Svet
529 ogledov

Turistični delavci v Kvarnerju: "To je ena najslabših sezon. Nihče nič ne troši."

Komentarjev 38
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • blueone 19:49 10.avgust 2016.

    Jp na Đerbi dobiš...samo a ni Đerba v Tuniziji...tam so bili pa lansko leto ravno tako problemi

  • add 20:38 10.avgust 2016.

    Kdor poizkusi Grčijo se vrača - Kefalonija, Kos, Samos ... Morje brez konkurence, prijazni ljudje!

  • mrki 22:07 10.avgust 2016.

    dobro jutro - mene ni tam že 15 let !

  • Žurnalček 22:20 10.avgust 2016.

    Pri meni bi za ta denar spal in si kuhal s komlet familijo taščo in tastom 5 dni . Pa ni nič polomljenega niti iz socializma , sam marmor !

  • Seni Černe 07:00 11.avgust 2016.

    Zakaj hodite na dopust ce vam je predrago.Kaj imas od dopusta ko pa na vsakem koraku gledas na cene.

  • Zoran Jovanovic 07:30 11.avgust 2016.

    kakšna Hrvaška, če hočete kvalitetno postrežbo za super denar je samo ena destinacija - Budva. Rusi so jih zrihtal da delajo tko k je treba, cene pa vsaj 30% nižje od Hrvaške obale. Treba se je pač mal več voziti.

  • samo.jst 07:52 11.avgust 2016.

    Lahko da pred leti, vendar od vdora migrantov so se stvari precej spremenile. Se strinjam da je Grčija super, vendar destinacije s pogledom na Turčijo so izgubile čar... lahko da bom dobil cel kup minusov na ta račun, sam trošit ...prikaži več prihrankov in dopusta za imet bedo okoli sebe, ne hvala. Dopust smatram kot "nagrado" za dobro opravljeno delo, ne pa kazen.

  • Johan Spohan 08:33 11.avgust 2016.

    Kaj pa jamraš in še hodiš tja, meni ni všeč pa me zato ne vidijo.

  • add 08:55 11.avgust 2016.

    Na Kefalonijo (tu so snemali film Corellijeva mandolina) lahko greš popolnoma brez strahu, je v jonskem morju pod Krfom povedano po domače. Plaže pa najlepše kadarkoli videne ....

  • kingodm 09:04 11.avgust 2016.

    Kaj pa odnos? Nekako imajo neposrečeno kombinacijo: visoke cene - neprofesionalni odnos - nič vlaganja.

  • messolongi 10:22 11.avgust 2016.

    ...visoke cene - neprofesionalni odnos - nič vlaganja, takse vsepovsod, betonske plaže, spremenljivo vreme ..... Sam sem po eni takih izkušenj (2005) za zmeraj končal z njimi ... zadovoljen odhajam že 10 let v razne konce Grčije .........

  • messolongi 10:26 11.avgust 2016.

    ja ...in moj evro je glih toliko vreden kot italijanski ali nemški evro ... na hrvaškem pa ni tako...

  • messolongi 10:44 11.avgust 2016.

    ja se strinjam ...samo je gužva... če pa nočeš gužve je treba še malo južneje... grčija ...(pa še EU je z vsemi bonitetami)

  • messolongi 10:47 11.avgust 2016.

    to lahko napiše samo eden ki ni bil tam doli .... ne vedo nič ne za krizo ne za migrante ...za to vedo samo mediji .........predlagam da kar ostaneš na Pagu :)

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 10:59 11.avgust 2016.

    Naslednje leto naj pa še bolj navijejo cene, bo pa še manj turistov. ( Razen butastih Slovencev, ki drugam itak ne znajo potovati, kot na Hrvaško!)

  • dragec 07:40 12.avgust 2016.

    tvoj problem, lahka ti noč

  • dragec 08:53 11.avgust 2016.

    ZMANJŠATI CENE, TO JE EDINI ODGOVOR

  • hpet 09:34 11.avgust 2016.

    "Gre za klientelo, ki ne pozna gastronomije niti kvalitetnega turizma....prihajajo slabi in celo neugledni gostje" ...kot zmeraj, problem po večini vedno vidijo drugje in ne v sebi in svojem odnosu. Takšne izjave si jaz kot gostinec ne bi nikoli privoščil ...prikaži več o svojih gostih. Podcenjujejo inteligenco gostov, medtem ko se sami imajo za nadinteligentne. Bil sem letos pri njih in sem bil razočaran nad odnosom postrežbe v restavracijah v turistično bolj zanimivih mestih - zaposleni priložnostni delavci, ki ne poznajo osnov kulture in bontona kelnerja. Po defaultu te nagovori v nemščini, potem pa čimprej da poješ in spokaš, ker zasedaš mizo. Drugo nasprotje so mali kraji kjer je pa odnos in prijaznost prav nasprotna in kjer je vsak gost dobrodošel.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.