Slovenija
2082 ogledov

Upokojenci se konec meseca lahko veselijo povišice

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepi 20:12 24.oktober 2016.

    Keri ehumanisti ste,res,dala bi vas z 440-timi evri preživljat,pa da vas pol vidm,bedniki eni,in kaj delajo ,mečejo jim -upokojencem pesek v oči,namreč zvišajo jim pokojnino najnižjo za evro,dva,toliko da prestopijo mejo,za celi tako imenovani regres,ki bi jim pripadal,dajo jim evro ...prikaži več dva višjo pokojnino,vzamejo pa jim 200-300 evrov regresa,bedaki eni navadni hohštaplarji

  • antitrust 20:47 24.oktober 2016.

    Vsem nad 1000€ pokojnine višek pobrat in razdeliti razliko med najrevnejše.Verjamem, da bi se jim poznalo vsaj 50€

  • mirror 22:00 24.oktober 2016.

    Upokojenci s 400-700 evrov pokojnine si bodo s povišico kupili kilogram kruha. Tisti z visoko pokojnino pa nekaj 100 evrov. Čas bi že bil, da bi bile te poravnave v fiksnih vsotah in ne v %, saj je cena kilograma ...prikaži veča kruha za vse enaka.

  • Tupamaros 09:39 24.oktober 2016.

    Zdaj se Čarli busa v prsa za radi malenkostne in sramotne povišice. Glasujte za mene jst vas mam rad. Še bolj pa imam rad sebe. Več kot 80 % upokojence bo vsak mesec lahko spila. kar 2 kavi brez..

  • joza 13:21 24.oktober 2016.

    takšne povišice splo ni za prhvalt,bravo oblastniki,dobro skrbite za svoje riti

  • novispenjac 15:07 24.oktober 2016.

    kaj so srečniki? kaj, jeb* to sploh pomeni? srečneži? Dajte žurnal no, imate vi vsaj osnovno šolo?

  • bodica 09:55 24.oktober 2016.

    Ha, ha,...Desusovi veljaki - dušebrižniki Erjavec & Co. so imeli povišico za skoraj 5 % na 5500 evrov osnove - to znese 275 evrov!!!! Upokojenci za katere se borijo do zadnjega diha - in še kasneje, če je treba, ...prikaži večba, pa v povprečju 0,7% na povprečno 600 evrov - kar znese 4,2 evra v povprečju na upokojenca.Ne vem ali bi se smejal, ali rajši jokal...

  • Johan Spohan 10:06 24.oktober 2016.

    Ubogi od ljudstva izvoljeni blebetači in praskalci jajc pa so dobili ubogih 5 % na njihovo osnovo. So verjetno zaslužni za "uspešno" Slovenijo.

  • mph 10:09 24.oktober 2016.

    Kot sem že rekel večkrat, nikoli ne bom razumel upokojencev, ki nasedajo Ejavcu, vsakokrat pred volitvami se malo dere, penzije ne damo, penzije ne damo, ubogi upokojenci, ... pa spet dobi glasove, pa čeprav ni ves čas, kar je na ...prikaži več oblasti naredil NIČ ne za upokojence ne za kogarkoli drugega. Dela pa zgago v vsaki vladi.

  • marabunta 10:57 24.oktober 2016.

    veselimo povišice???? a vi to nas malo j.... al mislite resno? take "povišice" so sramota za vse tiste, ki jih bomo prejeli, da o gospodu ministru ne zgubljamo besed

  • maresem 11:32 24.oktober 2016.

    Prekleta banda oblastniška in lopovska. Upam, da vam bodo dali penzionisti enkrat po "pički" če ne zaradi drugega, zaradi poniževanja in norčevanja. Vtaknite si vi to povišico v vaš smrdljivi šupak.

  • maresem 11:33 24.oktober 2016.

    Kahl je pa itak eno navadno grebatorsko prase.

  • ojla 11:58 24.oktober 2016.

    Nehajte se že norca delat z upokojencev in si naj vlada vtakne teh 0,4 procente v tazadnjo.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 12:31 24.oktober 2016.

    Korlna je treba na naslednjih volitvah prizemljit in mu dat dvojko,nej si on jebe mater in ne nas upokojencev.Je pa tut to res,da sem ob anketi,koliko upokojencev je pripravljeno it demonstrirat pred skupščino,seveda na lastne stroške,bilo pripravljenih mogoče ene 3%,torej ...prikaži več ljubi moji upokojenci,dokler bomo samo pičkarili čez oblast pa ne za to naredil ene pizdarije pred skupščino,tolk časa,mislim,da se mate še vedno odlično in ste materialno zadosti preskrbljeni,kanede.

  • leonardo 12:41 24.oktober 2016.

    Bodica, jaz sem prebral 0,4 procenta. 0,7 je bila predzadnja uskladitev. Torej povprečno ( če vzamem tvojih 600 evrov) bo dobil upokojenec 2,4 evra. Res, lahko se hvalijo. Banda.Na volitvah pa spet volit te barabe. Če samo vidim Lipicarjevo, kako ...prikaži več se je trudila, da upokojenci ne bi dobili nič. In to je iz hleva Cerarjeve stranke.

  • Harrison 14:21 24.oktober 2016.

    Toooo ! Trst je naš !

  • vodice 14:58 24.oktober 2016.

    Vau,novinar-ka,upokojenci so pa res srečneži!!!!!!!.In to je že celo- DRUGA USKADITEV LETOS-.Kaka traparija od pisanja.

  • Avatar Mirč Sla
    Mirč Sla 15:48 24.oktober 2016.

    eni so res težki, ti novinarji...0,4%..ma to je enako ...0,, a politiki pa 200 do 300€ povišice,,...sramota.

  • Avatar Mirč Sla
    Mirč Sla 15:50 24.oktober 2016.

    to niso oblastniki,, ampak požeruhi, saj v grob si ne bodo nič nesli..\s\snaša sreča ..

  • Kranjica 16:14 24.oktober 2016.

    Kadar bo pri nas tako, da bo kakšen minister zaradi protestov sam odstopil, bom šla tudi jaz protestirat pred skupščino. Do takrat pa vsak protest pomeni le izlet v LJU za tiste, ki nismo tam doma. Če pa že izlet, ...prikaži več grem raje kam drugam.Sicer pa se novinar že v naslovu norčuje iz upokojencev. Le kdo se lahko veseli 0,4% povišanja? Še tisti z minimalno pokojnino ne. Temu se ne reče povišanje ampak "trinkgeld", a še to majhen.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.