan viset na telefonu?! Očitno nimam drugega dela.

  • Vesna Dolšak 19:50 18.februar 2016.

    S tem se pa motam delno tudi strinjat. Jaz s serviserji nisem nikoli imela težav, ko je rekel, takrat je prišel. Edina težava je v tem, da na tel. ne dobiš nikogar 2 uri, čez serviserje nimam pripomb. Kar so ...prikaži več rekli, so naredili in to ob času, ko smo se dogovorili. Edino en je bil pred leti, ki ni imel pojma, serviser. Sem se pisno pritožila čez njega in so mi zmanjšali račun za 3 dni, ko mi ni delal internet zarad bukseljna.

  • Phonak 13:17 16.februar 2016.

    Kaj tak jokaš če ti grejo v nos? Pač se odloči za drugega ponudnika, ki bo bolši in ugodnejši do tebe. :) Zdejle maš cajt, ker kot vidš pri tej podražitvi paketov lahko brez stroškov odstopiš od pogodbe

  • jnovak 13:54 16.februar 2016.

    Koji kurac si se pa vezal? Saj ti ni bilo treba sprejet ugodnosti...Svi bi vi da jebete, a da ne uđe.... Tle pišeš kot da ima samo telemach anekse k pogodbi. In pa odnos serviserjev je vedno primeren odnosu stranke. ...prikaži več Iz tvojega pisanja lahko samo sklepam da si funkcionalno nepismen, da nimaš pojma o IT in da ti ni nič jasno. Če je prvič pri tebi v bajti kabel precvikan, in ti ne dela..bo dokler ne zamenjaš kabla še vedno fuč. Pa tudi če stokrat kličeš. Ni čudno da imajo podporo zasedeno, če se morajo reveži s takimi debili ukvarjati...

  • Papaja Popi 13:56 16.februar 2016.

    Sicer so pa vsi ponudniki isti.Najprej te vabijo, da greš k njim, potem te pa oskubijo.Reklamacije so pri vseh porazne, ignorantske, dobesedno se ti smejejo v obraz in te hočejo v nekaj prepričati , kar ni res.Tušmobil ...prikaži več je bil slab , ampak Telemach je pa še slabši in če ne bi bil cenovno ugoden, bi že marsikdo šel drugam.Pri nas ni prave konkurence.

  • arhivsko 14:13 16.februar 2016.

    Pri meni, identična zgodba. Ko sem jim napisal pritožbo pa mailu sem po enem tednu celo dočakal odgovor. In v njem pojasnila, kot da so namenjena 10 letnemu otroku.Seveda, pa nič ne obvestijo. Spremenijo IP in spet - nobenega obvestila.

  • Papaja Popi 15:43 16.februar 2016.

    jnovakpopolnoma si zgrešil bistvo.Ravno takšni, kor si ti so za šalterji in na reklamacijski številki.Žal z tebi podobnimi , firme pridejo na slab glas.

  • jnovak 20:07 16.februar 2016.

    S čim sem zgrešil bistvo? Funny thing je da sam lahko pohvalim telemach in imam izjemno dobre izkušnje s serviserji in tehnično podporo, tukaj pa nekdo pizdi čez vse brez kakršnekoli osnove..

  • Božidar Dinič 08:41 17.februar 2016.

    uprava je tam v drekahamsmo pravili všoli

  • malonaokoli 07:42 17.februar 2016.

    jaz sem imel veliko prekinitev tako na sliki kot po telefonu, vsak dan sem moral izklopit in zopet priklopit pa še so obstajale motnje in to v bloku sredi večjega mesta...po dveh letih sem iz kabelskega operaterja prešel na telefonski ...prikaži več ponudnik in je manj šumov, motenj prekinitve itd...

  • malonaokoli 07:47 17.februar 2016.

    Telemachova lastovka je eksemplar slabe naložbe...preverjeno na vikendu...ko je bil dež nismo imeli signala, ko je snežilo nismo imeli signala, ko je bilo oblačno je prekinjalo...delovala je samo ob lepem mirnem vremenu, takrat pa smo mi bili raje vzunaj, kot pred TV.

  • rhombur 07:51 17.februar 2016.

    Kupuješ po pol vrečke čipsa in pol zobne paste, ka-li?

  • Skippy 07:51 17.februar 2016.

    Niso naši nič krivi za to. Na trgu pač lahko kupiš samo pakete. Saj tudi novega avtomobila ne moreš kupiti s samo 3 gumami, četudi si še tako želiš.

  • Božidar Dinič 08:23 17.februar 2016.

    ćista resnica g presvetlini pa mi jasno koga vi ppokličete na direktno številko mogoče tistega ki ga mi čakamo cel dan tudi zaman včasih to po mojem nisopodatki za javnost da neboste prijatelja spravil v težave

  • Božidar Dinič 08:25 17.februar 2016.

    kratko in jedrnato

  • Božidar Dinič 08:26 17.februar 2016.

    kratko in jedrnato

  • Presvetli 13:59 16.februar 2016.

    Ta pametni a mi lahko poveš,zakaj mi hitrost enkrat dela normalno,ko pa zdrmajo preograme in gre nazaj na nastavitve pa ne dela hitrost kot bi morala!Daj ,če že pišete potem vsaj preberite kaj sem napisal!Pa o tem kdo je pismen ...prikaži več si sam povedal,vse o sebi s svojim nagovorom jnovak!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.