Slovenija
71 ogledov

To je praznično darilo stranke SDS

Komentarjev 69
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 12:53 27.december 2016.

    Na zdaj. Najprej sem se, ko sem prebral samo naslov, že razveselil, da je veliki svečenik in ožje vodstvo sekte kolektivno odstopilo in se trajno povleklo iz politike .... ah, kakšen optimist sem bil. :-)

  • macola 13:13 27.december 2016.

    "ta vlada vsaj poizkuša preprečevati gospodarski kriminal"....ha ha....ravno si še ujel za "vic leta"! Kakšno zakonodajo ta vlada sprejema pa očitno ne spremljaš....samo kakšen drug članek preberi....recimo zdaj zadnji, o zimski službi....Ta vlada je ravno toliko kretenska kot prejšnje....a ovce ...prikaži več slepe tega ne opazijo, ko jim pred volitvami vržejo bonbončke....ha ha....

  • mph 14:22 27.december 2016.

    Mi lahko poveš koliko let zaporedoma je velik vodja edini predsednik stranke? Mi veš povedat koliko let mu ne uspejo najti niti slamnatega protikandidata na volitvah za vodjo stranke? Ima marsikaj skupnega s Titom, ampak nič dobrega.

  • d 16:53 27.december 2016.

    Mi je pa vsec, da smo slovenci enotni vsaj okoli Janse, vecina mu zeli vse slabo ! In naj bo tako tudi v letu 2017, da bi le rešil Slovenijo in se umaknil iz politike.

  • mph 12:17 28.december 2016.

    Lahko kateri od minusarjev ovrže moje besede gori ali pač talate minuse ker ste njegovi zvesti vojščaki, slepi za resnico? Ali pa, ker ta preveč boli.

  • glicinija 10:31 27.december 2016.

    spoštovani urednik, g. Košir, lahko najdete še "gršo" sliko.?

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 10:39 27.december 2016.

    Vseen kera slika je,na vseh je grd in priznan gospod antipaticus!

  • eosss 11:04 27.december 2016.

    Iz oči izžareva prezir, jezo,... bolano...

  • mirror 11:12 27.december 2016.

    Izraz na obrazu je obraz stanja v naši državi.

  • glicinija 11:51 27.december 2016.

    si kdaj pogledal Cerarja, Brgleza.

  • Gigiiinjo 12:04 27.december 2016.

    bedaki. sej ni point članka slika. ampak pesem ki je res lepa

  • Igor Mocnik 12:08 27.december 2016.

    Grd kot poziv na orožne vaje!

  • macola 12:27 27.december 2016.

    Narod, ki nima razčiščene preteklosti....nima prihodnosti! "Novi obrazi".....a jih nisi imel dobri dve leti nazaj???? So se izkazali, a ne.... Kašen kratek spomin imate nekateri...

  • tomaz 12:33 27.december 2016.

    Ha ha @macola....fejst mamo razčiščeno preteklost, le tiste, ki jo hoče nekdo prikrojiti svoji resnici in nam jo preko komisij in drugih organovin medijev vsiljuje, ne sprejemamo, ker poznamo pravo, marsikdo od nas je del naše zgodovine...

  • macola 13:06 27.december 2016.

    Ha ha....misliš tiste knjige iz OŠ, pa risanje dražgoške bitke, pa demokracija dolgih 40 let....a si še od čokolešnika umazan okoli ust, pa ne veš o čem govorim?!

  • sprehajalec 13:27 27.december 2016.

    Počel je to, kar ti veš in so te rdeči novinarji naučili.

  • sprehajalec 13:29 27.december 2016.

    @tomaz Ha ha @macola....fejst mamo razčiščeno preteklost, le tiste, ki jo hoče nekdo prikrojiti svoji resnici in nam jo preko komisij in drugih organovin medijev vsiljuje, ne sprejemamo, ker poznamo pravo, marsikdo od nas je del naše zgodovine...Dokler ...prikaži več ti bo Brko Stanovnik razlagal preteklost Dražgoš in ne rojen star Dražgošan, ti le sanjaj o razčiščeni preteklosti...

  • sprehajalec 13:30 27.december 2016.

    Morda bi mu poslala svojo, da jo objavi?

  • Ferluci 13:32 27.december 2016.

    Dokler boste tisti, ki padate na tisto, kar objavljajo bombastični žurnalisti in poleg tega, da si niste sposobni ustvarjati lastnega mišljenje na osnovi realnoti, bo pač takšno stanje, ki ga imamo.

  • tomaz 12:39 27.december 2016.

    Kar se pa novih obrazov tiče....ja, vsaj v nečem se razlikuje...ta vlada vsaj poizkuša preprečevati gospodarski kriminal, prejšnje so ga pa omogočale s sprejemanjem takih zakonodaj, da so lahko legalno izčrpavali podjetja in spravljali podjetja v stečaj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.