Slovenija
4424 ogledov

Tim Mitja Žagar: S podjetjem Iconomi dobil prek deset milijonov dolarjev

Komentarjev 57
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Aleš Šuštaršič 17:08 07.december 2016.

    Inflacija na katero nimaš vpliva ti vsak dan pobira evrčke, ki si jih težko prislužil....ti pa se obremenjuješ z TOKENOM v katerega so ljudje prostovoljno vložili.

  • Aleš Šuštaršič 17:17 07.december 2016.

    Tudi mi japijevci radi jemo in pijemo ter se zavedamo kaj pomeni imeti streho nad glavo.TV poneumlja ti povem...tudi tale žurnal ni nič drgače. Če ne bi bilo tega članka, sploh ne bi zdaj tukaj komentiral.

  • Aleš Šuštaršič 17:29 07.december 2016.

    Ta Johnny13a je pravi jony. Trudi se očrnit zadevo, ki je očitno sploh ne pozna.Res me zanima če si prebral whitepaper, da tako suvereno napadaš.https://www.iconomi.net/ICONOMI_Whitepaper.pdf

  • Johnny13a 12:16 06.november 2016.

    Tip od 17. Oktobra sploh ni več lastnik podjetja, ker se je izbrisal iz sodnega registra Češke. Njegova virtualna valuta je strmoglavila na desetino vrednosti. Družbe Iconomi ni nikjer vpisane. Družba Cashilla pa je registrirana na Češkem, v Brnu. Tale ...prikaži več članek ni v ničemer preverjen z javno dostopnimi podatki in gre za sponzoriranje striženja ovac, ki mislijo, da bodo bogati...Kdor ne verjame, lahko preveri na spletnem naslovu Justice Pika CZ.

  • tenzor 14:41 06.november 2016.

    Tudi pozni sheme obstajajo v kriptosvetu, tako kot obstajajo v običanjem svetu. Če ne narediš raziskave in si dovolj neumen da ne ločiš ponzi sheme od prave priložnosti si pač debil, in prav je da izgubiš denar. Trenutno kriptosvet še ...prikaži več ni dovolj mainstream da ga čisto vsak razume, tudi sam ga ne še razumem kot bi si želel. Po moje si ti eden takih, ki je tudi za internet govoril podobne stvari. Poglej se zdaj, na internetu komentiraš članek...

  • allstarr111 14:51 06.november 2016.

    Povej ti men eno stvar, jest recimo lačen, pokličem nekoga ki ni DINOZAVR kot JAZ, in on me bo uspel nekako nahraniti ?? Ne more bobena kriptovaluta, borza ali bilokaj kar nima dodane vrednosti, proizvest dobička to da ti je ...prikaži več jasno !! ČE pa ga pa ga lahko samo na način DA JE TA DOBIČEK KI SI GA TI DOBIL, NEKDO PRED TEBOJ IZGUBIL. Edino tako in nikakor drugač, Če pa misliš da to ne drži, potem pa nam dinotom razloži kako to poteka. LP pa brez zamere

  • jakec1575 15:28 06.november 2016.

    Sem precej dobro razumel kar sem prebral. Načeloma nimam nic proti alternativnem sistemu, vprasanje pa je, če je svet pripravljen na hitro unicenje posrednikov pri deljenju znanja, kode, in denarja. trenutno je to bolj vzporedni baloncek. Morda, nas bo ravno ...prikaži več ta resil ob morebitnem padcu klasicnih valut, pa vendar, trenutno so fantje prevec naprej oz predalec stran od realnega sveta, ki med drugim vlaga tudi v njihov projekt. Kje bos zaposlil vse ljudi, ki bodo ob sluzbo? Če je to bodobje 15 let ok, ce je to obdobje 3-5 let?? To pomeni porusitev precej sistemov. Se bojo presolali? pri 20 mogoce ze, pri 45 ali 50 pa ni vsak pripravljen niti zmozen. Niso vsi startuperji in prilagodljivezi. a te bos pa pustil lacne umret?? Evolicoja?? Mislim, da bi take glavce morale naslavljati trenutno veliko realnejse probleme sveta, ki so na vidiku preloma.

  • Johnny13a 15:47 06.november 2016.

    Kaj imajo "podobni projekti" s sranjem, ki ga on prodaja nevednim ovčicam, ki so nič drugega kot nepoučeni vlagatelji (naivneži po domače)?

  • markfi 16:33 06.november 2016.

    Fantje samo akcija naprej. Dinozavre pa na off in ignore, poglejte jih se bodo se razpocil od vsevedenja!

  • primoz.g 18:28 06.november 2016.

    tole je zakon sporočilo https://goo.gl/ZFffXM

  • markfi 09:44 06.november 2016.

    Čestitke in kapo dol!!

  • allstarr111 10:47 06.november 2016.

    To je samo pumping, balončka, češ kao glejte nas kako smo čez noč zbrali 10 mio $US se pravi smo hudi in nam je za zaupat, dejte ljudje vložit da ne bo prepozno, ker mi bomo razsuli monetarni sistem amerike, ...prikaži več, norveške itd. Kr za nasmejat.

  • ZigaD 14:41 06.november 2016.

    Res je ode! In tako kot večina uspehov čez noč, je tudi ta grajen na 10 let podlage.

  • Boris Odreitz 16:10 06.november 2016.

    ma nemo tenzor !j ja kak gensko modificiran feler si pa ti da ti tako veš kdo je zafural in kdo ne hahaha samo smejimo se lahko pa če že bi kaj lerevantnega povedal ali kako resnico bi ...prikaži več bi se pojavil z polnim imenom in priimkom ne pa z pseudonimom. Torej si ti po tejm takem le črv če smo mi dinozavri !Oziroma sto let za kačami si !

  • Johnny13a 15:55 06.november 2016.

    Poslušaj fantek! Čisto slučajno sem lastnik firme, ki se ukvarja (tudi) s pregonom spletnih prevar. Tim Mitja Žagar v Sloveniji ne obstaja, obstaja samo Mitja Žagar, torej si je izmislil ime, da bi bil bolj kul, tako kot ostali “coin ...prikaži več scammerji” (hint 1). Navaja v članku, da je lastnik družbe Iconomi, ki nikjer ne obstaja (hint 2), po raziskavah obstaja samo spletna stran, ki jo upravlja podjetje na českem, čeprav v članku večkrat omeni, da je podjetje iz slovenije (hint 3). Navaja in namiguje, da je podjetje super uspešno in večletno, čeprav je dejansko začelo poslovati pred parimi mesci (hint 4). Povsem pozabi povedati, da formalno ni več lastnik družbe, niti direktor (hint 5) in da je lastnik kar eni tretji. Tudi sicer popolno pozabi imeniti, da je podjetje imelo višek koncem oktobra, sedaj pa njihov virtualni produkt pada po vrednosti (hint 6). Pozabi tudi razkriti kakršnakoli preverljiva dejstva, da sploh imajo virtualni produkt kriptovalute, ki si jo ni mogoče izmislili, skopirati

  • Johnny13a 15:55 06.november 2016.

    Pozabi tudi razkriti kakršnakoli preverljiva dejstva, da sploh imajo virtualni produkt kriptovalute, ki si jo ni mogoče izmislili, skopirati, zlorabiti, preveriti (hint 7). Tako da žal - če se objekt sprehaja kot raca, kvaka kot raca, je oblečena kot raca ...prikaži več - ne bo nikoli kriptovaluta, ampak navadna “novinarska raca”… In članki o ustanoviteljih BitCoina ne dokazujejo, da je en iz Slovenije izumil še boljšo zadevo, prej obratno, dokazujejo, da je BitCoin in potem so posnemalci in scammerji…

  • Tine123 07:32 07.november 2016.

    Tudi jaz se prijavljam samo zaradi tegale scama.Pogledam net in najdem samo "samopromocijski PR material", razdajat lažne informacije je izi, ker novinarji itak ne vedo in napišejo čisto vse atraktivno.Torej, tooken delnice? Človek, to niso delnice, ...prikaži več to ni nič!3500 vlagateljev pa nič pisanega po forumih??? Se sploh zavedate koliko je potrebno marketinga za te zneske in tako število vlagateljev (ali je pač ta človek čudežni deček??). Poleg tega je potreben čas (ne predhoden projekt) za premarketing.Uglavnem, nič pri tej stvari ni realnega, niti vlagatelji (ker jih sploh ni). Brišite tale zmazek od članka, ker je totalna sramota in čisto podcenjevanje slovencev.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.