Zdravje
99366 ogledov

Testiranje tudi za cepljene? To pravi predstojnica infekcijske klinike

Komentarjev 64
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • LukaMB 17:30 30.avgust 2021.

    Sem 2x cepljen z Moderno in če se bom moral enkrat samkrat testirati kot cepljen, vas pošljem vse v pi..o materno, a je jasno? Testirajo naj se necepljeni in to s plačilom 30 eur in na lastne stroške, jaz kot ...prikaži več cepljen ne bom za njih plačeval, saj sem opravil svojo državljansko dolžnost.

    • softundsicher 17:42 30.avgust 2021.

      Jah, zdaj bodo pa drugi krivi, da si se pustil nap***iti?

    • evelux 18:09 30.avgust 2021.

      Ne se sekirat sam si je kriv naj se testira in placa 30€ tako treba

    • dani5 18:11 30.avgust 2021.

      Kdaj bo tretji pik, pa n-ti.

    • bobubob 12:57 31.avgust 2021.

      Če so 'cepljeni' kljub temu kužni, za to niso krivi 'necepljeni' temveč 'cepivo' oz. del zdravstva ter vlada, ki vlada po načelu - deli in vladaj. Sedaj namreč nismo več levodesni temveč cepnecep. Del odgovornosti za svoje odločitve pa seveda ...prikaži veča nosi vsak posameznik.

    • dani5 14:06 31.avgust 2021.

      Na žalost so jih kar dosti nategnili. Prvo treba povzročitelja dokazat, potem prenos iz človeka na človeka. Pamet ujejo, dokazov pa ni.

    • LukaMB 20:59 31.avgust 2021.

      Dokazi so kar realni iz realnega življenja, izgubili smo zelo drage osebe. Vi pa pametujte naprej in se delajte kvazi znanstvenike, ki pobirajo vire iz interneta. Kaj naj rečem.

    • softundsicher 21:17 31.avgust 2021.

      Realno je, da se boš še letos testiral. Cepljen ali necepljen.

    • LukaMB 22:48 31.avgust 2021.

      Jaz se na vašem mestu ne bi hecal in delal pametne, vse je lepo in prav in zabavno, ko vztrajate pri svoji zmoti, dokler vas realnost ne udari. Želim vam, da ste vi in vsi vaši zdravi in da nikoli ...prikaži več ne dobite covid in če že, da ga prebolite s čim manj težavami. V mojem primeru smo izgubili kar nekaj oseb, ki so nam pri srcu in vsi so imeli še veliko življenja pred seboj. Srčno upam, da vas ne doleti to, kar je doletelo nas, da smo spremenili mnenje v sekundi. Do takrat pa srečno.

  • miro8 14:17 30.avgust 2021.

    Za pišoče v tej temi (ran za pantanija), ne bom rekel, da ste zelo skromnega intelekta, temveč, da ste kapitalni butli.

  • 123mojacebela 13:40 30.avgust 2021.

    Ti si prava eminenca pod narekovaji, malo si družbeno neodgovoren, mar ne?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.