Slovenija
2775 ogledov

Triglav pošilja grozilna pisma, razlog so permanentna avtomobilska zavarovanja

Komentarjev 50
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Harrison 08:03 19.avgust 2016.

    Strinjam se s početjem Triglava, vendar bi sama formulacija in vsebina teksta lahko bila manj agresivna. Enostavno bi boli za povedati, da ti je zavarovanje poteklo. Če hočeš imeti kritje, pa se čimprej oglasi na šalterju in zadevo uredi. Po ...prikaži več tem datumu, kritja več nimaš. Gotovo. Ne pa pisati o neki obveznosti itd. Vsakomur je jasno, da če nisi plačal, nimaš kaj pričakovati.

  • alojzr 09:19 19.avgust 2016.

    1. Permanentno zavarovanje ima tudi Adriatic Slovenica pa še kdo.2. Grozilna pisma so se navadile pisati številne zavarovalnice.Ne želim braniti Triglava, ves zavarovalniški trg so milo rečeno "mutna posla".

  • tomaz 10:45 19.avgust 2016.

    Janez...saj ni poanta v tem...pogodbo je potrebno prebrati, v tem je finta...jaz imam že leta istega agenta, ki me sproti obvešča in ki mu zaupam in tudi sam skrbi za vsa moja zavarovanja, tudi avtomobilska (4 kom) pa pri nobenem ...prikaži večnobenem nimam klavzule, da se avtomatsko podaljša...Pač samo od tebe je odvisno, koliko se pustiš "nategniti".

  • dragec 13:52 19.avgust 2016.

    REKLAMIRAJO NALOŽBENO VARČEVANJE IN S TEM DIREKTNO ZAVAJAJO LJUDI. VSE NALOŽBE SO NEGATIVNE - TRIGLAV OD STRANK POBIRA DENAR. POGODBE PA PRILAGODI SVOJI POLITIKI POSLOVANJA. NOBEN JIM NIČ NE MORE (RAZEN MATOZA), NITI SKUPNOST ZAVAROVALNIC SLOVENIJE NITI AGENCIJA ZA ZAVAROVALNI NADZOR

  • rogixl 08:41 20.avgust 2016.

    Problem je le v tem, da ljudje sklepajo zavarovanja, ne da bi vedeli kaj podpisujejo, in ne poznajo storitve. Vsaka polica je pogodba, ki jo z podpisom potrdita obe stranki. Če sklepaš pogodbo, bi človek pričakoval da veš kaj podpisuješ.

  • Varnost Doma Trgovina 17:35 20.avgust 2016.

    Sem imel zavarovanje pri Triglavski zavarovalnici.Ko bi morali izplačati omenjeno vsoto zaradi nezgode,so si izmislili nekakšen izgovor,da odstopajo od plačila premije zaradi kr nekih izgovorov.Tako da sedaj nimam in nikoli več ne mislim imeti nobenega zavarovanja pri Triglavski zavarovalnici.Isto sranje ...prikaži več je zavarovalnica Generali.

  • jozicamurn 12:14 22.avgust 2016.

    Izogibajte se grawe zavarovalnice v velikem loku! 3 leta smo plačevali zelo drag polni kasko in nismo koristili nič, potem pa ko smo hoteli uveljaviti parkirišča (in imeli policijsko poročilo tudi) je prišel nek njihov oceniti škodo in zapisal, da ...prikaži več se to ni zgodilo v kratkem, ampak da je to starejša poškodba. A bomo za vsak drek od kamenčkov in vsega hodili na policijo oz. je klicali ali kaj? Nato čakali ter izgubljali čas? Imamo redno delo in iti moramo v službo če še ne veste, ker smo obvezni. Plavega zaradi zavarovalnic pa že ne bomo pisali. Sramota.

  • Dare Dado 07:52 19.avgust 2016.

    nikoli več na triglav, lopovi odurni

  • kapibara 08:22 19.avgust 2016.

    Zato pa pišejo DVOumno, da se človek ustraši... teh pa ni malo.. .-(

  • iravadi 08:24 19.avgust 2016.

    Ah, dajte no, zavarovanje za tri tedne na obroke?

  • Papaja Popi 08:44 19.avgust 2016.

    Spet goljufija po Slovensko.

  • AnzeSmolej 08:52 19.avgust 2016.

    Tudi sam sem bil pri Triglavu. NIKOLI VEČ! Sami problemi, pa ko sem prešaltal drugam sem takoj prišparal 130€ !!! Čim dlje od 3glava !

  • kapibara 09:05 19.avgust 2016.

    Ob naštevanje, ob izplačilu, česa vsega pa ta polica nima zavarovanega..

  • korisnik_362 09:13 19.avgust 2016.

    Iravadi, gre za dva različna primera. Eden je tri tedne do izteka zavarovanja, drugi pa je zavarovanje za celo leto na obroke (tretji pa zavarovanje mopeda).

  • zdrej 09:41 19.avgust 2016.

    Ki ob skupinskih škodnih primerih dvignejo premije, v letih brez njih pa te ponavadi ostanejo na istem nivoju. Banda pokvarjena dobičkarska.

  • korisnik_362 09:44 19.avgust 2016.

    Alojzr, točka ena ne drži, AS je na naše vprašanje odgovoril: "Sporočam vam, da v AS-u ne sklepamo avtomobilskih zavarovanj za nedoločen čas".

  • tomaz 09:55 19.avgust 2016.

    Saj ni samo Triglav, pogodbo je pač treba prebrati predno se podpiše. Sam nimam slabih izkušenj s Triglavom, je pa res da vse že vsezkozi zavarovanja urejujem le preko njihovega agenta in ne nasedam na razne sladke in ugodne ponudbe ...prikaži večdne ponudbe preko telefonov ali reklam.....

  • Janez_53 10:17 19.avgust 2016.

    Očitno ne razumeš. SAMO TRIGLAV ima za avtomobile permanentna zavarovanja. VSI pa imajo permanentna zavarovanja pri nepremičninah.

  • rogixl 08:33 20.avgust 2016.

    Ne bluzi, če ne veš kaj je naložbeno zavarovanje.

  • korisnik_19020 08:58 19.avgust 2016.

    to je SLO , ko ti lahko zaračunajo za nazaj čeprav je vozilo bilo v prodaji , brez računa brez nove police , polni kasko ... pa ne TRIGLAV ampak ERGO .... Naše sodišče ti izterja denar brez da predložijo ...prikaži večo račun , ki ni bil nikoli izdan .... komu se lahko pritožiš ? nobenemu v banani republiki kjer zakoni veljajo samo za mali folk ... iz izkušenj povem TRIGLAV je še najbolj pošten

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.