Slovenija
52904 ogledov

Tonin vrača udarec in razkriva zahteve Alibabe

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mark079 22:25 09.april 2020.

    Malček pozno se je oglasil Tonin, zato mu ne verjamem, da je čisto tako kot navaja. V kolikor bi bile njegove navedbe točne, bi se oglasil takoj, ne pa šele čez nekaj dni, ko se zmenijo kaj naj dajo v ...prikaži več javnost. Preveč gluhih dni je bilo vmes, pa tudi kar kak dan niso demantirali Pošte Slovenije, kar jim tudi ni v prid. Seveda pa želi vsak kriti sebe, to je pa dejstvo.

  • Avatar jezeran
    jezeran 06:28 10.april 2020.

    Matr tale naša pošta je pa vsemogočna, Kupuje firme zaradi ukaza države, pomaga bankam po ukazu države, da ne propadejo, zdaj bodo kupili pa še maske po ukazu države. Bo pa najbrž tole eno veliko pranje denarja, saj je direktor ...prikaži več pošte, vidni član Janševe stranke. Delavci pa na minimalcu, pa se utapljajo v paketih in reklamah, ter širijo virus po Soveniji. Me zanima koliko jih je tam zbolelo ....

  • Avatar ovca
    ovca 08:11 10.april 2020.

    Ok,ok,ne penite se brez veze.Moji pomisleki:1.Pošta je prevzela nabavo-super, koliko provizije bo pa dobila?2.Prej so bili problemi s certifikati.Cool.Prevzame Pošta,teh problemov ni več.Zanimivo.3.Ko sem na nekem seminarju vprašala ministra (nima veze katerega),kako on in njegovi ločijo pravi certifikat od ponarejenega ...prikaži več (šlo se je za slo izdelke),mi ni znal odgovorit.In ja,delala sem tudi na certificiranju, zato bom trdila, da se na to spoznam.Toliko o naših politikih in njihovem znanju.

  • Francisscos 22:36 09.april 2020.

    Kaj pri tako velikem poslu, če ne zaupajo certifikatom v enajstih dneh res ne morejo poslati par osebkov iz komisije na izlet na Kitajsko, da to osebno preveri? Ali so provizije res že tako male. Cantarutti bi bil kar pravi, ...prikaži več ker bi za vsako masko pripeljal še eno "medicinsko sestro".

    • Avatar Leon
      Leon 09:17 10.april 2020.

      Pokličite bivšega MB župana Fištravca ,ki je potoval 70 krat na Kitajsko in je tam skoraj domačin -MANDARIN .

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 23:36 09.april 2020.

    Kitajci in certifikati ahaaaaaa.... Alibaba.. hipss.. Recimo takole, nakup neposredno od proizvajalca, ki ima popolne preizkuse in certifikate ter sisteme vodenja izdane s strani preverljivega evropskega laboratorija ali organizacije, po možnosti iz zahodnega dela EU. Ob dobavi pa naključni izbor ...prikaži večor vzorcev in hiter test v akreditiranem laboratoriju če ne gre drugače pa inštitutu. To da me čaka nekaj v skladiču na Kitajskem in plačam preden dobim brez preverbe... ja samo majmuni to lahko tako!

  • titty 08:06 10.april 2020.

    To premočno spominja na 1991. leto.

    • Avatar Leon
      Leon 09:18 10.april 2020.

      Nicolas Oman - avstralski Slovenci -maske .

    • Žurnalček 10:37 10.april 2020.

      Niti sučajno ! Takrat so prodajal in so kupci hodili k nam !

  • sam50 08:31 10.april 2020.

    Naivnega Tonina je v to pahnila prevelika želja za dokazovanjem od samega začetka,ko so mu dali v roke ministrsko titulo. Ampak politično podeljena funkcija ni dovolj za uspeh,če so čevlji nosilca veliko premajhni. Sedaj pa s pomočjo svetovalcev vlačenje iz ...prikaži več dreka in razni izgovori,ampak vse njegove izjave so posnete in povedo vse o njegovi (ne) sposobnosti...

  • stilist 09:44 10.april 2020.

    Če bi se našim šlo za ta posel z Alibabo, ter nabavo brez posrednikov, bi lepo poslali par strokovnjakov s falkonom na Kitajsko preverit robo, potem bi jo pa prepeljali v SLO.

  • francl12 22:00 09.april 2020.

    ENAKO KOT..........https://www.youtube.com/watch?v=M0kBfRWihUE

  • Avatar Leon
    Leon 19:29 10.april 2020.

    Tonin je Ivanov skladiščnik ,torej menjal je Lovšina iz zadnjih poslov JJ.

  • Žurnalček 10:40 10.april 2020.

    Tonin in Logar sta nesposobna opravljati IZVRŠNE FUNKCIJE države ! Znata samo kritizirati , kar sta delala vse življenje !

  • borut08 12:05 10.april 2020.

    Vojnim dobickarjem nic ne pade v zep pa ta posel ni zanimiv.

  • Dani986 08:47 12.april 2020.

    Ja Tonin, nobeden v Slo ne zna preko Alibabe kaj naročiti razen Joca, dobra distrakcija. Samo prste maš še vedno v marmeladi. Odstopi, aja pozabil sem, iz JJ vlade nobeden ne odstopi, ker ne delajo napak in so vsi perfektni 🙂

  • Žurnalček 10:35 10.april 2020.

    Zakaj ne gre eden od Jamesov Bondov s kufrom in diplomatskim potnim listom na Kitajsko in tam direkto kupuje opremo ! Če ste pizduni lahko orožje prodajal s spremstvom cele čete "Jamesov Bondov " potem bi lahko šla na Kitajsko ...prikaži več tudi 2 takšna ! Nobeden ne bo iz fotelje v Ljubljani dobil niti ene maske ! Kaj a mislite , da bo USA čakala , kdaj bo na vrsti ?

  • milan654 10:59 10.april 2020.

    teli fantje v vladi ni so sposobni kaj organizirat kaj speljati to jim poveljuje lažnivijj to je apsurd te vlade

  • Janez11 21:58 09.april 2020.

    Mi smo jim donirali 1200000, sedaj jih bomo odkupili 6000000 mask. Ali ne bi bilo pošteno ,da nam donirajo poleg 300000 še razliko 900000 in ostalo plačamo saj zdaj ne potrebujejo več naših mask.

  • jozef89 18:16 12.april 2020.

    Tonin je najbolj pameten,a ne ve,da je sam v prostoru!

  • Ender3 12:22 10.april 2020.

    Še priporočene pošte niso zmožni prevzeti,kaj šele naročiti in pridobiti pošiljke iz Kitajske, to kar zmore veliko navadnih državljanov. Diletantizem je sedaj na oblasti😎

  • wolf.ata 21:06 09.april 2020.

    to je tisto, kar sem že omenil,pisal,dal g.A.Č. donacijo 300tisoč mask,sedaj pa oprema 6.miljonov kosov z vprašljivimi certifikati, zavlačujejo in navijajo ceno,da bo Alibaba in priskledniki zaslužili in si plačali še tisto donacijo, par držav,pa še okužili so nas vse ...prikaži več Kitajci,mogoče namerno,se bo pokazalo v par letih,če je bilo to nalašč,sesut borze po svetu,gospodarstva,????

  • Avatar olor
    olor 21:22 09.april 2020.

    Zanimivo, mi smo baje Kitajski zastonj poslali 1 milijon mask, oni nam pa nazaj kao prodajajo po precej zasoljeni ceni. Upam da bo kdaj Kitajska odgovarjala za ta virus, namreč pri njih se je začel, pa namerno ali ne. Že ...prikaži veče od začetka trdim da je ta virus umetno narejen v korist nekaterih, ki so mogoče malo opekli in je prizadel še njih. Resnica po vsej verjetnosti ne bo znana nikoli.

    • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 23:44 09.april 2020.

      Po člankih iz sosednje države Italije so jim Kitajci nazaj prodali iste škatle, kot jih je Italija dobrodelno poslala na Kitajsko, no res pa da so dobili nekaj več ventilatorjev na ta račun. Kitajska je dobro vedela kak vpliv bo ...prikaži več imel ta virus na svet, zato je utišala vse, ki so pravočasno opozarjali na čudno bolezen že v začetku Decembra. Sedaj se igrajo sočutne s sirenami in rožicami. Izkoristili so virus in naivneže v WHO, masten račun svet plačuje ampak obresti Kitajski bodo občutno višje!

    • Avatar Leon
      Leon 09:21 10.april 2020.

      Saj niso Kitajci krivec za takšne kolobocije ? Kriva je politična srenja ,ki ne obvladuje svetovne politike .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.