Slovenija
1140 ogledov

Toliko stanejo prosilci za azil Slovenijo

Komentarjev 37
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ecco 09:48 13.februar 2017.

    Ne morejo spati zunaj in jesti travo!

  • Alen Jazbec 11:22 15.februar 2017.

    tej psihopati se nikoli ne bodo integrirali v naš svet, zagotavljam vam, da je to ena velika farsa in še večja LAŽ!!!!!

  • kapibara 10:42 13.februar 2017.

    - Menjat oblast

  • kapibara 10:43 13.februar 2017.

    - Kako je bilo pa doma, na svoje stroške ?

  • Alen Jazbec 11:26 15.februar 2017.

    Polovit to golazen in poslat nazaj od koder je prišla. Vprašajte se zakaj se vsi moški, ki rinejo špilat turiste seveda ne borijo doma za mir in svobodo? Le zakaj???? Pizde strahopetne, v naš svet pridejo pobijat naše ljudi, posiljevat ...prikaži več naše ženske, ubijat nađše otroke. MARŠ GOLAZEN NAGRAVŽNA, FUJ GNIDE PSIHOPATSKE!!!!!

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 11:09 13.februar 2017.

    ponudili bi jim seznam hotelov in podobna prenočišča z cenikom in tiste ki bodo plačali naj ostanejo ,za druge pa kakor vejo in znajo.

  • McClain 08:04 13.februar 2017.

    upam da pride še 100.000 migrantov v Slovenijo, ker po tej logiki bomo imeli brezposelnost 0%. Vsi bomo lahko pisali, prepisovali in zlagali po omarah in vloge za statuse beguncev, gospodarska rast bo enormna blaginja pa neskončna. Tako lahko samo ...prikaži več levaki računajo. Še Chavez bi bil vesel take pogruntavščine.

  • cogocogo 14:32 13.februar 2017.

    res zalostno kako sprevzeno politiko imamo,,

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 18:22 13.februar 2017.

    Pisanje ti gre bolj slabo,aaaa...

  • sprehajalec 10:35 14.februar 2017.

    AtaAufiks, so ti zadišali mladi migranti?

  • wolf.ata 11:33 14.februar 2017.

    me je presenetilo,da baje dela nekaj migrantov-beguncev in nekaj Ciganov-Romov v Revozu,če je res sem prijetno presenečen,lepo,da bi se počasi vključili v delo in naš način življenja in dela,

  • sprehajalec 12:48 14.februar 2017.

    Da si plačajo bivanje, to naj bo prva njihova skrb. Romi pa prometne in druge kazni.

  • Avatar Džoser
    Džoser 17:40 13.februar 2017.

    naj povejo koliko nas na mesec stane SDS,ki nas povrhu še okrade!

  • jakec1575 12:16 13.februar 2017.

    Kako se eni ne utrudite in se vedno masturbirate na migrante. v Nemciji so jih sprejeli 1.500 000 kar je cca 2%, pri nas pa smo jih sprejeli manj kot pol promila ali 0,04%. Pobrali bodo sluzbe, ki jih preleni ...prikaži več slovenci itak nocjo poceti. Ce so pa izobrazeni pa sluzbe, za katere slovenci niso dovolj izobrazeni. Vmes smo zaposlili Slovence, ki niso obogateli in so torej v glavnem potrosniki na domacem trgu, kar pomeni, da prosperira obrt in notranja trgovina (uvoz in notranji trg) Imamo najbolj trdo in konservativno azilno zakonodajo v Evropi. Nehajte ze s tem in raje iscite sluzbo.

  • tomaz 11:08 13.februar 2017.

    To kar trdi SDS je populizem in posploševanje v namenu trkanja na volilce. Strinjam se, da je marsikatero delovno mesto v JU nepotrebno, pa tudi v JJ vladi je bilo tako. Tu se prav v ničemer vlade ne razlikujejo, pa ...prikaži večjejo, pa naj bodo leve ali desne. Dejstvo je, da je prav JJ podpisal deklaracijo o človekovih pravicah in to je potrebno spoštovati. To potegne za sabo stroške, to vsi vemo. Zganjati populizem na teh revežih, je pa zelo neokusno....

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 10:09 13.februar 2017.

    Že takoj je bilo jasno, da Janševi fašisti lažejo in napihujejo stvari! Sicer se mi pa zdi bolje, če gre denar za vzdrževanje ljudi, kot pa če ga Janša pospravi v žep! Jaz bom plačal ravno toliko davkov!

  • wizeman 09:18 15.februar 2017.

    Si se kdaj vprašal, zakaj so se radikalizirali? Zaradi gorja, ki jim ga povzročamo MI. Mi smo najprej šli k njim delat "red" in širit demokracijo. Pa še to: ko so v tistih krajih ljudje že bili obrtniki in umetniki, ...prikaži več so pri nas še divjale barbarske horde. Perzija je bila zibelka kulture in napredka. Zato nehaj posploševati. Tudi pri nas nismo vsi pokvarjeni, kakor bi to lahko kdo sklepal glede na vaše bedne komentarje....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.