Slovenija
15034 ogledov

Testiranje celotnega prebivalstva: Slovenija kot Slovaška?

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 07:38 24.oktober 2020.

    "Premier: Testiranje je edina možnost, da se izognemo popolnemu zaprtju"...Zakaj je test edina možnost? Recimo da se vsi testiramo in ugotovimo, da smo vsi okuženi ali pa nismo okuženi, kaj s tem podatkom? Pa tudi, ti podatki niso zanseljivi, samo ...prikaži več to trobijo, in spet zakaj je to potem edina možnost? Ali pa so mogoče v ozadju PROVIZIJE in PROCENTI za kupljene PCR teste? Vlada nabavlja, testi se porabljajo in ponovno nabavljajo, provizija pada v žepe, vse pod pretvezo zaščite zdravja...

    • optimist11 20:28 24.oktober 2020.

      Ali pa so mogoče v ozadju PROVIZIJE in PROCENTI ? to ni vprašanje ,to je dejstvo. 50MIO ni mali denar.

    • fiston 22:10 24.oktober 2020.

      Ja samo očitno premier ni opazil, da je že vse popolnoma zaprl. Tako bi bilo zdaj samo še 50 milijonov proč vrženega denarja, oziroma tam 25-30 milijonov bi spet pristalo v kaki malhi.

  • Avatar ovca
    ovca 08:17 24.oktober 2020.

    Eno vprasanje but*alskemu premieru. Kje je logika testiranja celotnega prebivalstva (izvzete vase provizije banda)? Kaj se pridobi iz tega podatka? Nic. Zajaj nic? Po vasem ga lahko clovek dobi 2x (torej teoreticno triktat itd). Virus mutira,kar je logicno. Torej boste ...prikaži več rajo restirali kolikokrat? Dokler ne boste pokradli vsega,kar se pokrasti da? Dokler nam ne boste vsilili cepiva? O*D*J*E*B*I.

  • Mesija 09:17 24.oktober 2020.

    Govedo brezobrazno a še niste dojeli kaj počnete? Svet se prebuja ker je odkril največjo prevarro v zgodovini, vi bi še kar testirali in terorizirali svoje državljane. Kupite si karto za na mars ker se vam grdo piše.

  • Avatar ovca
    ovca 09:08 24.oktober 2020.

    Sicer pa,glede na njihovo brezpredmetno blejanje mi je veliko bolj verjetno,da ne bodo iskali virusa (ker je tobidiotsko), ampak bodo delali banko nasih dnka. Moram ponovit,da odjebite?

  • izy 08:00 24.oktober 2020.

    In to naj naredijo v privat zdravstvu, da bodo ja milione potegnili banda pokvarjena. Najprej naj gre na testiranje za droge vsi v parlamentu in vsi predsedniki državnih podjetij z vsemi direktorij vred!

  • Avatar Leon
    Leon 09:26 24.oktober 2020.

    Hitri testi hitri zaslužek za prijatelje velikega vodje . Treba je državo zapufat potem pa prodat Habsburžanom .

  • zlatka0 09:20 24.oktober 2020.

    Najprej je treba vedeti da se je Slovenija rešila diktature 1990 ,zakaj?zato da danes smo pod drugo diktaturo! Človek je svobodno bitje.lahka odloči zase kar hoče, če je na tem tudi do autanazije so mu dali pravico .to so pa ...prikaži več ponovni stroški da si bi nekdo dal zaslužek v žep. z testiranjem ljudem poškodujejo membrane to je dokazano , nekdo z company želi odstraniti 80% naroda ,medtem pa narašča število multimilionarjev in multi revežev. Naslednje poteze so da uničijo in prevzamejo vsa podjetja

    • Janez_53 13:19 24.oktober 2020.

      KAKŠNE MEMBRANE ti poškodujejo??? KDO je dokazal??? Mater ste eni kreteni na kvadrat!

    • simona32 14:23 24.oktober 2020.

      Žalostno kako se je prodala večina zdravnikov, strokovnjakov in tistih, ki se imajo za intelektualce. Mnogi imajo pa izgovor, da so takšne direktive. Dokazi sploh več ne štejejo. Morda je že dolgo tako, a s korono je priplavalo vse na ...prikaži večna površje. https://2012-transformacijasvijesti.com/koronavirus-kovid-19/novinari-se-pitaju-zasto-im-ne-vjerujemo-razlog-je-jednostavan-a-zove-se-cenzura-i-propaganda

  • Avatar Leon
    Leon 09:30 24.oktober 2020.

    Pred vrati je zakon o obveznem cepljenju vseh Slovencev ! To je farmacevtski fašizem .

    • Wandrouc 15:23 24.oktober 2020.

      Noben nima pravice odrejati obveznega cepljenja... Še najmanj pa s totslno nepreiskušenim cepivom, sumljive vsebine in nepreverjenih posledic...

  • lulibuc 09:13 24.oktober 2020.

    Odjebite mafija fašistična. Samo preko mojega trupla.

    • zorman63 10:11 24.oktober 2020.

      Si že mrtev.

    • lulibuc 10:52 24.oktober 2020.

      zorman, seronja, brigaj se zase in zadrgni si nagobčnik, da se ne boš že danes stegnil. Pozdravlja te Gates

  • Avatar DagobahCitizen
    DagobahCitizen 09:05 24.oktober 2020.

    [ Tisti, ki bo zavrnil testiranje, bo moral 10 dni ostati doma ali pa mu grozi ... ] Bravo ! Vse bomo storili, da zaščitimo cepljene.

  • Pepi 10:42 24.oktober 2020.

    Testiranje celotnega prebivalstva ne bo ustavilo virusa (kmečka logika,test ne zatre virusa),ne zatiskajmo si oči,virus obstaja in bo obstajal,dokler ne bo zdravila,ki bo uničil ta virus in to ne samo pri nas,ampak v celem svetu,zato vsakršne aplikacije ,testiranja in podobno ...prikaži več je pesek v oči,raje naj vlada uspostavi zdravstvo ,ki bo kos tej bolezni,pol leta so trobili,da bo drugi val in kaj so storili,NIČČČČČČČ

  • Carbon 10:36 24.oktober 2020.

    Ohoho a zdj bi meli pa od vsakega državljana DNK! A nabava čipov je že stekla, kdo bo to nabavljal vsadke za nas?! Mim mojega trupla, ne dam jim niti kocine!

  • Ender3 11:31 24.oktober 2020.

    Kaj nam ni jasno?, to ni virusna, marveč PCR pandemija zastraževanja in dober biznis proizvajalcev, teh brezkoristnih testov. In ko, če bi stestirali vse državljane, bi dobili nesigurne (nerelevantne) rezultate, ki bi veljali 72ur. Že v tem času bi mnogi ...prikaži več negativni postali pozitivni in obratno. Zapravljen čas in denar, učinek pa nikakršen. Kdo je tu nor !

  • Janez_53 13:14 24.oktober 2020.

    Testiranje celotne populacije je kretenski ukrep, za katerega je škoda denarja. Že čez en dan, en teden je slika lahko bistveno drugačna.

  • Mesija 11:21 24.oktober 2020.

    Pohitite s testiranjem, ker drugače se boste prehitro znašli na zatožni klopi za storjene zločine proti človeštvu. Ni vse teorija zarot, kot želi mafija prikazovati. https://www.youtube.com/watch?v=S3YQ32t8Cqw

  • simona32 14:34 24.oktober 2020.

    S tole korono sem pa res izgubila zaupanje v zdravstvo, nobenih dokazov, znanstvenih odgovorov, strašna cenzura in ustrahovanje, nenehna propaganda za cepljenje proti gripi, nič pa o tem kako je potrebno krepiti imunski sistem.. Po vsem tem se bo marsikdo ...prikaži več vprašal kako dobronamerno je testiranje?? Logično, da testi niso zanesljivi, ampak vsa razumnost je odpovedala.

  • Decko 11:56 24.oktober 2020.

    Pusi k.... albanec pokvarjen

  • vzev 13:07 24.oktober 2020.

    Takšen ukrep bi pričakoval, od te pokvarjene vlade, ne pa od drugih držav. To, da bo pa šla ta vlada posnemati ta ukrepov, pa sploh ne dvomim, ker so uvedel še vsako neumnost, ki jim je prišla v glavo. Kaj ...prikaži več ti bo množično testiranje rešilo? Da bi množično testiranje pomagalo, je potreben čisto lockdown, pa še to nebi rešilo nič. To pomeni, zapreti meje (pa to ne samo za par dni), zapreti ljudi v hiše.

    • vzev 13:09 24.oktober 2020.

      Ker drugače lahko zjutraj prideš v kontakt z okuženo osebo, greš na testiranje in si tam negativen, potem pa trosiš virus naprej. Tako, da je to testiranje čista neumnost. Seveda, pa bo s temi testi nekdo mastno služil in zato ...prikaži več ne dvomim, da naša vlada ne bo takoj za to. Seveda pa sam ne grem na testiranje pa če mi plačajo.

    • Franjo Erman 17:40 24.oktober 2020.

      Po nemčiji nobenih testiranj, belgija, framcoja, anglija tudi ne

  • sedem 17:14 24.oktober 2020.

    Ne smemo pozabiti, da je test kratkotrajna slika stanja. Lahko je tisti z negativnim testom že zvečer bolan.... Tratenje denarja. Jaz sem proti.

  • sedem 17:08 24.oktober 2020.

    Sem starejša oseba, ki se striktno držim ukrepov, tudi poleti in v glavnem sem doma, ali v brunarici sama z možem brez stikov. Ne strinjam se s testiranjem, ker se mi zdi v mojem primeru nepotrebno. Mislim, da nas ne ...prikaži več ne more nihče prisiliti v testiranje, če ni vzroka.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.