Slovenija
67818 ogledov

Tonin objavil ta tvit o protestih, kmalu nato je svojo objavo izbrisal

Komentarjev 67
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • blayo 14:35 09.maj 2020.

    Verjetno je UDBA ukazala Toninu naj odstrani svoj "protikomunistični" tvit, če ne....

  • janez00 11:31 10.maj 2020.

    Prokleti smrkavca farovški,mafijski in tajkunski zato je prišel v vlado.Cerkvena mafija je največja v Sloveniji ne plačuje davke in ima v lasti največje gozdove.Marš prašiči fašistični ki so podpirali tretji rajh !!!!

  • Avatar Andestessa
    Andestessa 00:50 10.maj 2020.

    Si želiš najti žensko za eno noč? Pojdi –– B­r­ed­h­ot­.­C­om

  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 11:26 09.maj 2020.

    Točno tako je svoj pohod začenjal Miloševič. Vemo kako je bolelo. Vse.

  • janez00 18:44 09.maj 2020.

    Kaj bo ta smrkavc faroški pisal ko pa ni v glavi čist.Heroin je zato je tako zelen ali ga mafijec janšev ne vidi kaj piše !!! Te svinje faroške so tudi največji tajkuni in mafija na svetu !!!

  • lulibuc 12:23 09.maj 2020.

    to niso pravi levičarji ampak ban.diti. imamo normalne leve stranke, desne, tudi sredinske a imamo tudi BAN.DITE z rdečo okupatorsko zvezdo in zastavo.

  • ciril73 19:31 09.maj 2020.

    Draga družba, gre samo za denar. Prisesanci na proračun, toraj na denar nas davkoplačevalcev, želijo še vedno ta denar. To so ljudje, ki ne da želijo ampak, hočejo živeti na naš račun. In kaj sem iz tega kolesarjenja videl. Da ...prikaži več je večina teh lenuhov v ljubljani. V kopru nič, v mariboru nekaj, ampak v ljubljani masa. Masa ljudi, ki jim ni do dela, ki ga je nekdo pripravljen plačati. Enostavno hočejo živeti na tuj račun. Pa narod, zbudi se.

  • lulibuc 12:24 09.maj 2020.

    to niso pravi levičarji ampak ban_diti. imamo leve stranke, desne, tudi sredinske a imamo tudi BAN_DITE z rdečo okupatorsko zvezdo in zastavo.

    • blayo 13:55 09.maj 2020.

      Hmm, zanima me, kateri skrajni levičar/komunist je Toninu naročil naj odstrani svoj tvit...

  • lulibuc 12:24 09.maj 2020.

    to niso pravi levičarji ampak ban,diti. imamo leve stranke, desne, tudi sredinske a imamo tudi ban,dite z rdečo okupatorsko zvezdo in zastavo.

    • Ender3 13:20 09.maj 2020.

      Enega bandita poznamo, je pokvarjen politik,ki dela politični kaos, čeprav je nekoč nosil celo zvezdo. Danes igra kalimera, joče in prosi tujino za pomoč.

    • lulibuc 13:32 09.maj 2020.

      veš kaj ender, tudi jaz sem jo ker sem jo moral pod prisilo ker drugače bi me tvoji rdečkarji poslali za rešetke za kakih 30 let. toliko o tem kdo je kaj nosil, čeprav me je bilo sram, da nosim ...prikaži več to krvavo zvezdo. očitno nisi iz tistih časov, pa so ti zadeve tuje ali si pa iz komunajzarske familije.

  • matej1406 09:00 09.maj 2020.

    Minaj criptovalute. Preko telefona z enim klikom na dan. Download: https://minepi.com/matej1406 Invitation code: matej1406

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.