Slovenija
368 ogledov

"Upokojenko ste spremenili v brezdomko"

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Johan Spohan 21:17 30.marec 2016.

    S Cerajem, Jazbecem, Pahorjem, Janšo, Bavčarjem, Zidarjem in podobnimi tipi na čelu. Oni so izvzeti in lahko počnejo kar jih je volja.

  • Zverca 21:15 30.marec 2016.

    Vse, kar je navedel mucek4, drži. Dolg izhaja iz l. 2002, ZM pa je stranko opominjala po 3 X letno. Z njene strani je bila POPOLNA ignoranca.

  • Zmago 08:50 31.marec 2016.

    Nemudoma menjam zavarovalnico. Pa da me taki BANDITI zavarujejo. Koga ? Svojo debelo rit ?? Ne vem če zavarovalna polica preteče,.....potem ni zavarovanja......in kakšen dolg.....lepo vas prosim BANDITI ODERUŠKI.In kdo je "kupil" stanovanje ??? po SINDIKALNI ceni ???Tako ...prikaži več se nabirajo "DOBRI PRIJATELJI", ki te ZA VARUJEJO !!! v imenu neke fiktivne pravice !!https://www.youtube.com/watch?v=dXhhz-IENPM

  • blueone 18:20 30.marec 2016.

    Ja samo upokojenka za jurja sedemsto na cesto...drugi pa za milijone uživajo v svojih vilah...saj so narejeno bolni, ali pa njihovi primeri zastarajo!!!

  • mokmelk 18:53 30.marec 2016.

    Edino kar razumejo je, da morajo obdržati svoje službe, nič novega....

  • Avatar čavez
    čavez 19:06 30.marec 2016.

    Toliko lopovov kolikor jih premore Slovenija ne premore celi svet.

  • mucek4 20:39 30.marec 2016.

    Stavek: "Kot še pojasnjujejo, je dolg star že več kot deset let. "V Zavarovalnici Maribor smo si v preteklih letih, sploh pa v mesecih pred dražbo, prizadevali, da bi z gospo dosegli dogovor o obročnem odplačilu dolga, vendar se gospa ...prikaži več na naše pozive in prošnje ni odzivala." - pove marsikaj. Do deložacije in prodaje stanovanja so vsi "saj bo", "kaj mi pa morejo". Zadnji dan se ne da nič naredit. Kje je bil pa Krabonja zadnjih 10 let? Dajte mi minuse, ampak na poziv vsaj pokličeš na zavarovalnico.

  • mucek4 22:17 30.marec 2016.

    Da, verjetno lahko. Ampak za lastništvo premičnin moraš sodelovati in povedati kaj je tvoje (avta verjetno nima) če se delaš ignorantnega se (lahko) tudi oni.

  • dragec 23:34 30.marec 2016.

    SLO -socialna država ???????????

  • Zmago 08:37 31.marec 2016.

    Kaki dolg pri zavarovalnici ? Če zavarovalna polica poteče, potem zavarovanja ni več ??? Torej ??

  • kapibara 08:45 31.marec 2016.

    @mucek- res je.. imaš prav, treba se je ODZVATI, pa bilo kako.. govorim iz prve roke: vedno je v interesu upnika, da se dolg poplača, VSE se da dogovoriti.. tako učim tudi hči.. !! na ignoranco, je pa podoben odziv.. ...prikaži več. -minus dela minus..plus dela plus.......

  • Pepe007 09:33 31.marec 2016.

    Nekdo 10 let ignorira svoj dolg, potem pa so naenkrat dobri humanitarni delavci, državne inštitucije in zasebna podjetja pa zlobna. Včasih se balkansko obnašanje ne konča pravljično.

  • Zmago 10:13 31.marec 2016.

    Ja, in 85 letna starka se naj gre pravne igrice s 300€ pokojnine ??? Kakšne šanse ima brez denarja ??

  • Zmago 10:21 31.marec 2016.

    No, koliko si dal za stanovanje ??.......balkanec oportunistični ???Kajne, se ti je končalo pravljično, ko si dobil stanovanje za "kusor", s tem da si 85 letno starko spajsal iz stanovanja. Svaka ti čast,....brate,...........Le katere Vaše PRODUKTE si je ...prikaži več privoščila starka ??? s 300€ pokojnine. Me močno zanima, in kdo ji je potisnil kaj za v podpis ??

  • Pepe007 10:25 31.marec 2016.

    Nobenega stanovanja nisem kupil, ker sem pač hišo sam zgradil.Moja mama ima manj pokojnine in nima nobenega dolga. Stara je 75 let in vsak dan dela kaj na svoji kmetiji. Mestni upokojenci pa bi samo jamrali in čakali, kaj ...prikaži več jim bo nekdo pred rit prinesel. Ko pa ni nič, pa v jok in stok...

  • moder 14:21 31.marec 2016.

    Slovenski standard!

  • Johan Spohan 21:20 30.marec 2016.

    Za tak znesek bi lahko delali rubež na premičninah. Pri Jankoviću so za precej večji znesek poslali rubežnika na premičnine. Seveda on je pač elita demokratov.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 00:15 31.marec 2016.

    Jz sicer nevem kako je zakon narejen ampak a se ne bi pri zavarovalnici mogl odločit za odpis dolga? Mislim....razumem da hočte dobiček na vsakem koraku ampak kdaj se pa tud lahk koga usmilite no...

  • mph 18:30 30.marec 2016.

    Važno,. da "razumejo" stisko gospe ... banda smrdljiva, država za kozlat, kam smo prišli iz prejšnjega sistema.

  • joza 19:30 30.marec 2016.

    Sramota od socialno pravne države, da malega človeka spravi na beraško palico!Do kdaj še?Temu se bo potrebno upreti!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.