Slovenija
71 ogledov

To je praznično darilo stranke SDS

Komentarjev 69
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 17:44 27.december 2016.

    Ne da se mi brat celega članka, ampak že iz naslova vidim, da je govora o dolgu .... verjetno veš, če ne, malo prebrskaj po virih, je tvoj Janezek DUPLIRAL skoraj dolg Slovenije za časa svoje prve vlade? Postavil tudi ...prikaži več vse temelje, da je tajkunizacija uspela? Pred odstopom vlade naredil stanarden trik, večino svojih zvestih je zaposlil na druga delovna mesta, da niso bili vezani na odstop vlade kot celote. Ah, ma kaj bi še našteval, .... pri religiji zdrav razum itak ne igra nobene vloge, SDS in njeni člani pa imajo sicer vse lastnosti religije. Še vsaka religija je začela kot sekta pa so šanse, da bo nekoč postala SDS uradna religija.

  • Zmago 12:30 28.december 2016.

    mph Normalno, da ti ni za poslušati !! Tak kot moji babi pri svoji plači. Zmeraj v pufih in minusu na TR.Za položnice pa 0.00, za kurjavo 0.00, za fasngo tu in tam. Če začnem jamrati, pa da je ...prikaži veče treba šparat z elektriko, vodo, gretjem,.............. pa kar napadalno na mene, da ima tega psihičnega nasilja dovolj, da tega ni dolžna poslušati,.............Tak me vse spominja na državo, kjer bi del rad živel mirno v okviru svojih zmožnosti, ta drugi pa vse NA PUFFFFFFFF v nedogled,.....če pa ni tako pa velik HALO, PA ČLOVEKOVE PRAVICE,......................................No pa daj link gor, kje v SDS glasilih so ti linki, ko sem jih dal gor. Nakladač brezvezni.

  • tomaz 13:19 27.december 2016.

    @macola ..... dobro vem o čem govoriš, samo špegle nisi prave si nadel...nekdo ti jih je fejst prefarbal ...

  • sprehajalec 13:26 27.december 2016.

    To bi svobodno zadihal, ne bi tebi in tebi podobnim nič več stalo za vratom... Država brez opozicije in z enim enoumnim pogledom zazrtim v prihodnost, ter posamezniki polnih žepov iz preteklosti. Kaj si želiš lepšega., a?

  • mrki 17:27 27.december 2016.

    mph - taki kot si ti bi se mopgli še enkrat učiti matematike os 1 razreda dalje.upam da ti gre branje boljehttps://www.finance.si/300516/Public-enemy-Slovenski-dolg-zna%C5%A1a-astronomskih-69-milijard-evrov?cctest&

  • cogocogo 19:00 27.december 2016.

    ljubi poranoglavec ce se clovek ne strinja z tvojin bogecom ga ti in tebi podobni takoj ozigosate za komunista , taki ki ne dovolite demokracije misljenja se mi gabide in vas res preziram poznam zelo dobro tvojega janezka in v ...prikaži večo tvojega janezka in v njem ne vidim res nic dobrega a taki kot si ti bogi na duhu ga pac ljubite ker sovrazite cel svet tako kot vas pokvarjenec hinacec bivsi zakrknjeni komunist janezek ,,,,tip je samo nadgaradil kult osebnosti tita in ta mu je bil res velik vzornik ,,zal tega nocete vedeti ali ne smete bi moral poznati janezka ko je bil komic pravi fanatik kot je danes ko je fasist

  • Zmago 11:41 28.december 2016.

    mph pravi: "Lep seznam gnilob si naštel. " (ko boš se zavedal, da so to le nemočne kreature, ki morajo brezpogojno poslušati, kaj jim posojilodajalci diktirajo .......)https://www.youtube.com/watch?v=cxbqt1NN8KgKo boste eni dojeli da je zadolževanje OROŽJE s katerim se uničuješ ...prikaži več sam !!!Ja, kdo pa ni hotel sprejeti fiskalnega pravila ??????????? ker bi potem eni morali ZATEGNITI PAS po drugi strani pa bankirji ne bi mogli ODIRATI države. In take je treba demonizirati in ONEMOGOČITI ! (Venezuela, Libija, Irak, S Koreja............. Hitler ..............)https://www.youtube.com/watch?v=MkxvvNAVwsw

  • mph 12:16 28.december 2016.

    je bilo zgoraj za sprehajalca. ad @Zmago, dejansko se ena sama država ne more postavit po robu. Bolj kot kdaj koli je aktualna parola Proletarci vseh dežel, združite se, kar je v Sloveniji poseben problem, ker smo vrtičkarski narod. Siriza ...prikaži več je propadla zaradi neomejenega kapitala neoliberalcev, ki so ga investirali v gonjo in uničenje Grčije.

  • h3o 15:07 29.december 2016.

    a niste vi rudeći komunisti ponosni na svoje barvo?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.