Zdravje
99363 ogledov

Testiranje tudi za cepljene? To pravi predstojnica infekcijske klinike

Komentarjev 64
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • eminenca 13:22 30.avgust 2021.

    bil sem dvakrat ceplen, za testiranje ne plačam nič, karantena me sploh ne zanima ... nekdo bo odgovarjal za vso to sranje nič me ne boste testiral ... pozabite, jebem vam mater

    • smoljo 14:27 30.avgust 2021.

      po njihovem si premalo cepljen ...prvo so zagovarjali 2x in konc ,zdaj se igra nadaljuje 3,4,5,...

    • becar 14:57 30.avgust 2021.

      To je edini način, da se zdaj še tisti najbolj naivni zresnite in pridete k pameti. Bolje zdaj kot nikoli.

    • eminenca 15:12 30.avgust 2021.

      nimam se kaj zresnit , zresnil se bo kvečjemu božiček al pa skuštrana čarovnica ... enkrat naj se že odločjo kaj blebetajo in kaj pišejo, predsem naj pa odgovarjajo za svoje bedeastoče in poneumljanje folka ... ne jebem, če me ...prikaži več bo kdo hotel testirat, se samo brnem in grem , konc debate

    • krucefiks 15:45 30.avgust 2021.

      eminenca,kaj misliš kako poteka cepivo ki je v fazi testiranja,bolj se trobi da fino premislite bolj ste butnglavci gluha ušesa imeli ,verjemi da je to šele začetek komaj ena sezona je šla mimo,definitivno se boste v kratkem morali tretjič cepit ...prikaži večit če ne celo še letos četrtič,saj pravite da stroki treba verjet ,zdaj pa nadaljujte z testiranjem,prej ko slej bo pokazalo rezultate ,potem bodo pa prišla vrhunska cepiva ven,do takrat pa srečno vam.

    • rd2dmk2 17:47 30.avgust 2021.

      eminenca, vsaj termometer si kupi, da ko bo kazal 40 stopinj boš le zavil v bolnico.. ker cepljenje je tolk učinkovito, da boš skakal naokoli, že ko bodo vse tvoje beljakovine koagulirale v beton, ne sam v beljak. pa veliko ...prikaži večo zdravja ti želim in srečno.

    • eminenca 21:04 30.avgust 2021.

      jest testiranja ne bom plačeval , tud če je zastonj, mi ne bodo delal luknjo v nosu, bliža se jesen in še zima in nikamor ne boš mogel v notranje prostore ... plačajte teste, jest jih ne bom ... in ...prikaži več danes sem dobil mednarodno potrdilo , cel a4 format piše vse živo, naredu bom še kopije, potem pa samo predložim ... no ostali se pa testirajte do konca in naprej , pa plačajte

    • eminenca 21:11 30.avgust 2021.

      ne ne smoljo , dokument je dokument, ki velja do preklica ... že tako se ne držijo pravnega reda, potem bo pa še slabše

    • eminenca 21:19 30.avgust 2021.

      dokument ima naziv "EU digital COVID potrdilo" , navedni so sebni podatki vrsta cepiva , datum ... nikjer ne piše do kdaj je veljavno, kdaj preneha, ali kaj podobnega ... skratka za enkrat na nov vsakumur, ki mi bo težil ...prikaži več za kar koli ... ani to pošteno? hočejo ceplenje, imajo ceplenje ... in zdej hočem mir

    • krucefiks 21:26 30.avgust 2021.

      vsi hočemo imet mir,pa da nobeden za nobenega ne ve al je cepljen ali ne ,ravno zaradi tega se gre .Nobeno potrdilo ,saj nismo govedo matr

    • eminenca 22:13 30.avgust 2021.

      ja seveda smo govedo, še slabše smo ... sej s tem se ve kdo je ceplen ... če ti pa to ne paše pa vsake dvadi kurblaj avto pred abulanto pa palčko v nost (dokler še nima lukne) + plačilo ...prikaži več ... to imajo lovenkčki rajše, sploh pa zato, da po malem trošijo ... ker eni majo, majo

    • krucefiks 22:26 30.avgust 2021.

      vzemi si kak dan dopusta zase pa pojdi na en dolg sprehod pa smiri živce

    • krucefiks 22:28 30.avgust 2021.

      od prvega dne korone in do danes se nisem testiral ,niti cepil in se tudi ne bom,ne vem kaj vam je folk ,čist preprosto je

    • kapibara1 10:09 31.avgust 2021.

      eminenca- sam si rekel dokler ga ne prekličejo ! Pa misliš da je to velik problem. ni datuma veljavnosti, ni datuma zapadlosti.. vse se da.. "Skrapucalo" letnik 2021 so od danes naprej NE veljavni..- tako nekako bodo objavili !

    • eminenca 14:10 31.avgust 2021.

      krecefiks , ti se sprosti, jest sem vsak dan, samo da me razni bedaki spravijo v slabo voljo ... ti ne rabiš nič, ker si nabrž v neki koči nekje , kjer ni nič od nič, ruralno naselje, kjer se ...prikaži več pa kaj dogaja, je pa druga zgodba ... seveda je še toplo, bliža se hladnejše obdobje in nikamor te ne bodo spustili ... zate pač to ni problem, ker boš v koči zakuril ogenj in lepo tam spal ... različno živimo

    • eminenca 14:16 31.avgust 2021.

      dej kapibara, malo mozek ... mnogo folka je neceplenega in seveda še pohavle vredno, razni hribovci ala krucefiks, ne rabi niti testa ... in zdej ti men tumbaš, da je to vse fake, ... ok , obstajajo novinarji , pokazal ...prikaži več jim bomo dokument, oni ga bodo objavili, potem bo pa božiček in čarovnica beovič povedala, če je vse skupaj fake ... odgovor bo pa tudi veleumni jajo ... ga bom že najdu čeprav ne uporablam ubogega twiterja, za čivkanje

    • krucefiks 14:57 31.avgust 2021.

      eminenca ,službeno sem skozi v dalamaciji ,split,,zadar ,v koči sem bil nazadnje pred 10 leti,nikoli se testiral še,cepil pa se definitivno ne bom.O čem ti govoriš sploh,jaz sem obkrožen z ljudmi vsak dan ,nikjer se nič ne dogaja,vsi poslušamo da ...prikaži več se korona dogaja tam nekje,sploh več ne trzam na to,ker je vse lari fari

    • krucefiks 15:00 31.avgust 2021.

      poznam ki so bili bolani za covid ,edini dokaz da so imeli covid je test???',ta test pa se ve kako je dober,če pokaže pozitivno na coca colo,redbull,marmelado in celo mleko .Zboleli so pač kakor do sedaj angina,gripa ali celo navaden ...prikaži več prehlad ,nekoga bolj zagrabi nekoga manj,tako je bilo in še bo.

    • eminenca 15:08 31.avgust 2021.

      ma dej ne bluzi, službe no v dalmaciji, ne me basat , al si skoz dol al pa nis, le kako prideš v slovenistan brez česar koli ... očitno maš veze, meja se ne da kar tako prestopa brez testa ...prikaži več ... mojster krucefiks ... sej že ime ime pove, da si en ta prav peklenšček, ki mu nič ni treba ... ne me preveč basat ... jest sem se cepil, da imam mir, ne zarad zdravja, a teb to ni jasno ... tukaj v slovenistanu ne morš nikamor brez pct ... ostan v dalmaciji , pa uživaj poletje

    • krucefiks 15:26 31.avgust 2021.

      tranzit butl

    • eminenca 15:29 31.avgust 2021.

      ja sej za kamijondžije pa nič ni treba ... vse je prosto, dokler si na kamionu, bo super, najbolj da kar tam spiš

    • krucefiks 15:41 31.avgust 2021.

      eminenca ti si ena prestrašena ovca,nič drugega,sam meketaš,za svoje zdravje skrbi sam ne pa da se prepuščaš drugim,sploh pa naši stroki,bodi karakter,zdaj pa požri to moško,kar je je

    • eminenca 15:55 31.avgust 2021.

      no sej boš rabu kakšno zadevo, pa te bodo napotil na test, ... potem pa večkrat test, pa po testu še v karanteno ... sistem je tak jest si ga nisem izmislu, ampak teb očitno ni jasno , da vojne ...prikaži več še ni konec, ampak je na začetku ... in še kako se boš hvalu , da nič ne rabiš, ne testa, ne nič ... ja, ja ... počak še mau, potem se pa javi, malo za blejaj , pa da vidmo kdo je ovca ... ne bit preveč pameten, da ti ne bo škodval

    • krucefiks 15:57 31.avgust 2021.

      od 13 julija je že tako,pa se še nisem

  • krucefiks 13:09 30.avgust 2021.

    morda zdaj pogruntate da ste samo številka farmaciji,bognedaj da cepljeni zdaj prekinete z cepljenjem,svoboščine bodo vzete vsem ,kup umrlih zaradi strdkov ,iz moje okolice ,vse skup je en nateg,teorija zarote ni več teorija

  • Avatar pantani
    pantani 13:15 30.avgust 2021.

    "Tako, da je popolnoma možno, da je prišlo do padca imunosti", kot sem rekel, 2x na leto se bodo morali špikat!!!

    • PaPajapopi 14:15 30.avgust 2021.

      Če so bo treba 2x cepiti na leto bo še dobro, ker ko enkrat ugotovijo, da lahko ovce vodijo kolikor hočejo...

    • Avatar Leon
      Leon 17:23 30.avgust 2021.

      Kaj pa cepljenje proti gripi ?

    • rd2dmk2 17:48 30.avgust 2021.

      dokler bo mesto za špiknit, nič prej nehat..

  • alexander6 15:57 30.avgust 2021.

    "Prepričana sem, da bo sčasoma tudi to potrebno, če bo začelo število primerov naraščalo, zlasti, če bomo ugotovili, da so bili prenosi od cepljenih oseb na druge," na vprašanje, kako komentira očitke, da se cepljenim, čeprav so potencialni prenašalci virusa, ...prikaži več ni treba testirati, odgovarja Lejko Zupančeva. Če se seveda to zgodi, potem se cepil več ne bo nihče. To je dejstvo!

  • Gandi123 13:24 30.avgust 2021.

    Nova droga, COVID 19, ko enkrat začneš, si stalno na igli. Zato pa je direktor NIJZ dr. Krek, strokovnjak za drogo!!!

    • smoljo 14:31 30.avgust 2021.

      on ni strolovnjak,je sam diler metadona

    • Gandi123 14:41 30.avgust 2021.

      Z metadona se je preusmeril na Moderno, AstraZeneca... 🙂

    • bobubob 13:06 31.avgust 2021.

      Problem s Krekom je predvsem v tem, da je navajen ukazovati odvisnikom (ki to res potrebujejo), sicer pa človek njegov vzvišeni način komunikacije težko sprejema, saj nekateri vemo tudi tisto, česar on noče/ne sme povedati. Narod se namreč pogovarja. Tudi ...prikaži več levi z desnim. Končno.

  • Markus 17:04 30.avgust 2021.

    Leta 2017 so v parlamentu razpravljali o testiranju vladnih usluzbencev...glede alkohola...in nedovoljenih substanc...!!! Enoglasno so sprejeli...da je vsako testiranje posameznika krsenje osebne pravice....in grob poseg v clovesko telo...!!! Tudi zdaj se ne testirajo...cepljeni tudi niso...pa jih je preko 200tam na ...prikaži več kupu...z vseh koncev slovenije...??? Bi to kateri novinar vprasal kakega strokovnjaka...??? Kaj so oni bogovi...??? Mi pa teleta...???

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 14:43 30.avgust 2021.

    Ne nam srat s tem, da imajo cepljeni in hospitalizirani, ki so v bolnici zaradi Covida "nekaj pridruženih bolezni", če hkrati ne poveste koliko teh bolezni imajo necepljeni, ki so tam... In nimate niti enega dokaza, da ta cepiva proti ...prikaži več delti sploh delujejo...Tu vas povozijo vse študije od Izraela do Islandije... Vsekakor vse dokazuje, da je prebolelost veliko bolj učinkovita kot cepljenje, ki pa onemogoča naravno prebolelost in bo v bolnišnice vedno bolj trpala tiste z 2x, 3x, 4x cepljenimi..

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 18:19 30.avgust 2021.

    Kdo zdaj koga tu zajeb.... Tisti ki smo zaupali zdravnikom smo se cepili in zdaj naj se še testiramo. Tisti ki vztrajno zavracajo cepljenje se nam smejijo da smo cepci. Kdo je tu nor???

  • egon 17:49 30.avgust 2021.

    Tisti, ki ste -smo se testirali, nismo opravili državljanske dolžnosti, kot je zgoraj navedel LukaMB, ampak smo izpolnili želje vlade in strokovnjakov očitno za njihov biznis. Sedaj pa opažam, da je kar precej cepljenih in skoraj noben necepljen okuženih (v ...prikaži več mojem kraju). No sedaj se bomo pa šli spet vsi testirat. Tako jaz nikakor več ne podpiram cepljenja in ne obsojam necepljenih, ker mi v vsakem trenutku lahko dokažejo, da so varni, kar pa ne morem trditi za cepljene.

  • Gandi123 18:51 30.avgust 2021.

    Cepljeni so prodali svoje zdravje zaradi privilegijev. Privilegiji se ukinjajo, zdravje pa ???

  • marko345 16:05 30.avgust 2021.

    Če se bodo morali cepljeni testirat, potem se cepil ne bo nihče vec. Ga Slejko , govorite neumnosti in to že zelo dolgo. Kar se pa virusa tiče pa ga Slejko narod ve več od Vas, saj veliko pred Vami ...prikaži več preberejo najnovejša dognanja znanstvenikov. Prosim Vas, da nehate blodit, ker delate škodo s svojimi blesavimi izjavami in tudi zaradi vaših nebuloz se marsikdo ne cepi. Utihnite, lepo Vas prosim.

  • munja 15:36 30.avgust 2021.

    Če bi že nekaj časa nazaj omejili sprehode na jug, kjer se ni nihče držal nobenih pravil in natančno pregledovali teste teh sprehajalcev, ko so prihajali nazaj v Slovenijo - bilo je veliko ponarejenih testov - bi bila danes slika precej drugačna.

  • dani5 15:02 30.avgust 2021.

    Počasi prihajajo mehke zgodbice meglomešalcev na plan. A sploh kaj vedo? Zakaj prikrivajo podatke o hospitaliziranih cepljenih?

  • ančika 15:11 30.avgust 2021.

    Ko smo ze mislili, da smo pogledali in prebrali vse o evgeniki, Mengiju, Unit 371, crni psihiatriji itd itd zvemo, da med nami zivijo njihovi potomci, ki sodelujejo v gnusnih eksperimentih. Cakam trenutek, ko bodo cvilili kako so bili prisiljeni ...prikaži več v to in so samo izpolnjevali ukaze....

  • 71ec01873cb51205e2be0293d47412ebc9012328 15:04 30.avgust 2021.

    Baba lažeš kukr pes!!

  • evelux 18:07 30.avgust 2021.

    Pa kdo koga jeb.... cepljeni pa imeli so osnovne bolezni in kao preteklo je ze nekaj casa pa kako naj clovek verjame v stroko in strokovnjake , če se pa iz sebe delate norca nismo vsi blesavi ce danes govorite ...prikaži več eno drugi dan drugo pa kaksne strokovnjake imamo kozlas dobesedno kozlas .. ne verjamem več nikomur.....

  • Albatroz 18:33 30.avgust 2021.

    Lepo vas jeb…o prvo se cepte pol pa ste spet na začetku, kaj pa če sploh niso bili cepljeni in so samo za potrdilo izkoristili poznanstvo in €

  • dani5 19:47 30.avgust 2021.

    Kardiologija je bolj polna od COVID oddelkov.

  • kontrahan 19:55 30.avgust 2021.

    Eh ja, smo bili budale, pa norci, idioti, da imamo premalo IQ, pa še se bi našlo od fenov sds kake budale da smo ker se ne cepimo. Počasi prihaja na dan, da vidimo kdo so bili zavedeni. Največji štos ...prikaži več pa bo, da na ceste nismo šli necepljeni, ker smo bili proti cepljenju in da bodo urnebes naredili cepljeni. Se jim takoj pridružin,kot necepljen v njihovem boju.

  • bobubob 00:20 31.avgust 2021.

    Dr. Hiti pred časom: v cepivih so kovine... NZLOH takrat: njen pristop je neznanstven.... NIJZ takrat:neznanstven,zavajajoč pristop.... Japonci pred dnevi: 'cepiva' onesnažena,našli kovine, izločajo cca milijon enot 'cepiva'.. Dr. Hiti je bila danes zaslišana pred razsodiščem zdrav. zbornice zaradi laži ...prikaži večži in proticepilske propagande...sledi predlog za odvzem licence.. Francozi tožijo državo zaradi genocida. Tudi Izraelci, pa Avstralci.. Mi pa predsedujemo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.