Slovenija
20404 ogledov

Tonin za to, da se določi PCT za vse zaposlene

Komentarjev 36
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • pravičnik77 13:06 14.avgust 2021.

    lapanje Tonina je dokaz, da je kolumbijski sev že globoko v Sloveniji in to v obliki belega prahu... očitno ga na trgu ostaja, tako kot tudi cepiva proti prehladu, in so nekateri vzeli dvojno dozo

  • Avatar @narhist
    @narhist 14:12 14.avgust 2021.

    Glej ga Toninčka. je zgleda danes kaj več kot Pingo dobil. Mogoče mu je vrhovni obljubil, da se bo še kdaj lahko igral vojačka.

  • desyncx 13:13 14.avgust 2021.

    Pa naj si umislijo obvezno cepljenje za vse zaposlene. Samo naj ima potem to tudi zakonsko podlago. MENE NE BO NIHČE IZSILJEVAL NA DELOVNEM MESTU Z CEPLJENJEM. Pa se lahko Troha, Janul, Bidarjeva in vSi od levice in desnice postavijo na glavo

    • Ender3 13:51 14.avgust 2021.

      Res je, tudi mene politika takšna in drugačna ne bo izsiljevala s cepljenjem na lastno odgovornost in me omejevala s PCT dokazili. Tonin nas s takšnimi pozivi sili v družbeno diskriminacijo. Je to, del njegove interesne, krščanske ideologije ?,kdo ve.?

    • pravičnik77 14:09 14.avgust 2021.

      mislim da ni bojazni. če bi država predpisala zakonsko obveznost cepljenja, bi s tem prevzela tudi obveznost odškodnin v primeru težav zaradi cepljenja, in to do konca življenja cepljenega. Ker je cepivo eksperiment, odgovornosti za posledice ne želijo prevzeti odgovornosti ...prikaži več za nič... niti proizvajalec, niti država, cepljeni pa podpiše izjavo o prostovoljnosti cepljenja... niso podpisi na tisti list kar tako.. v bistvu pristaneš na to, da si poskusni zajček, ovca, bik ali karkoli že

    • Ender3 14:29 14.avgust 2021.

      pravičnik77, prilagam podpis na tvoj komentar 👍👌.

    • eminenca 14:51 14.avgust 2021.

      ja pravičnik, vse to drži in še kako, samo po drugi strani pa izdajo odlok o testiranju, ki ne bo več breplačno in vsake par dni ti bodo tišal palčko v nos, pa še plačal boš, lahko zaradi nezanesljivo ugotovijo ...prikaži več pozitiv , pa boš 14 doma čepel ... jasno pa je , da nihče za nič ne odgovarja ... mogoče bo sodišče spet ta primer obravnaval, rezultat bo pa čez dve teti, do takrat pa plati

    • pravičnik77 14:58 14.avgust 2021.

      @eminenca... testiranje gre v čas službe, tako kot zdravniški pregled. plačal ga bo delodajalec, tako kot zdravniški pregled, tako da ne bat...po zakonu, ne po dobri volji, ko naletiš na pozitivno palčko, si pa itak odrešen za 8 mesecev

    • eminenca 15:50 14.avgust 2021.

      kar se tiče plačila testov, se zdaj na veliko upira obrtniška zbornica, ker za male podjetnike bo to velik strošek , lahko se pa s tem zajebavajo državne službe ... pozitiv je pa odvisno od situacije, najmanj karantena, potem se ...prikaži več pa vidi kakšno je stanje , 8 mesecv je pa že hud primer

    • Ender3 15:56 14.avgust 2021.

      Pozdravljam oba komentarja bom pa izpostavil nasofaringelni bris. Rezultati +/- PCR so odvisni od mnogih faktorjev in na osnovi tega, edinega, relativno ne-natančnega testa se ga zapira in omejuje. Nepredstavljiva je škoda, psihična,zdravstvena kot ekonomska na osnovi zlatega PCR, ki ...prikaži veči jo mnogi neopravičeno dobijo, preživijo brez opravičila in nadomestila.Testiranci bi morali pred testom podpisati soglasje, da se njihov briz ne bo zlo-uporabil, za kakšne druge namene.

    • eminenca 16:03 14.avgust 2021.

      se strinjam , ampak nova pot gre v drugo smer ... to je vse manj pravic in pot v fašizem oz. nwo ... živlenje ne gre na bolje , pa če sem pesimist gor al dol, ampak na slabše

  • 28ce4e2f2141933b62bc27a07d7350b8ab04c046 15:17 14.avgust 2021.

    Čokolešnikov Matejček spizdi na smetišče in se zažgi, ker na prihodnjih volitvah se boš lahko preimenoval v Pogoreličevega Matejčka!

  • eminenca 13:01 14.avgust 2021.

    ... do konca ... in še naprej ... verjetno je tole samo začetek

  • kapibara1 16:01 14.avgust 2021.

    Obvezno +Obvezno+Obvezno testirati prikrite širitelje zaraze - CEPLENCE !!!

  • Gigiiinjo 16:35 14.avgust 2021.

    ma ni panike bom plačal tota dva-tri mesece. samo kaj pa bo ko bodo morali nehati skrivat da zbolevajo z znkai ljudje ki so 2x cepljeni ? :)

  • bobubob 16:30 14.avgust 2021.

    Množična histerija. Stampedo. Ustavljati ga, je življenjsko nevarno. Saj živina takrat ne posluša (čeprav sliši) in ne vidi (čeprav gleda). Politiku in predsedniku stranke, ki naj bi temeljila na krščanskih vrednotah in naj bi bila 'za vse ljudi' pa za ...prikaži večza zgled, kakšen naj bi bil pravi 'pastir', ki mu v skrbi za 'ovce' ni pod častjo nastopiti celo na Youtubu: https://www.youtube.com/watch?v=9jiHoDiH5CQ

  • Kirka 19:30 14.avgust 2021.

    Ali se Tonin oglaša, ker je postal obrambni minister za viruse, ali pa se pripravlja, da vojsko pošlje na ulice? Tokrat ne proti Talibanom, ampak proti Slovencem!

  • rd2dmk2 17:41 14.avgust 2021.

    a je mamica spet kaj nabavla ?

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 15:56 14.avgust 2021.

    Tonih, zaradi mene ti lahko v vse luknje vrtajo medicinski tehniki, vsak dan, meni ne bo prav nihče! Moje luknje so moja last in se je bi kreten ! Jaz sem zdrava !

  • evelux 20:52 14.avgust 2021.

    Boli mene hvala .... se bo pa pac delalo na crno....

  • vzev 19:43 14.avgust 2021.

    Kako se lahko človek pokvari po enem letu. Prav uživajo ko tako maltretirajo ljudi. Kaj je razlika, če se npr. v manjšem podjetju, kjer dela 10 ljudi brez PCT-ja in pa jutri ko bo na Brezju par 1000 ljudi brez ...prikaži več PCT? Prav vidi se, da to nima nobene veze z epidemijo, temveč da kažejo svojo moč. Ker je vsakemu jasno, da bi ravno pri teh starejših, ki hodijo k maši najbolj koristil PCT.

  • ančika 21:27 14.avgust 2021.

    Vrti gobec... revcek ne ve, v kaj se zapleta... ko bo Nurb 2, bo rekel, da je samo izpolnjeval ukaze od kaplarja in tiste, ki ima 9,7 mio $ na racunu.... Btw, kdo ve kaj je z novico iz publishwalla, ...prikaži več da ima Beo dama na racunu gornjo vsoto... je to fake news ali ima res ta denar za podmićivanje njenih ritoliznikov?

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 01:15 15.avgust 2021.

    tonin rabi kot obrambni minister jekleno masko čez celo glavo ;)

  • sajnires 22:37 14.avgust 2021.

    super novica....

  • bobubob 16:42 14.avgust 2021.

    In če je tudi g. Tonin opravil hitri tečaj medicine pri g. Kreku, bi ga spomnil, da obstajajo še drugi strokovnjaki medicine,virologije,genetike. https://www.bitchute.com/video/4C3NLaKZkpkz/ In da obstajajo na Zemlji tudi kraji, kjer je skrb za zdravje ljudstva pred skrbjo za ugled ...prikaži več WHO. https://medicalupdateonline.com/in-discussion-with/dr-suryakant/ Celo pri nas. https://www.slovenskizdravniki.si/s-cepivom-povezano-pospesevanje-bolezni-vaed-tveganje-o-katerem-se-ne-govori-in-ne-poroca/

  • Avatar Maja Kajza
    marelica 18:46 14.avgust 2021.

    Kaj imamo Slovenci od znanja Tonina ? Ustanovimo vojsko, nabavimo vse zeljeno orozje in patrijo, potem vojsko v paketu posljemo v Afganistan policijo ucit vojskovanja, sedaj pa Afganistance uvazamo v Slovenijo, ker so sodelovali z SV.

  • sam1 15:55 14.avgust 2021.

    Bi pajacek,bi....

  • sajnires 22:38 14.avgust 2021.

    kako lep dan.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.