Svet
530 ogledov

Turistični delavci v Kvarnerju: "To je ena najslabših sezon. Nihče nič ne troši."

Komentarjev 38
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Thomy 15:16 10.avgust 2016.

    Edina rešitev je, da naslednje leto spet podvojite cene...

  • fowler 15:21 10.avgust 2016.

    če hodi na smučanje v italijo in je zunaj, že ni tako hudo...

  • Avatar Zala
    Zala 15:29 10.avgust 2016.

    Vikendaši si kuhajo sami. In penzijonski gostje niso ovce, ki bi jih strigel (goljufal) vsak, ki se mu to zahoče. Hrvatje pozabljajo, da kljub terorističnim grožnjam, obstajajo dežele in kraji, kjer za svoj denar dobiš dobro uslugo. Recimo; Đerba, letalski ...prikaži veči prevoz, 7 dni all inclusiv za € 309. Ni kolon na cesti, ni cestnin, ni oderuških trajektov ...... itd.

  • Prudi 15:32 10.avgust 2016.

    Res je, kupna moč je manjša. Po drugi strani, gostinci se obnašajo in držijo cene kot v največji konjukturi. Letos sem tudi sam kupoval pivo po trgovinah in hodil z njo po ulici kot turist. Pivo je bilo nekje tudi ...prikaži več tri krat ceneje kot v gostilni zraven. Da o ponudbi in cene hrane ne govorim.Gostoljubnost - škoda komentarja.

  • boogin1 15:35 10.avgust 2016.

    Letos sem bil zadnjič v hotelu v Poreču, na Hrvaško ne grem več, pa tudi drugam ne. Hotel s 3 zvezdicami je za polpenzion za 3 osebe na dan stal 313 EUR + posebej je bilo potrebno hotelu plačati parkirnino. ...prikaži več Sobe iz časa socializma, pohištvo polomljeno, obrabljeno, vse kar nekaj poštukano, kopalnica grozna,... ja res sem norec, da sem za tako namestitev plačal 313 EUR na dan.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 15:40 10.avgust 2016.

    "saj prihajajo slabi in celo neugledni gostje. "Ni čudno da se gostje ne vračajo če pa jih z tako miselnostjo obravnavate. Kdor ne zapravlja na veliko ga grdo gledate.

  • alojzr 15:56 10.avgust 2016.

    Se mi zdi, da so Hrvatje na hitro gospodje postali. Bi vsakemu gostu rižotko pa deci vina za 50 EUR prodali. Za goste se je danes potrebno krvavo boriti, v turizmu in drugod. Ni dovolj, da kafano postaviš in že ...prikaži več se ti stresajo zlate palice na kup.

  • Papaja Popi 16:22 10.avgust 2016.

    Nihče nič ne troši !Kako bo trošil, če je vse drago.Ne postrežejo te , kot bi morali.Zadirčni so, nesramni in še in še bi se našlo.

  • allstarr111 16:30 10.avgust 2016.

    Pač ne zastopijo da cene v turizmu in gostinstvu določa TRG, in TRG je tukaj rekel NE, pač ne bodo hodili po gostilnah, bodo kupovali v štacunah, večina iz EU pa tako ali tako KOT VČASIH vsi tujci, večino hrane pripeljejo seboj.

  • Hi5 16:43 10.avgust 2016.

    Se vidi da ne znajo seštet 1+1 tele hrčki. Hrvati so lahko on in sploh srečni, da je v svetu kriza s temi islamisti, drugače bi imeli 30%-50% manj gostov. In potem bi šele jokali. Hrvaška nikdar ne bo tretirana ...prikaži več kot top destinacija, razen par punktov kot so Dubrovnik ali Hvar, tako da bodo morali malce razmišljat kdo bo pač povprečnemu turistu odnesel tistih 500€. Ali hotelier oziroma najemodajalec apartmaja ali gostinec. Za vse pač ni in ne bo. Če bi bili cenejši hoteli ali apartmaji bi imeli gosti viška kakšnih 100€ in bi to pač potrošili na luksuz. Ne vem, je tako teško razumet to hrčkom.

  • KOJAK 16:50 10.avgust 2016.

    Đizs si pa preplačal...

  • fr123 17:47 10.avgust 2016.

    Poglejte,glede prijaznosti,nižje pojdite v dalmacijo,pa bo drugače,hodim že 20 let na morje na hrvaško,pa se niso nikjer grdo obnašali do nas.Problem so pa ljudje,ki iščejo probleme,glede cen pa naša obala,lahko dobite kepico sladoleda tudi za 4.80 eur,ali pa pivo za ...prikaži več 5 eur,mal moraš vedeti v kakšen lokal greš.Samo šimfarija!!!

  • Hi5 17:53 10.avgust 2016.

    hudiča, a si res tak bebec? Mene bi blo sram to okol govort

  • Tarzan U Jane 17:57 10.avgust 2016.

    ovi bi itak najraje,da turist pride do meje,našteje hrvaškemu cariniiku 500 eurov pa se vrne domu

  • mačkon 18:33 10.avgust 2016.

    hrvaška je že dolgo turistična destinacija za reveže, žal je tako pa če si priznate al ne ....

  • tomaz 18:42 10.avgust 2016.

    Dokler bodo ponujali le zrak in morje in pri tem še nudili predrage gostinske storitve, bo zagotovo turistov vsako leto manj. Čas je naredil svoje, trg deluje in za turista se je pač treba potruditi. Zagotovo se pa prav vsakemu ...prikaži večemu zdi butasto dati za pivi trikratno ceno v primerjavi s ceno v trgovini, pa že tam je dražja kot v večini držav EU.

  • Ivo 19:01 10.avgust 2016.

    Daj denar na meji cariniku in nazaj v Slovenijo, točno tako bi naši sosedi radi. Plačam jim za večerjo dvakrat preveč, da mi vržejo tisto lansko meso na mizo z zaskrbljenim obrazom, pričakujem, da mi bodo pljunili v juho, saj ...prikaži več se tako tudi obnašajo, a živeli bi od mojega denarja... Ma ne dam ti niti za turistično takso govno eno, uporabljam lokalne ceste, da ti ne dam za cestnino in na črno prenočim pri kolegih- Večjega gnoja od hrvaških turističnih delavcev ni.

  • Ivo 19:03 10.avgust 2016.

    Tako tako... najbolj me veseli, da so trapasti Nemci končno dojeli bistvo hrvaškega turizma in letos so nemške tablice resnična izjema na Hrvaškem. Največ Slovencev in samo mi jim bomo ostali, da jih živimo, pa naj je to braći všeč ali ne.

  • blueone 19:46 10.avgust 2016.

    to pa skoraj ne verjamem...za 100 evrov na dan bi tudi na hrvaškem spal kot bog

  • kingodm 19:46 10.avgust 2016.

    Jaz sem letos bil že tretje leto zapored z avtom v Grčiji, Kasandra, prvi krak. In guess what, naslednje leto grem spet. Čisto druga scena kot na Hrvaškem. Ljudje prijazni, ni neviht in mrzlega morja, otorci se lahko igrajo po ...prikaži več mili volji, noben ne gleda grdo...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.