Slovenija
33488 ogledov

Tonin: "Lepo sem ga prosil, če lahko za en mesec odloži Twitter"

Komentarjev 55
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Taja 22:18 10.december 2020.

    Sramota, kaj imamo mi v vladi.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 01:04 11.december 2020.

      Samo za tajo,"Spidi in gogi-motojr".

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 01:33 11.december 2020.

      Tajo,pejd se naspat,zato ker bo itak še slabše.Vem jaz,da te ne presenetijo kot v soočenjih na nacionalki 2018.

    • Ender3 13:00 11.december 2020.

      Taja👍ne oziraj se na zagovornika kriminalnega enoumja. In še plačan je za to.!!

    • alibaba40 16:59 11.december 2020.

      ender, če imaš vsaj kanček možgan se moraš zamisliti, da nekomu naklikajo +27 za dve besedi.nehajte ga že srat, dejansko izpadate kot goseničarji, normalen človek se mora temu smejat. preberi še kaj drugje, tukaj ste dejansko zbrani društvo manj sposobnih ...prikaži več levičarjev s posebnimi potrebami. dobimo pa tudi odgovor, katere politične opcije plačujejo aktiviste za sranje na portalih.

  • popokatopetl 23:21 10.december 2020.

    "Kot je dodal, do menjave oblasti lahko pride šele takrat, ko bo ta kriza premagana." ----------------- A Janša je pa mogoče čakal da bo kriza premagana? To naravnost iz ust nekoga ki je na suho nategnil volilce svoje stranke.

  • Janez 08:53 11.december 2020.

    Tonin se obnaša kot majhen otrok, ki očka prosi naj mu da igračko, ker je igračka namenjena otrokom in ne očkom. Toda hudobni atek igračke ne da iz roke. Če bi Tonin bil ded, pa je še vedno otrok, bi ...prikaži več udaril po mizi in dejal da je tega JJ sranja dovolj. Ker pa ni ded se javno sramoti po javni TV KAKO ATEKA PROSJAČI ZA IGRAČKO!Fuj, sram vas bodi!!

  • sam1 10:15 11.december 2020.

    Jaz bi pa prosil Tonina,da vsaj za kakšen mesec ne trosi takšnih nebuloz v javnosti,da se nam vsi okrog nas ne smejijo.....

    • Avatar ovca
      ovca 13:09 11.december 2020.

      Tonin ima dobrega mentorja - puklastega!

  • Janez 06:39 11.december 2020.

    Sramota , ministri priznavajo da jim je epidemija ušla iz rok ne vejo pa kaj bodo naredili. Prevzamejo naj odgovornost za nepotrebne mrtve, ki bi še lahko živeli, pa so zaradi njihove nesposobnosti že pod zemljo. Tonin krščansko bi nilo ...prikaži večo priznati napake in svojce prositi za odpuščanje. Sedaj bi pa res raje živel v Nemčiji, kjer je več reda in večja možnost da preživiš!

    • peter3 09:31 11.december 2020.

      Ti slisis tisto, kar ti odgovarja. Kar pa je neprijetno za poslusati, namrec, da so se main stream mediji vedli sramotno, destruktivno in celo podlo, in to v casu najvecje krize, pa ne izpostavis.

  • SVOBODA 10:22 11.december 2020.

    ta Tonin je pa res debil

  • peter3 09:10 11.december 2020.

    Vesoljna Slovenija je bila ponovno prica podpisu kapitulacije levega bloka, ki si je s svojim bednim personalnim naborom, navkljub do sedaj nevidenemu pogromu v main stream medijih, in ob neokusnem trobezlanju brez vsebine , raznih Serpentinskov, Zlatanov, Fajonk, Kordisov, Anusov, ...prikaži več, Kahlov, s sikajocimi Mojskrami in cvilecimi Damjani, razkrila svojo bedo, kot ze dolgo ne.

    • Marcelko 09:24 11.december 2020.

      Ni razlike, levi - desni, sama gamat, kamor pogledaš.

    • Ender3 13:07 11.december 2020.

      Težko je živeti s frustracijami, kajne Peter3 😎

  • mirror 08:30 11.december 2020.

    "Jelko Kacin je grožnja na dveh nogah". Kacin je levičar, naredil je v prejšnjih letih nekaj napak, vendar je doktor retorike za Bratuškovo. Če je kdo grožnja Sloveniji in njenim državljanom, je ravno ona, ga. Bratuškova. Največ nas je zadolžila, ...prikaži več največ podjetij je prodala. Zato je volivci nočemo niti za poslanko, kar smo ji na zadnjih volitvah nakazali.

    • Ender3 13:04 11.december 2020.

      Staviš na napačnega konja zavestno ali proti plačilu ?

    • Avatar ovca
      ovca 13:11 11.december 2020.

      Ender3, mirror je pač plačanec s trstenjakove :) Ne čudi se :) Upoštevam tvoj nasvet. Naj pljuvajo :) Bolj ko trdijo,da smo mi idiori, bolj se izkazuje, da so oni :) Slava jim hahahahaha

    • mirror 13:20 11.december 2020.

      Če je za vaju Bratuškova zadetek na tomboli, pa se zelo malo cenita.

    • Ender3 13:33 11.december 2020.

      Mirror, te tombole je vesel samo njan sekretar Pavlič menim, da imamo drugi malce bolj izostren okus, kar se pametnih žensk tiče.💇

  • Avatar Leon
    Leon 08:38 11.december 2020.

    Protikorona paket 7: huda razhajanja med koalicijo in opozicijo glede višine Premierovega kipa! ....norakrava.si

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 08:44 11.december 2020.

      Kućko štela.

    • Avatar ovca
      ovca 13:12 11.december 2020.

      Leon trstenjakovcem moraš link prilepit :) pa je še vprašanje, če ga znajo odpreti :) Pinko, specialno zate : https://www.norakrava.si/protikorona-paket-7-huda-razhajanja-med-koalicijo-in-opozicijo-glede-visine-premierovega-kipa/

  • Gandolf 10:44 11.december 2020.

    Kacin je vojni z državljani Slovenije in prvi ki se ne drži pravil.

  • Žvižgač 22:18 10.december 2020.

    Ko sem tole oddajo poslušal si mislim pa saj ni alternative, saj je to boj med mafijaši in nesposobnimi in oboje je slabo, sploh pa si ne predstavljam, kaj bi bilo, če bi še imeli oportunista grgravčka za predsednika vlade, ...prikaži več pa saj bi šlo vse u 3pm.

    • Žvižgač 22:42 10.december 2020.

      Grgravček in Runkl povezana, oba nesposobna koristoljubneža. Grgravček zna izbirati prave prijatelje stranke, najprej Zoki, sedaj Runkl, morda povabi še Bavčarja in Šrota, Runkl pa ima še Popoviča na zalogi, ki so mu ga spodnesli njegovi, to bi liderji. Upam, ...prikaži več da gresta kmalu oba v 3 pm.

    • Avatar right
      right 08:45 11.december 2020.

      ne vem zalaj imaš minuse, saj si kar prav napisal. izbor je nula, poden

  • Ender3 13:42 11.december 2020.

    Ko že govorimo o naslovni temi, zanimivo je videti malo staristike ... https://moski.hudo.com/aktualno/jansa-vsak-dan-na-twitterju-zapravi-3-ure/?utm_campaign=si.contentexchange.me&utm_medium=referral&utm_source=si.contentexchange.me&utm_term=si.contentexchange.me

  • Ender3 13:25 11.december 2020.

    Včeraj videno, politično kupčkanje, je samo dokaz, da so za status quo. Vse takšni politiki, brez odgovornosti so zreli, za lustracijo. Tega se zavedajo, in vsi in vsak po svoje, želi ohraniti položaj in privilegije. Enostavno niso zreli za parlamentarno ...prikaži več demokracijo, narodu je potrebna neposredna demokracija, pogoji so, volja trenutne politike, seveda ne.

  • andrej084 12:25 11.december 2020.

    Meni je bil pa všeč medklic Počivalška, ki je rekel, da je prejšnjo koalicijo sestavljal "vohunček Črncec". Vsi so se glasno zasmejali in takrat so scenaristi-kamermani RTVSLO premaknili sliko- kamero, da se ni videlo smeha v studiu "profesionalne RTVSLO". Vse ...prikaži veče zrežirano do potankosti. Tudi če pogledate oddajo TARČA za nazaj na portalu RTTVSLO, se vidi, da so ta del izrezali. JAVNA TELEVIZIJA, bla, bla, bla,

    • Ender3 13:15 11.december 2020.

      Nekateri vidijo, kar želijo videti, sicer pa prisegajo na Noro24tv in B.Tomašiča, ki je biser sprenevedanja laži in manipulacij, prava hrana za enoumje.

  • marko99 17:33 11.december 2020.

    Predsednik vlade bi res lahko malo opustil twittanje in komuniciranje z javnostjo prepustil ljudem v vladi, ki so bolj usposobljeni in primerni za to.

  • mirror 13:24 11.december 2020.

    Če bi naša vlada sredi sezone razglasila pandemijo in zaprla mejo s Hrvaško, bi se vsi trkali po čelu, če je normalna. Meje ne moreš zapreti zaradi tranzita. Če pa ljudje ne upoštevajo odlokov in nasvetov, pa ni kriva vlada. ...prikaži več Ali pa? Po bitki je pa vsak levičar general.

  • migi 13:56 11.december 2020.

    Ko že misliš,da se ti ne more nič zgodit, pa zagledaš te primate,ki nikaor ne bodo šli iz svoje kože....hočem mir, hočem službo s katero bom služil denar, hočem varnost za svoje otroke,hočem ŽIVETI!!! In banda pokvarjena mi tega nikar ne dopušča!!!!!!!

  • emil85 13:31 11.december 2020.

    Pa kaka vlada ničle, lopovi, Skorumpirani lažnivci pa se kaj Države ni več

  • Miran Kušar 09:39 11.december 2020.

    Hujskanje in ščuvanje proti trenutni vladi, JJ in SDS-u levih medijev se nadaljuje. Za to, da smo državljani tako razdeljeni in polarizirani, imajo levi mediji levji delež krivde. Javna RTV Slovenija je postala ugrabljena televizija z strani levih političnih aktivistov, ...prikaži več, ki so zaposleni kot novinarji na tej ustanovi. Z svojim pristranskim delom in političnim aktivizmom, blatenjem, laganju in ščuvanje do trenutne vlade, proti JJ in SDS-u, so razvili patološko sovraštvo med nekaterimi državljani.

    • mph 09:57 11.december 2020.

      Izgleda ti je 24 urno poslušanje ene nore tv povsem skurilo možgane.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 10:38 11.december 2020.

      In to hočeš nočeš za naš denar... . Dnevno vsiljujejo svojo propagando,kot da mi nič ne mislimo... .Tiste dve psihopatke,Fajonova in tista pola šiptarka pola ciganka(namreč prihaja iz Makedonije),bluzijo v EU parlamentu,češ da v Sloveniji ni svobode medijev... .Pa še ...prikaži več kolk se treseta od živcev,ko pes na kuzli.Se ne zavedata,da sta Sloveniji v hudo breme in sramoto..... .

  • bogdan76 06:50 11.december 2020.

    Še en poskus rušenja vlade levi troti sozmiraj bolj agresivni Šarec Bratušek,še Mesec in drim tim bibil sestavljen .

    • Avatar right
      right 08:40 11.december 2020.

      nisem ravno levi kar se vidi po nicku, ampak levi mi v 50 letih niso enkrat samkrat omejevali svobodo gibanja, govora in dihanja, kot mi zdaj ta gestapovska vlada v imenu nekega kvazio virusa, ki je virus, je nevaren, ampak ...prikaži več ne tako, kot ga oni obravnavajo. FAŠIZEM!

    • janez60 08:47 11.december 2020.

      Vsekakor pa si potreben tečaja slovenščine. Pa tako "vseveden" pa ne znaš niti pisati.

    • butnbutnskala 09:15 11.december 2020.

      ti misliš, da si pravilni, ampak si samo "kvazio" ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.