Magazin /magazin/vip
152 ogledov

Težki dnevi za Savino Atai

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bingo11 15:53 24.februar 2016.

    Ni edina. Ni ne molzejo samo posameznik-ki/ce. Cele oranizacije to delajo. Molzejo samo tiste, ki se molzti pustijo. Pika!!! Amen!!!

  • Notsocommon 11:12 16.februar 2016.

    Mogoče je prišla do spoznanja, da imajo goji jagode ravno iste hranilne vrednosti kot jagode, ki mi rastejo na vrtu. No, s to razliko, da so moje sveže, tiste pa so tenstane in zasute s sladkorjem zato, da zdržijo pot ...prikaži več iz Kitajske do mene...

  • edvard 19:51 16.februar 2016.

    Joj kako mi gre tale afna na jetra.....pa naj že gre enkrat v Grčijo k nejenem "zaročencu".

  • ski-per 11:31 17.februar 2016.

    ajoj....pa tale je izgubila uro, koledar, zemljevid in orbito. se sploh spozna na uro, al sam na evrčke? kje je njen odgovor????? sicer sem pa ovca js sam, ki se spustim sprovocirat in na tak nivo, da sploh odprem tak ...prikaži več prazen članek.....hehehe ;)

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:37 20.februar 2016.

    Glede na to,kolk ajta mate tale naslov na prvi strani,bi moral napisat Težki meseci Savine pa še nekej?Noben od vaših novinarjev pa ni zgodbe zaključil,tako,da ste en navaden polovičarski portal z butastimi novicami,žal................

  • smejka 17:17 20.februar 2016.

    Zgodba je nedokončana, ker se cmerica ni več odzvala.Tako, da gospod križar, če že berete ta "polovičarski" portal, ga morate tudi razumeti...zadnji stavek v prispevki pove zaključek.Razume ga lahko vsakdo po svoje, a mislim, da je jasno, da je želela le pozornosti.

  • Fanči Lj 14:13 16.februar 2016.

    A bomo še danes zvedl, kaj jo muči, pred kako odločitvijo je, če ste že taki naslov napisali......Jaz nimam proti nobenemu nič, sam neumno se mi zdi, če nekaj napišeš na FB profil ki je javno odprt, da ti potem ...prikaži več to brišejo,............. Res poden od podna taki narod..........

  • atzz 10:14 18.februar 2016.

    To je res ful novica. Vau.. Težke dneve preživlja nekdo. Ob tem seveda ne izvemo nič drugega, kot to, da ima težke dneve. Neverjetno! Težke dneve ima neka ezoteričarka. Šokantna novica res.

  • korli 12:42 18.februar 2016.

    naša krava ma tut težave,se goni ko prasica,bika pa od nikoder

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.