Slovenija
1492 ogledov

Telemach spreminja pakete in draži

Komentarjev 79
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dixon 10:25 17.februar 2016.

    A ti se nikoli ne zatipkaš? Valda da ni kul, da se tako zmotijo, ampak jih lahko komot pokličeš in ti bodo razložili, če bo za tebe tudi kakšna sprememba. Saj ni tako težko...

  • maresem 10:31 17.februar 2016.

    ne deluje na vse vsiljive reklame.

  • evelux 12:52 17.februar 2016.

    Nikoli Telemah

  • malonaokoli 13:00 17.februar 2016.

    ne nakladat, vsak dodatek moraš doplačat !

  • malonaokoli 13:02 17.februar 2016.

    a ti si pa še z zgornjim delom v vrtcu ? s spodnjim pa pri telemachu.

  • Vesna Dolšak 22:35 17.februar 2016.

    Točno tako, se strinjam "malonaokoli".

  • Vesna Dolšak 22:40 17.februar 2016.

    Jaz še čakam na odgovor na moj mail, ki sem jim ga posalal, Peter Klepec. Upam, da ga dočakam. Če nisem bila preveč ostra. Upam, da bom razumela njihov odgovor za vrtčevskega otroka. Če sodim po tem, kaj so mi ...prikaži več nekoč rekli po telefonu, ko sem reklamirala, da mi na enem kanalu ne delajo več podnapisai, raje ne ponavljam, kake gluposti. :)

  • Vesna Dolšak 22:41 17.februar 2016.

    Tisti njihov letak, v katerem pravijo, da se spreminjajo paketi, je eno sranje od obvestila. To je kr nekaj brezveze. Če človek leta plačuje mesečno uporabo teh njihovih storitev, bi pa že pričakovali, da bi sporočilo o zamenjavi paketov bilo ...prikaži več malo bolj osebno in podrobno.

  • Vesna Dolšak 19:53 18.februar 2016.

    Itak, da so študenti na liniji, ko kličeš. In dali so jim navodila, da čim več napak rešijo po telefonu, zato včasih klatijo take, da crkneš.

  • Vesna Dolšak 19:54 18.februar 2016.

    Božidar, tudi meni je nekoč dal serviser svojo drektno mobi številko, ker serviserji nimajo nobene veze s Telemachom, oni le pogodbeno delajo za njih. Kolikor mi je znano, tako je vsaj včasih bilo.

  • Benjamin Hojnik 09:27 19.februar 2016.

    Tole si fasal adware virus, ki ti stalno servira reklame vsepovsod.

  • Avatar Leon
    Leon 15:50 16.februar 2016.

    Vsi operaterji imajo zaslužek !

  • Avatar praufo
    praufo 22:18 16.februar 2016.

    Vsak je kopal za svojo optiko ali za svoj kabel, pa če je mesto stokrat prekopano. Samo, da je moje. Kljub temu, da ima telekom mnogo neizkoriščene optike, da ne govorimo o prostih kanalizacijskih vodih. Vse to je počel T2, ...prikaži več kjer je bil na čelu gospod, je bil nekoč skoraj na čelu telekoma, g. Kramberger.

  • Avatar praufo
    praufo 22:24 16.februar 2016.

    Danes ta firma ne vem na kakšen način še lahko posluje, se pa govori sledeče, da bodo na trgu samo trije in sicer : telekom, telemach in simobil (kupil t2). Tako sem bral. Telekom si po mojem že dolgo več ...prikaži večč ne lasti vsega kar je zgradila ta država. Po zakonu bi moral vsak lastnik infrastrukture dati svoje proste kapacitete na razpolago. Kar je pa samo terorija. Telekom je še v lasti RS, telemach je tuji, simobil je tuji. Ampak še enkrat pravim, kdor ima možnost, kjer jo ima tam bo kasiral. Seveda v zameno za storitve četudi jih ne potrebujemo.

  • Ejsi_Disi 08:21 17.februar 2016.

    AdBlock si inštalirej. Niti ena reklame se ne prikaže.

  • Presvetli 13:22 16.februar 2016.

    Ti izgleda neznaš brat?Če imaš kakšno njihovo aparaturo moraš doplačat rabo do izteka pogodbe!Preden men nekaj pridigaš si preberi v članku,če že neznaš brat pogodbe!

  • korisnik_362 14:19 16.februar 2016.

    Cene vključujejo DDV.

  • Presvetli 14:31 16.februar 2016.

    jnovak,daj povej,od kdaj imajo vezavo za kurac??In kako to skleneš,ker vidim,da si ti to dobro vpeljal,ker si tako zadovoljen z njimi!!??Ali si pa samo zaposlen pri njih pa te seveda držijo za ono poleg tvojega organa,pa se ti stopil na ...prikaži več žulj z resnico!!??Zanimivo,da tega predlaganega paketa katerega ti omenjaš ni v zgornjih tabelah!!Bom danes povprašal o tem paketu,če je ugoden in pocen bom priporočil drugim in ti tukaj jutri napisal,da se boš lahko za organ dolgoročno vezal!!Upam,da ti je zelo všeč ta vezava!

  • Thomy 17:32 16.februar 2016.

    Telemach ni slab, a te podražitve so zelo zoprne. Z lastnih izkušenj lahko povem, da v Kopru: (1) televizija dela zanesljivo, (2) osnoven paket interneta je že dve podražitvi nazaj bil 3x prehiter za normalno družinsko porabo, (3) telefona ne ...prikaži več rabim a ga moram pač imet. A ni tako lahko menjat operaterja, saj ti drugi mora spet potegnit kabel do bajte...

  • Avatar praufo
    praufo 22:13 16.februar 2016.

    Telekomunikacije v sloveniji so poglavje zase, ne samo da imamo največ traktorjev na prebivalca in največ trgovin na prebivalca, malokdo ve da imamo največ položene optike na prebivalca, kar je absurd.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.